Arama sonuçları: *

• Users: SiyahLimon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SiyahLimon

RichyRich ile tanışın :) 9 GPU mining Rig

Merhabalar, Uzun sürelik bir araştırma ve 1 yıla yakın mining tecrübesi sonucu tüm kartlarımı tek 1 omurga üstünde toplayarak hem elektrik tüketimini düşürmüş oldum hemde tek sistemle 2-3 windows makinaya bağlanmaktansa tek sistemi telefon/laptop üzerinden rahatça kontrol edebilir duruma...
  2. SiyahLimon

Ethemyummm Londra güncellemesi etkisini göstermeye başladı

Londra güncellemesi etkilerini göstermeye başladı. Yüksek Ateş ve Hızlı boşaltım ;)
  3. SiyahLimon

Dear Passengers Welcome to Ethereum Airlines :)

Please seeten your belts and enjoy our flight.
  4. SiyahLimon

PlayStation İle Mining Yapılıyor!

Ağlamayın ama gerçek :)
  5. SiyahLimon

Hpool kullanımı ve son günlerdeki sorunlar :

Hpool da Online plotlarım çalışıyor, Madencim online gözüküyor. revenue ve contribution kısımları 29 mayısda kaldı artmadı o günden sonra. Not : Hpool minimum ödeme limitini 0.1 Chia ya düşürdü bundan dolayı 7 gündür kapalıydı sistem tekrar geri açtım. Son sürüm chia-miner kullanıyorum. Aynı...
  6. SiyahLimon

ETH 2.0 Gelemiyor devam arkadaşlar bol kazanç ile. 2022 Sonu

https://tokenist.com/buterin-explains-why-ethereum-2-0-upgrade-wont-arrive-until-late-2022/ Vitalik kendisi söylüyor bu arada inanmayanlar olacaktır. Hong Kong 2021 kongresinde konuşmasında nedenlerini açıklamış. 2022 sonunda ön görüyoruz diyor ama 2023 başı demek bu. Bol şans !
  7. SiyahLimon

"REHBER" Olmazsa olmaz Mining parametreleri ! (Forumda ilk.)

Selamlar. Aşağıdaki parametreler önemsiz gibi gözüken ancak hayati öneme sahip olmazsa olmaz parametrelerdir. Konuyu açmadan 3-4 gün kadar test ettim gözlemledim gayet güzel çalışıyor ve hayat kurtarıyor. Not : Her programda parametreler aynı değil. Bu parametreler T-REX minerda denendi ve...
  8. SiyahLimon

Sistemde farklı MHZ ramler ? 3600 ve 2400 MHZ

2 tane 8GB 2400 MHZ corsair ram 1 tane 8GB 3600 MHZ Gskill ram mevcut. ben bunları tek sistemde toplayıp ekran kartlarınıda toplamak istiyorum 1 kasada. Bu 3 rami takarsam mavi ekran hataları yaşar mıyım ? XMP kapalı tutsam nasıl davranır sistem merak ediyorum. Teşekkürler.
  9. SiyahLimon

Türknet için VDSL modem önerileriniz varmıdır ?

Tavsiyelerde link de atabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  10. SiyahLimon

Ethereum > Elon Musk (Elveda aceleci yatırımcılar)

Evet bir kez daha görmüş olduk. 1 adamın tweetiyle evhama kapılıp elindeki tüm ETH ları satanların tüm bakiyesi işi bilen ileri görüşlü yatırımcılar tarafından toparlandı hızlıca. Dün sistemden çıkış yapıp ucuza satanlar nedeniyle düşen ETH kendisini 24 saat dolmadan tekrar zeminini önceden...
  11. SiyahLimon

RTX 3060 Mining ANA KONUSU

Merhabalar, RTX3060 dual ve TRIO fanlı ekran kartları ile mining yapan forum üyelerini 1 konu altında toplayalım. Soru/Cevap/Overclock paylaşımlarını buradan yapabiliriz. Benim bulduğum birkaç Overclock ve Undervolt ayarlarını paylaşıyım. MSI 3060 için : POW : %72 - TEMP : %70 - Core : 0 -...
  12. SiyahLimon

3060 Kartların hangilerinde 470.05 driver ile mining yapılabiliyor ?

Merhabalar, Gigabyte 3060 serisi kartlarda 470.05 driver olsa dahi mining hızının yarıya düştüğünü ve bu markaların Mining kilitini başarılı şekilde koruduğunu okudum. Ne kadar doğrudur bilgisi olan deneyimlemiş birisi var mı ?
  13. SiyahLimon

MSI GTx1050TI 4GB ile Ravencoin deneyimim ve tavsiyeler :

Merhabalar, Tam 4 gün 96 saattir aralıksız Ravencoin kasımı yapıyor kart. OC ayarlarım şu şekilde ancak aklımdaki soru şu : "Ravencoin CoreClock istiyor mu ? Memory tamam ama CoreClock -100 yapsam MH/s düşüş yaşar mı ? Bu O.C ayarları ile 6.8-6.95 arası MH/s kazım yapıyor. Her 2 günde...
Top Bottom