Arama sonuçları: *

1. B

Çok az kalori alıyorum ve supplement hakkında yardım.

Dostlar selam. Öncelikle kendimden bahsedeyim 138 kilo 185cm biriydim şuan 133 kiloya indim 2 hafta oldu sanırım. Beslenmem ile ilgili sıkıntılar seziyorum ama bir türlü anlam veremediğim bir durum bu. Günlük almam gereken kaloriden çok az kalori alıyorum. Her gün aynı şeyleri yiyorum...
  2. B

Uzun zamandır konuşmadığım ve pişman olduğum kız

Selam dostlar, iyi forumlar. Şimdi konuyu özetlemek gerekirse. 7. 8. sınıf civarı bir kız bayağı ilgi gösteriyordu bana tabii bende o zamanlar olayın farkında olmadan hiç ilgi göstermiyordum. Geliyordu sarılıyordu vs. ben sıcak bakmıyordum. Kızla sadece okuldan okula görüşmüyorduk yakın bir...
  3. B

Aknetrent Kullanım Aşaması

Dostlar selam. Haziran ayı gibi sivilce şikayetimden dolayı doktora gitmiştim ve doktor bana 2 jel verip göndermişti. 2.5 Ay kullandım bu şekil ve sivilce çıkmasını baya bir azaltmıştı arada ufak tefek çıkıyordu. Fakat izler ile ilgili hiçbir değişim olmamıştı. Bugün yeniden cildiyeye gittim ve...
  4. B

Akne ve akne izi problemi

Öncelikle selam. 17 yaşındayım ve yüzümdeki aknelerden çok şikayetçiyim. Sizden birkaç isteğim veya öneri isteğim olacak. - Yüzümü tam temiz hissedemiyorum ve üstüne kuru bir cilt yapım yapım var sanırım. Bunun için sizden yüz temizleme jeli olabilir, önerebileceğiniz bir temizlik ürünü...
  5. B

Hoşlandığım kızla yanlış konuştum sanırım

Şimdiden okuyan herkese sonsuz teşekkürler. Öncelikle selam. 17 yaşında lise 3 öğrencisiyim. Uzun zamandır bizim mahallede oturan bir kız var ve bu yıl aynı sınıftaydık. Kız hoşuma gidiyor ama bayağıdır his beslememiştim kendisine karşı fakat şu anda değişmeye başladı hislerim. Geçen gün kızın...
  6. B

Kendinden büyük bir kıza aşık olmak

Öncelikle iyi akşamlar herkese. 16 yaşındayım az kaldı 17 olmama ilk önce bunu belirtmek isterim. Birazdan anlatacağım durum belki sizlere komik, saçma vs. gelebilir ama hislerimi kontrol edemediğim için yapacak bir şey yok. Buraya yazmak istedim. Geçen hafta cumartesi günü oyun oynuyordum ve...
  7. B

Çok çabuk aşık oluyorum veya aşık olduğumu düşünüyorum

Öncelikle merhaba. Bu konu bir tık uzun olabilir fakat lütfen okuyup tavsiyenizi, düşüncenizi bana belirtirseniz sevinirim. Lise 3'e gidiyorum bu arada. Bundan 4 yıl önce 8. sınıfa gidiyorduk ve bir kızdan hoşlanıyordum. Çok uzun zamandır tanışıyoruz iyi anlaşırdık. Olan bir olayı anlatmak...
  8. B

400 TL kulaklık önerisi

Selamlar herkese. Birkaç gün önce kulaklağım arzalanmaya başlamıştı ve şu an olan olayı anlatayım. Arkadaşlarım mikrofonu biraz yakınlaştırır mısın dedi ağzına yukarı doğru kaldırdım biraz cızırtı geldi ve gitti direk kulaklık. 2 gündür yaşıyorum bu sorunu. Şu an arkadaşımın kulaklığını...
  9. B

RAM anakart uyumluluğu

Selamlar herkese. Arkadaşım yeni bilgisayar topluyor fakat kurulumda sıkıntı yaşıyor. Bilgisayara ekran gelmiyor ve fanların çalışmadığını söylüyor. Tutturmuş RAM'ler uyumsuz diye bir bakar mısınız yardımcı olur musunuz? ASRock B560M Pro4/ac Supports 10th Gen Intel Core™ Processors and 11th Gen...
  10. B

