Arama sonuçları: *

1. B

Çok az kalori alıyorum ve supplement hakkında yardım.

Dostlar selam. Öncelikle kendimden bahsedeyim 138 kilo 185cm biriydim şuan 133 kiloya indim 2 hafta oldu sanırım. Beslenmem ile ilgili sıkıntılar seziyorum ama bir türlü anlam veremediğim bir durum bu. Günlük almam gereken kaloriden çok az kalori alıyorum. Her gün aynı şeyleri yiyorum...
  2. B

Uzun zamandır konuşmadığım ve pişman olduğum kız

Kankam sınav konusu şöyle şimdi ilk geçen gün konuştuk, sınavın nasıl geçti ne bölümü istiyorsun nerede okumayı planlıyorsun gibisinden ve birde şöyle bir sohbet geçti aramızda, kız Çanakkale'de yaşıyor şuanda ve Balıkesirli ve iki ili de biliyor. Bende bu illerde üniversite okumayı düşündüğüm...
  3. B

Patlat soruyu öğrenmiş olursun diyorsun da eğer ki ne alaka yok öyle bir şey gibi bir cevap alırsak büyük patlarız. Kızın şuan sevgilisi olduğunu düşünmüyorum hiç öyle gözükmüyor ama belki hoşlandığı biri vardır max öyle söyleyebilirim. Bir daha da sohbeti artık ya konu açılacak story attığında...
  4. B

Teşekkür ederim. Bir arkadaş gibi görme olasılığı bence de ağır basıyor, her şey olacağına varır çok da takmamak lazım kafaya. Teşekkürler değerli yorumun için :)
  5. B

Selam dostlar, iyi forumlar. Şimdi konuyu özetlemek gerekirse. 7. 8. sınıf civarı bir kız bayağı ilgi gösteriyordu bana tabii bende o zamanlar olayın farkında olmadan hiç ilgi göstermiyordum. Geliyordu sarılıyordu vs. ben sıcak bakmıyordum. Kızla sadece okuldan okula görüşmüyorduk yakın bir...
  6. B

Aknetrent Kullanım Aşaması

Dostlar selam. Haziran ayı gibi sivilce şikayetimden dolayı doktora gitmiştim ve doktor bana 2 jel verip göndermişti. 2.5 Ay kullandım bu şekil ve sivilce çıkmasını baya bir azaltmıştı arada ufak tefek çıkıyordu. Fakat izler ile ilgili hiçbir değişim olmamıştı. Bugün yeniden cildiyeye gittim ve...
  7. B

Akne ve akne izi problemi

Doktorun bana önerdiği kullanım şekli. 1 Gün gece yatmadan 1 saat önce 1 jeli diğer gün diğer jeli şeklinde. Günlük hayatımda bıttım sabunu kullansam iyi olur mu sizce? Normal sabun yerine. Yoksa hafta da kaç gün kullanılabilir?
  8. B

Nasıl bir tedavi gördünüz?
  9. B

Ekstra olarak biraz kilolu biriyim. Yağlı bir vücüda sahip olmanın da eserleri bunlar onu da biliyorum. Spora başladım 1 hafta önce beslenmeme dikkat ediyorum artık onun da ekstra yararı olacakdır büyük ihtimalle. Yeşillik tüketimini arttırmaya başlayacağım. 1656692566 Karaciğer vs. korkutuyor...
  10. B

Bugün gittim üstte belirttiğim gibi. 2 Jel ve 1 Hap verdi. Diğer seçenek ise seninki gibi 6 ay hap kullanarak tümden çözme işlemiydi fakat yan etkilerinden biraz korktum açıkçası. Yüzümde sivilce ve sivilce izleri var. Şuan olması gereken şey 2 Jel ve 1 Hap ile yüzümde ki sivilce ve izlerini...
  11. B

Jel sizce sivilce lekelerini açmada yardımcı olur mu?
  12. B

Tekrardan selam herkese. Bugün özel hastaneye gittim sonunda ve doktor bana 2 seçenek sundu. 1.si Jel kullanarak geçirmeye çalışmak. 2.si hap kullanarak kökten çözmek. Fakat hap kullanmanın bazı yan etkileri olduğunu söyledi. Dudak kurutması, depresyona sokması, akciğer karaciğere bazı etkileri...
  13. B

Maddi olarak sıkışık durumdayız bu aralar. Para bulmaya çalışacağım. Ortalama 150-200TL muayene ücreti çıkaracaklar ve 400-450TL tahlil ücreti çıkaracaklar diye tahmin ediyorum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım diyebilirim.
  14. B

ya saçma olan da şu. Randevu alıyorum onu iptal ediyorlar. İlk defa başıma geliyor böyle saçma bir olay. Yarın alırken 2-3 hastaneden alıcam yetti artık.
  15. B

Cildiye için randevu bulamıyorum. Geçen gün 16:00'da randevular sıfırlandığında aldım. Fakat 4 gün sonra iptal edildiği haberi geldi. Yarın yeniden almayı deniyeceğim. Randevu bulmak artık çok zor. Bu arada sivilce izleri için madecassol çok öneriliyor bilginiz varmıdır acaba? 1656342039...
  16. B

Öncelikle selam. 17 yaşındayım ve yüzümdeki aknelerden çok şikayetçiyim. Sizden birkaç isteğim veya öneri isteğim olacak. - Yüzümü tam temiz hissedemiyorum ve üstüne kuru bir cilt yapım yapım var sanırım. Bunun için sizden yüz temizleme jeli olabilir, önerebileceğiniz bir temizlik ürünü...
  17. B

Hoşlandığım kızla yanlış konuştum sanırım

Umarım. Olacak veya olmayacak bir şey diyemem zaman bol, görücez artık.
  18. B

Hem o yüzden. Hem de Türk kız kafa yapısı bir tık daha değişik bence. Tanışmak istediğimi söyledim başka yönlü anlıyorlar. Tanışmadan birinden hoşlanmam zaten. Amacım adam gibi kendini tanımak. 1654622061 Kanka olay da bu işte. Ben sadece kendini tanımak istedim. Bir amacım yok şuanlık...
  19. B

Gayet ayarında bir konuşma oldu bence.
  20. B

Şöyle bir güncelleme geçeyim dostlar. Bugün kızla ortak arkadaş dışarı çıkıyordu, bende gittim biraz konuşalım mı dedim. Ortak arkadaşa da bizi yalnız bırakmasını söyledim. Okulun yan tarafına gittik açık açık konuşucam seninle dedim. Böyle deyince içinden teklif vs. edecek diye bir şey...
Top Bottom