Arama sonuçları: *

1. P

2. el 2017 iMac mi? Sıfır yeni Windows mu? objektif yorumlarınızı bekliyorum

başta imac yazıyordu sizin yanıtınızdan biraz önce başlığı 2. el yazmak adına değiştirdim o zaman mac yazmışım
  2. P

hocam yanlış anlamayın ama *LAPTOP İSTEMİYORUM* "imac mi? toplama pc mi?" yazıyorum asus laptop linki veriyorsunuz 1663525232 neden 3050 önerdinden ziyade neden "imac mi toplama pc mi" diye soran birine asus laptop önerdin derler bence..
  3. P

laptop değil, imac veya toplama pc. masaüstü
  4. P

Merhaba, ben sinema televizyon mezunuyum bilindik bir şirkette kameraman olarak çalışıyorum aynı zamanda kendi işimi yapmam, freelance çalışmam için de bir bilgisayara ihtiyacım var. Şuan 2014 macbook pro kullanıyorum fakat gidici gibi görünüyor. yapacağım iş kurgu montaj, Premiere Pro 'da hiç...
  5. P

2 Monitörü (aynı anda) kullanamıyorum.

Yok maalesef zaten yinele seçeneği seçili
  6. P

Windows 10 Pro, crack değil.
  7. P

Selamlar , bugüne kadar sorunsuz bir şekilde çift monitör kullanıyordum. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum geçenlerde 2. monitörüme görüntü gelmemeye başladı, önce DVİ to DisplayPort dönüştürücümde sorun var diye düşündüm ama çok olanak vermedim çünkü yeni almıştım ve kaliteli bir markaydı, bende...
  8. P

Valorant (Riot Games) kullanıcı adı değiştirme

Maalesef , yine aynı kullanıcı adının üstüne tıklanmıyor.
  9. P

ya evet bu ama ben bu siteye daha önce de girdim ama orada yazdığı gibi ''KULLANICI ADINI YİNE DE DEĞİŞTİR(ZORUNLU DEĞİL'' diye bir kısım çıkmıyor :(( 1617142430 denedim değişmiyor , şifre değişiyor ama kullanıcı adına tıklanmıyor 1617142431 denedim değişmiyor , şifre değişiyor ama kullanıcı...
  10. P

Arkadaşlar olabildiğince hızlı bir şekilde bana yardımcı olabilir misiniz? Riot games hesabıma girerken kullanıcı adı ve şifre giriyorum , bu kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?
  11. P

Bu özellikleri bir arada barındıran monitör yok mu? (monitör tavsiyesi)

1616876423 AOC monitöre çokca rastlamıştım ama sizin attığınız LG monitöre hiç rastlamamıştım baya ilgimi çekti fiyatı da itopya da çok uygunmuş. Teşekkürler
  12. P

Bu özellikleri bir arada barındıran monitör yok mu? (monitör tavsiyesi)

Arkadaşlar çok mu şey istiyorum bilmiyorum ama içinde IPS , 144hz 1ms , 27inç , hoparlör , pivod , usb girişleri gibi özellikleri bir arada toplamış bir monitör yok mu? g-sync ve 2k olması da 2. planda onlar olmasa da olur. Söylediğim özelliklerde bildiğiniz monitör varsa benimle paylaşırsanız...
  13. P

ViewSonic XG2705 nasıl?

Selam arkadaşlar , 2200 TL bütçem var ViewSonic XG2705 almayı düşünüyorum. Grafik tasarım , fotoğraf düzenleme ve video düzenleme işleriyle uğraşıyorum, bu yüzden renk doğruluğu benim için önemli , aynı zamanda oyun da oynuyorum ve 144hz 1ms olmasını da isterim ayrıca bu monitörde dahili...
  14. P

Razer Cynosa V2 alınır mı?

Selam arkadaşlar , yeni bir klavye almak istiyorum sesten dolayı mekanik istemiyorum. En son Razer Cynosa V2'ye karar verdim ama sizin de fikrinizi almak istedim, sizce 350-400 tl bandında alınabilcek en iyi klavye bu mu? bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka klavyeler var mı?
Top Bottom