Arama sonuçları: *

• Users: Murat G
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Murat G

RDR2 Sorunsuz Türkçe Yama Önerisi

Şuan kurduğum bütün yamalarda kutucuk sorunu var. Güncel ve sıkıntısız olan türkçe yama nereden indirebilirim?
  2. Murat G

EA FC24'de Online oynarken gamepad aşırı gecikme sorunu

Sorunum başlıkta ki gibi, FIFA23 ve EA FC 24'de Online veya arkadaşlarımla 1V1 atmak için girdiğimde gamepad tuşları aşırı gecikmeli olarak çalışıyor ama Offline oynarken hiç sıkıntı yaşamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  3. Murat G

Apex Legends Bulanıklık problemi

Apex Legends'ta mouse'u oynattığımda oyun bulanıklaşıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sistem: R5 3600 RX 6650XT 16 GB Ram Asus B450M K
  4. Murat G

Ryzen 5 3600 90 derecelere çıkıyor.

Arkadaşlar FIFA23 oynarken resimde attığım gibi 90, 93 derecelere yükseliyor cpu derecesi. Üstünde Cooler Master Z50 soğutucu var. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sistem özellikleri; Radeon RX 6650XT Asus B450M-K 16GB 3200 Ram Ryzen 5 3600 Psu 750W
  5. Murat G

Razer Blackshark V2 X Aktivasyon Kodu

Arkadaşlar yazdığım kulaklığı aldım fakat aktivasyon kodunu nerede bulacağımı bilmiyorum. Aktivasyon kodunu nereden bulabilirim?
  6. Murat G

1000-1200 TL arası Gaming Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar 1000-1200 TL'ye kadar alınabilecek Gaming Kulaklık önerir misiniz?
  7. Murat G

FIFA23 Vsync çalışmıyor.

Merhaba, FIFA23 te Vsync açmama rağmen fps sabitlenmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  8. Murat G

RX 6650 XT ye R5 3600 Olur mu?

Arkadaşlar sistemim şöyle; RX580 B450M-K R5 3600 RX6600 XT almayı düşünüyordum fakat stokları bitti ve bende RX6650 XT alacağım gibi. R5 3600 e uyar mı? Sınırda yetse bana yeter.
  9. Murat G

RX 6600 XT alınır mı?

Arkadaşlar elimde şuan RX580 ekran kartı var, sistemim de şu şekilde; Asus Dual RX580 4GB Ryzen 5 3600 16 GB Ram Asus B450M-K 550W PSU şuanki ekran kartım yerine RX6600 XT almayı düşünüyorum. R5 3600 ile pc herhangi bir darboğaz yaşar mı yeterliyse alacağım, RX6600 XT darboğaz yaparsa öneri...
  10. Murat G

FIFA 23 Yüz yamasını kaldırma

Merhabalar, FIFA 23 te yüz yaması kurdum. Bu yüz yaması bozuk olduğu için oyuncuların yüzünü farklı tiplere döndürdü ve bende bu yüz yamasını kaldırmak istiyorum. Modu FIFA Mod Manager'dan kurdum ama nasıl kaldıracağımı bilmiyorum. Oyuncuların yüzü alakasız tipler oldu( Modu olan oyuncular)...
  11. Murat G

Türk Telekom fiber binaya ve evime kablo çekti.

Arkadaşlar selam. Resimde göreceğiniz gibi bana bir modem ve yanında fiberle alakalı bir alet verdiler. Yanlarında da güç kablosu ve yeşil bir internet kablosu verdiler.(modemden bilgisayara çektiğimiz kablo) Ancak bu yeşil kabloyu ben bilgisayara bağlayacağım diye düşünürken çalışan modem ve o...
  12. Murat G

EA App FIFA22 İndirme hatası

Gördüğünüz gibi XBOX Game Pass'ten FIFA22 yi indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Origin'den oynayamaz mıyım?
  13. Murat G

FIFA23 Anlatım dilini değiştiremiyorum.

FIFA23 te anlatım dilini değiştirmek istiyorum fakat kapalı olduğu için değiştiremiyorum. Nasıl değiştirebilirim?
  14. Murat G

Bluetooth Dongle ile PC'ye Gamepad bağlanabiliyor mu?

Arkadaşlar Monster Clutch Gamepad kullanıyorum, ama PC de bluetooth olmadığı için kablosuz kullanamadım. Bugün USB Bluetooth Dongle aldım. Bunları nasıl bağlayabilirim? Dongle: https://www.webdenal.com/asus-usb-bt500-bluetooth-5-0-usb-adaptor_1032675.html
  15. Murat G

FIFA 23 Ara sahneler ve menü FPS

Arkadaşlar FIFA23 ara sahne ve menü bazen kasıyor oyundan kaynaklı büyük ihtimal ama benim farklı bir sorum var. Ara sahne ve menülerde ki fps kısıtlamasını kaldırabiliyor muyuz? Ara sahne ve menülerde 37 38 fps arasına sabitliyor oyunda herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. 1671649024 Kısıtlamayı...
  16. Murat G

Monster Clutch Gamepad

Arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır bu gamepad i kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama kablolu kullanmak bir tık rahatsız ediyor. Gamepad ın kablo yerini açtığımda kablosuz mouse lar da bulunan usb adaptörü çıktı. Bunu bilgisayara takıp kullanabilir miyim? Yoksa bluetooth adaptörü mü almam...
  17. Murat G

Battlefield 1 Mouse hareket sorunu

Arkadaşlar yeni olmaya başladı. Oyun içerisinde mouse yi hareket ettirdiğimde sanki gamepad ile hareket ettiriyormuş gibi oluyor. Nedeni nedir, nasıl çözerim? Video kaydı da var onu da atabilirim bir yerden atabilirsem.
  18. Murat G

Windows 10'dan 11'e geçiş

Arkadaşlar selam. Aşağıya donanımı yazacağım. bu sistemle 10'dan 11'e geçiş yapsam nasıl olur? Donanım: Asus Dual RX580 4GB Asus B450M-K Ryzen 5 3600 16 GB 3200 Mhz Ram 1 TB HDD, 240 SSD( Windows SSD de kurulu)
  19. Murat G

FIFA 22 Oyun açılmıyor.

Fifa 22 ye tıklıyorum ancak küçük ekran gelmiyor ve oyuna giriş sağlayamıyorum. Nasıl düzelteceğim? 1666454564 Dosya doğrulama yaptım.
  20. Murat G

Monster Pusat K3 Pro Yazılım Sorunu

1 Yıldır Monster Pusat K3 Pro kullanıyorum. Yaklaşık 4, 5 aydır klavyenin driver ı bozuldu. Resimlerde gözüktüğü gibi hiçbir ışık profilini ayarlayamıyorum, profiller gözükmüyor. Driver'ı sil/yükle yaptım fakat çözülmedi FN+ Scroll'dan sıfırladım yine de olmadı. Başka çözümü olan var mı?
Top Bottom