Arama sonuçları: *

• Users: bektaİ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. bektaİ

Ryzen 5 1600 İçi̇n Ekran Kartı Öneri̇si̇

Ryzen5 1600 AF işlemci GTX 1050 ekran kartı 8GB RAM bir sistemim var. Ekran kartımı güncellemek istiyorum maksimum 8 bin lira bütçem var. RX 6600 veya RTX 3050 düşünüyorum ama donanımlar hakkında detaylı bilgim yok. Farklı bir ekran kartı tavsiyeniz var mıdır ve işlemcim bu ekran kartları için...
  2. bektaİ

23.5” - 24” inç 75Hz 1Ms Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar 144Hz fiyatları uçmuş gitmiş o yüzden mecburen 75Hz alacağım. Çerçeve konusunda biraz takıntılıyım kalın çerçeve sevmiyorum. Onun dışında 1ms ve 75hz oldukça tavsiyelerinize açığım.
  3. bektaİ

Bilgisayarım için Oyun Tavsiyeleri

GTX 1050 4GB ekran kartı Ryzen5 1600 AF 8 GB Ram Arkadaşlar sistemim bu. Far Cry 4, AC Unity, COD Black Ops 3’e kadar bu serileri oynadım. Aynı oyunlara devam etmek istiyorum ama sistemim ne kadar el verir bilmiyorum. Ekran kartım yetersiz bunu biliyorum ama yakın zamanda yenilemem mümkün değil...
  4. bektaİ

İnternetim Geforce Now’a Yeterli Mi?

Bu internetle GeForce Now’da rahatça oyun oynayabilir miyim? Oyunun akışını bozmayacak küçük gecikmelere takılacak biri değilim. Ve bu hız testleri ne kadar doğrudur emin olamadım. Şimdiden teşekkürler.
  5. bektaİ

HDD-SSD değiştirmeden yeni bilgisayar

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topladım işlemci, anakart, RAM vs değiştirdim yarın da sistemi kuracam henüz kurmadım. Merak ettiğim şey şu: eski bilgisayardan kalan HDD ve SSD’yi kullanmaya devam edicem böyle bir durumda bilgisayarı açıp direk kullanmam mümkün müdür yani tekrardan Windows...
  6. bektaİ

Bursa’da Bilgisayar Montajı için Güvenilir Kişi/Yer

İnternetten sistem topladım bu cumartesi parçalar tamamiyle elime geçecek ancak montaj bilgim yok. Bursa içinde kablolamasını, montajını yapacak bir yer arıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  7. bektaİ

GTX 1050 GAMİNG X PC TOPLAMA

Herkese merhaba. Elimde GTX 1050 ekran kartı var ve yeni ekran kartı alma durumum şimdilik yok ancak ilerde almayı düşünüyorum. Temel parçaları belirledim ve aşağıya koyacağım. Sadece işlemci kısmında R5 1600 ile 10400F arasında gidip geliyorum. 10400F eğer gerçekten kayda değer bir fark...
  8. bektaİ

PC MONTAJI İÇİN YARDIM.

Arkadaşlar merhaba internetten bilgisayar topladım ancak montaj yapacak bilgim yok. Bursa’da evimde misafir edeceğim kablolamasını, montajını yapabilecek bir arkadaş varsa yazabilir mi? Ücreti karşılığında tabii ki. Ertuğrul Mahallesi
  9. bektaİ

Bilgisayar Toplama Önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba. Elimde GTX 1050 ekran kartı var ve yenileme durumum yok. PSU ve SSD'im var. İşlemcim, anakartım, kasa vs diğer parçalar çok eski. Biraz araştırdım ve şöyle bir sistem toplamaya karar verdim. Cyberpunk, Far Cry 6 vs bu tarz güncel oyunları akıcı oynayabilir miyim kasma...
  10. bektaİ

GTX 1050 İçin Sistem Tavsiyesi

Merhabalar daha önce buna benzer bir konu açmıştım ancak bütçem şuan daha yüksek ve sizlerden tekrardan tavsiye almak istiyorum. Ekran kartım GTX 1050 malum fiyatlardan dolayı yeni bir ekran kartı alma imkanım maalesef yok. 400W PSU, SSD ve ekran kartımı kullanarak yeni bir sistem toplayacağım...
  11. bektaİ

GTX 1050 için sistem tavsiyesi

Öncelikle herkese merhaba. Bilgisayarımın artık antikaya çıktığını düşünüyorum, son olarak FİFA21'i dahi çalıştıramadım. Bazı güncellemeler yapmam gerek ancak sistemler ve bilgisayar parçaları hakkında bilgim yok denecek kadar az. Şuan elimdeki sistemde AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor işlemci...
Top Bottom