Arama sonuçları: *

1. B

PS4 KOLUM PES2023 TE GÖZÜKMÜYOR

GÖRDÜĞNÜZ ÜZERE DS4 TE KURDUM KABLO İLE BAĞLADIM BAĞLANDI AMA PES23 AYARLARINDA GÖZÜKMÜYOR MAÇA GİRDİM OYNANMIYOR DA YARDIM EDİN LÜTFEN
  2. B

Toplama pc de anakartımı değiştiricem

Hocam 1115 diyor b550 450m ise 600 liralarda bütçemi aşıyor birazcık
  3. B

termal macunda alıcağız yani
  4. B

peki işlemci aktarımı yaparken fanı çıkartmak zorunda değiliz demi kusura bakma bu şlerkeden anlamıyorum bide bios ayarı derken ne demk istiyorsun
  5. B

1-2 yıl önce bir sistem toplamıştım fakat 8 gb ram ve bşraz eski bir ana kartım vardı şimdi bi 8 gb ram alıp bir de b450m s2h ana kartını alacağım. ana kartı alınca termal macun gerekli mi yoksa eski ana karttan sadece işlemciyi çıkartsak olur mu çünkü işlemcimin fanı var bir başka sorum...
  6. B

Yeni aldığım sistem naısl oyun için alıyorum

Merhaba araldşlar yeni aldıcağım sistemin özellikleri nasıl acaba? Amd ryzen 5 1600 Af Xpg ram 8+8=16 gb ram GTX 1650 ekran kartı B450m s2H ana kart 500 gb m2 ssd Max 15 bin TL olur dediler bana
  7. B

bilgisayara taktığım harici harddisk görünmüyor

yardımmcı olabilecek yok mu?
  8. B

bilgisayara taktığım harici harddisk görünmüyor

Merhaba içinde eski oyunlar ve fotoğrafları sakladığım bir harddisk vardı ve kasanın port girişine taktığımda çalışmadı youtube dan video izledim disk yönetiminden yapılıyor fakat bir sorun var bende ki disk çevrimdışı görünüyor napmam lazım sağ tık diski başlat dedim fakat mbr de yapsam gbr yi...
  9. B

Klavyenin ışıklarını nasıl açıcam

Peki nasıl açabiliriz
  10. B

Fn tuşu yok
  11. B

Basıyorum sadece scroll lock tuşunun yandığını gösteren bir ışık yanıyor sağdaki sayıların üstünde o kadat
  12. B

Nasıl kendiliğinden
  13. B

Kend Kendiliğinden derken
  14. B

Klavyem rampage km 404 ve ışıklarını açmasını bulamadım klavye altta lütfen yardımcı olun
  15. B

Monitör de hapörlör sorunu

Merhaba Samsung LC24RG50FQMXUF Adlı monitör alıyorum hapörlör yok yazıyor ama yorumlarda ise monitör hapörlöründen gelen ses yeterli yazmış şimdi bu hapörlör yok demesi harici hoparlör mü yok demek istiyor
  16. B

aldığım sistem iyi mi? 5.500 TL

evet gg1 sistem
  17. B

yorumun için teşekküerler fakat aldığım sitede değişim mümkün değil maalesef
  18. B

nedne a320 kötü ki bir 8g ram daha alıcam
  19. B

8.Sınıf Türkçeden korkum

lise de türkçe yerine edebiyat var merak etme sakin ol çok daha zor olacak ve lise de edebiyatın ortalaması 50 nin altında olursa sınıfta kalırısn
  20. B

merhaba arkadaşlar 5.500 TL ye hazır sistem aldım güzel mi sizce? işlemci: RYZEN 5 1600 AF ana kart: ASUS PRİME A320M K ekran kartı: ASUS GEFORCE TUF 1650 4 GB GDDR6 OC ram: XPG GAMMİNX D30 8 GB 3000 MHZ ssd: SANDİSK ULTRA 3D 500 GB M2 SSD 2400 MB OKUMA 1750MB YAZMA HIZIA kasa: PERFORMAX TRİNTY...
Top Bottom