6000TL bilgisayar topladım

Selamlar herkese, forum açmıştım dün bazı sorular sormuştum bileşenler hakkında. Şu an karar verdim ve bence fena olmadı toplam 5700 TL'ye şöyle bir bilgisayar topladım, görüşlerinizi bekliyorum. Not: RX570 ekran kartına sahibim diğer bileşenler çok eskiydi o yüzden böyle bir sistem topladım...
  11. B

650TL PSU ÖNERİSİ VE SİSTEM İNCELEMESİ

Öncelikle selamlar yeni bir sistem diziyorum ve güç kaynağı hakkında bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. İşlemci: i5 10400F. Anakart: Gigabyte H510M S2H. RAM: Patriot 8 GB 3200MHz (2x8) Kasa: Dark maxima V12. Ekran kartım önceden RX570 vardı onu kullanacağım. Sistemi kötü dizdiysem...
  12. B

5500TL Ekran Kartsız PC Toplama

Öncelikle selamlar. RX570 var elimde ve diğer bileşenlerim çok kötü. Onları değiştirmek istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. İhtiyacım olan şeyler; -İşlemci -Anakart -2x8 Ram -Kasa -Psu
  13. B

En fazla 4500 TL'ye laptop tavsiyesi

Laptopu sadece tarayıcıda gezmek için kullanıcam. Kasma vs. yapmazsa iyi olur. Öneriniz varmıdır 4500tl yi aşmayacak şekilde bir laptop. Şimdiden herkese teşekkürler.
  14. B

Gamepad Önerisi Fifa 22 İçin

Öncelikle merhaba. Fifa 22 alıcam ve gamepad im bozuk, yeni bir gamepad alıcam önerisi olan var mı en fazla 200 TL bütçe çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler herkese.
  15. B

Windows 10 Mouse güncellemesi ile hassasiyet değişti

Rival 3 mouse kullanıyorum. SteelSeries Engine programına girdim bir uyarı vardı ''fix ... şu ayarları diye'' bastım butona fixlensin diye ne ayarı bilmiyorum. Mouse'un sensivity si değişti. Ayarlar aynı ama hassasiyet farklı garip bir his var. Mouse u milimetrik hareket ettirsem hemen hareket...
  16. B

Bacak ve kalça nasıl küçültülür?

Herkese iyi akşamlar öncelikle. Direk konuya gireceğim uzatmadan 16 yaşındayım 125-126kg 1.85 boyundayım ve Fitness'a gidiyorum 1 aydır. Oldum olası bacak ve kalça tarafında sıkıntı çekiyorum. Bacaklarım kalın yağlı ve kalçam vücüduma göre biraz büyük duruyor. Ben bundan bayağı bir rahatsız...
  17. B

İstediğim Vücudu Ne Kadar Sürede Elde Edebilirim?

İyi akşamlar herkese. Önceden de zayıflama ile ilgili konular açmıştım fakat başka bir karar aldım. Fitness a gidecek bir mentalim ve zamanım yoktu. Fakat bunları hallettim. Günlük 1 - 1:30 saat ayırabilirim kendime. Kendimden bahsedeyim yeniden 16 yaşındayım 145 kilodan 123 kiloya kadar düştüm...
  18. B

Üniversite sınavına çalışmak

İyi günler herkese. Üniversite sınavı yaklaşıyor gün geçtikçe ve ne yapacağım konusunda çok bir fikrim yok tecrübelerinizi ya da önerilerinizi benimle paylaşırsanız sevirim. 11.sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim ve dün dank etti kafama artık çalışma zamanı geldi gibi hissediyorum. Okul saatlerim...
  19. B

Öğretmeni şikayet etmelimiyim?

İyi akşamlar. Bugün arkadaşla başımıza bir olay geldi bayağı sinirlendim hala kararsızım konuyu anlatayım size. Geçen hafta müzik dersini seçtim 11. sınıfa gidiyorum bu arada. Müzik hocası iyiydi geçen hafta bu hafta değişmiş yeni hoca gelmiş. Arkadaşımla sırada telefondan bir şeyler izliyorduk...
  20. B

Kol ve bacaktaki yağlarları nasıl yok ederim ve hayatım hakkında yazı.

Öncelikle merhaba herkese bu yazacağım yazıyı güzel bir şekilde okursanız ve yanıtlarsanız sevirim. 2020 Haziran ayından başlıyorum 15 yaşında 144 kilo 1.80 boylu biriydim yağ tulumuna dönmüştüm ve farkında değildim. Bir gün babamla tartıştık bana artık uyanmam gerektiğini söyledi. Kızdıktan...
Top Bottom