Arama sonuçları: *

1. M

Fanlar dönüyor ekranda no signal yazıyor

ekran kartına bağladım 1688583141 Msi mag b650 tomahawk , ryzen 7 7700x , rtx 3080
  2. M

Fanlar dönüyor ekranda no signal yazıyor

Arkadaşlar merhaba , yeni topladığım sistemin kurulumunu yaptım start verdim . Fanlar dönüyor , ama monştöre hiçbirşey gelmiyor . Anakart üzerinde dram ve cpu ışıkları yanıyor . Ramlari söktak yaptım değişen bir şey olmadı . Yardımcı olursanız sevinirim 1688581964 Bu şekilde
  3. M

Rtx 3090 Ekran kartıyla çalışabilecek güzel bir sistem toplayabilir miyim ?

Önerdiğiniz sıvı soğutma destekleyen kasa önerilerinizi de dikkate alacağım
  4. M

3D tasarım yapıyorum sadece oyun için kullanmayacağım . Yeri geldiğinde iş bilgisayarı olarak ta kullanıyorum.
  5. M

20k ya çıkabilirim , asgari ücrete zam gelmeden kredi kartıyla almak istiyorum . Fiyatlar arak gibi duruyor . Önerdiğiniz anakart , işlemci , ram nedir . İşlemci tarafında amd kullanmak istiyorum
  6. M

Öneriniz nedir hangi fiyatlara çıkmalıyım ve ne almalıyım
  7. M

Arkadaşlar herkese merhaba . Ddr4 sistemimi ddr5 sisteme yükseltmek istiyorum . Sistemimde 1000W power supply ve Rtx3090 Ekran kartım hazır . Tavsiye ettiğiniz anakart , işlemci ve ram üçlüsü var mı . Yanında güzel bir de bilgisayar kasası önerirseniz sevinirim . Bütçe 10-20 bin aradı . Fiyat...
  8. M

MSI H310M PRO-VDH Anakarttan görüntü alamıyorum .

Anladım TEŞEKKÜRLER herkese
  9. M

İşlemcim i3-9100F
  10. M

MSI H310M PRO-VDH Anakart olan bir sistemim var . Sistem daha 1 haftalık . Ekran kartımı taktığım zaman ekran kartından görüntü alabiliyorum her şey sıkıntısız çalışıyor. Hiç bir parçasını değiştirmeden ekran kartımı çıkartıp anakartın HDMI yada VGA sından görüntü almaya çalıştığımda ise...
Top Bottom