Arama sonuçları: *

1. Oğuz Gómez Garica

İcloud ile hat kullanma

Sıkıntı olmaz hocam benim için bu ya ev dışı hep okulda yada spordayım telefon günde elimde 4 5 saat anca duruyor
  2. Oğuz Gómez Garica

İcloud ile hat kullanma

Yurtdışından iPhone 14 getirticem kayıt yada e simle uğraşmak istemiyorum bazı yerlerde tr kayıtlı başka bir iPhone cihaz ile yd kayıtlı iPhone cihaz aynı icloud hesabını kullanıyorsa aramalar iki cihazada düşüyordu iPhone 6 alsam hattı ona taksam aynı iCloud üzerinden yeni telefondan arama alıp...
  3. Oğuz Gómez Garica

BİLGİSAYARIMI SATSAM KAÇ TL EDER

120lik ssd alıcam hocam ya satıcam gerek yok 240lığa
  4. Oğuz Gómez Garica

BİLGİSAYARIMI SATSAM KAÇ TL EDER

İ5 650 GT 730 4 GB 8 GB RAM GİGABYTE ANAKART 250gb ssd ve 500gb hdd im var ama ikisini yeni alacağım sisteme ek olarak takıcam 120gb temiz bi Kingston ssd buldum 500 liraya pazarlıkla biraz daha düşürürüm böyle bir sistemi ne kadara satabilirim
  5. Oğuz Gómez Garica

GameBooster 23.8'' GB-2420CF 200Hz alınır mı?

Sistem toplayacağım şuanki monitörüm 60Hz olduğu için bir monitör daha alacağım monitör için ayırdığım bütçe en fazla 5k itopyada bu monitörü gördüm sepette indirime düşüyor 3,9k oluyor sizce almak mantıklımı
  6. Oğuz Gómez Garica

ATABERK DOGAN-ECOBOOST V4 sistemi özelleşmiş hali ile alınır mı?

Sistemde işlemciyi Ryzen 5 5600 yaptım soğutucuyu Rampage ICEBLADE C6 Siyah ARGB 240mm yaptım birde sisteme monitör olarak GameBooster 23.8'' GB-2420CF 200Hz monitörünü düşündüm total fiyat 31.564 lira tuttu bütçem bu civarda 25 30bin arası
  7. Oğuz Gómez Garica

Aşırı, ani ve hızlı sinirleniyorum kendime nasıl hakim olabilirim

En ufak şeye bile sinirleniyorum karşımdaki kişilerin özel durumlarını bile o an unutuyorum sinirlenince gözüm dönüyor. Fiziki bir şey yapmıyorum yapamam çünkü sinirlenince elim ayağım titriyor şiddete bir yatkınlığım yok şiddete meyilli olarak büyütülmedim sadece psikolojik olarak zarar...
  8. Oğuz Gómez Garica

IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM

hocam benim şahsi fikrim yeni her zaman iyidir iphone 15 alırsanız 4 5 sene kafanız rahat olur
  9. Oğuz Gómez Garica

ATABERK DOGAN-ECOBOOST V4 alınır mı?

Bütçem 20 30 bin arasında bu sistem biraz kafama yattı depolaması 500gb onuda şuanki bilgisayarımda kullandığım ssd ve harddiskle desteklemeyi düşünüyorum. mecburen taksit yapan bir siteden alacağım her parçaya ayrı ayrı vade farkı ödemek istemiyorum o yüzden tercihim hazır sistem
  10. Oğuz Gómez Garica

Yardım Akıllı saatim telefona bağlı fakat saat hep bir saat geri de kalıyor

? hocam 2 yıllık konuyu hortlattınız birde ne alaka konuyla
  11. Oğuz Gómez Garica

PS3 kolumu bilgisayara nasıl bağlayabilirim

Elimde kablosuz bir ps3 gamepadi var şarj kablosu ile bağlanmıyor pcye nasıl bağlayabilirim dolap uygulamasında gamepad bağlamak için bir ürün buldum ancak satıcı ps3 ile çalışıyormu çalışmıyormu bilmiyor
  12. Oğuz Gómez Garica

Hangi Jbl kulaklığı almam daha mantıklı olur

Jbl wave budsmı almak daha mantıklı yoksa wave beam mi
  13. Oğuz Gómez Garica

Kalori açığı bırakmama rağmen kilo veremiyorum

hocam yalan söylecek halimiz yok ya demekki her diyetisyen işini layığıyla yapmıyo burdaki diyetisyen böyle
  14. Oğuz Gómez Garica

hocam yaşadığım yerdeki diyetisyen bence kalitesiz bi kere gittim sabah haşlanmış yumurta yiyeceksin diyo bende küçüklüğümden beri haşlanmış yumurta yiyemiyorum yediğim zaman direk kusuyorum kadınada bu durumu anlatıyorum ama hala haşlanmış yumurta yiyeceksin diyo
  15. Oğuz Gómez Garica

koşu bandında kaç kalori yaktığın yazıyor zaten onun haricinde google fitte aşağı yukarı koşu bandıyla aynı rakamları veriyo
  16. Oğuz Gómez Garica

yok hocam dışarı falan çıkınca su içiyom sadece çayda bile kestim şekeri
  17. Oğuz Gómez Garica

hocam sabah 1 kase yulaf yiyorum öğlen biraz atıştırıyorum akşamda çok bişey yemiyorum ekmeğide tamamen kestim sporda zaten 1 1.5 saat kardiyo yapıyorum sabah öğle yediklerimi orda yakıyorum
Top Bottom