Arama sonuçları: *

1. TuzluMuallebi

Rampage SGR-601 FIFA 23 L2 R2 çalışmıyor

Arkadaşlar, yaklaşık 2 sene önce aldığım gamepad buydu. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım fakat FIFA 23'te bu sorunu yaşıyorum, çözümünü bilen veya öneri verebilecek arkadaşlar yazarsanız sevinirim.
  2. TuzluMuallebi

HOI IV Rise of Nations modu "creating checksum" yazısında donup kapanıyor

Arkadaşlar, Hearts of Iron IV'ü mod yükleyip oynamak istedim. Bu modun çok kapsamlı olduğunu gördüm ve deneyecektim fakat oyun *creating checksum* yazısı yazarken donuyor ve kapanıyor. Bunun çözümü var mıdır?
  3. TuzluMuallebi

Çözüldü✓ Xoutput gamepadi gördüğü anda kapanıyor!

Game padim FİFA 23 de çalışmadığı için Xoutput indirdim fakat program açılıyor ve bir şey yapamadan kendi kendine kapanıyor. Bu sadece game pad takılıyken oluyor. Bu sorunun çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi ?
  4. TuzluMuallebi

FİFA 23 GAMEPAD ÇALIŞMIYOR

Arkadaşlar size durumu şöyle izah edeyim aslında kol çalısıyor fakat R1 R2 çalışmıyor ve çarpı kare üçgen tuşları karışık basıyor. Bu sorun başka oyunlarda olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim
  5. TuzluMuallebi

Hearts of Iron IV mod önerisi

Arkadaşlar oyunu daha yeni yeni çözmeye başladım ve DLC ' im yok hem bu DLC açığını kapatacak hemde beni zorlamayacak bir mod önerebilirmisiniz ?
  6. TuzluMuallebi

Crysis Remastered Trilogy Alınır Mı?

Arkadaşlar Crysis 1,2,3 Remastered toplam 46 TL ye geliyor oyunlar nasıldır eğer kötüyse bu fiyata be gibi bir oyun alınabilir
  7. TuzluMuallebi

3-3.5K full set ekipman önerisi

Arkadaşıma bakıyoruz mouse mouse pad klavye ve kulaklık için toplamda 3k bütçesi var. Orta boy eli var fingertip palm arası bir şey tutuyor. renk olarak fark etmez ama hepsi siyah olursa daha iyi olur. Ayrıca klavyede yön tuşları olan bir yüzde 60 olması daha iyi olur ama çokta önemli değil ve...
  8. TuzluMuallebi

Hyper x Cloud Core VS Razer Blackshark V2X

Arkadaşlar bu iki üründen hangisi daha iyidir,her ağızdan farklı ses çıkıyor. Blackshark v2 x kuponlarla 1400 bandına geliyor cloud core amazonda 1200 TL hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim...
  9. TuzluMuallebi

Terraria mı Stardew Valley Mı Almalıyım ?

İkisi arasında kaldım hangisini almalıyım. Eğer başka bir oyun önercekseniz? Aradığım şeyler: Arka plandada olsa bir hikaye Uzun saatler sıkmıcak keyifli oynanış Macera ve Keşif hissi Tatlı şirin grafikler
  10. TuzluMuallebi

Steam Açılmıyor Çözüm Nedir?

Steam' im açılmıyor. Çift tıklıyorum bekliyorum yok açılmıyor. Arkaplandaki uygulamalara bakıyorum ordada yok görev yöneticisindede çalışmıyor gösteriyor. Sorun ben yanlışlıkla ilk açılırken güncellenyor sekmesini kapattım ve açılmadı bir daha.
  11. TuzluMuallebi

HP Omen Reactor alınır mı? ?

Hp omen reactor alınır mı ? iyi midir? ? uzun ömürlümüdür ? herhangi bir kronik sorunu varmıdır ? https://www.trendyol.com/hp/omen-reactor-optical-oyuncu-mouse-7zf19aa-p-51725022?boutiqueId=555740&merchantId=107007&gads=true
  12. TuzluMuallebi

Şok'a Gelen Rampage SMX_R47 Mouse Alınır mı?

Bu mouse alınır mı ŞOK'A gelcek fiyatıyla iyi midir?. Takılma yapar mı ( bence arada yapcak) onun yerine hangi mouse yi önerirsiniz 1618999219 Dip Not: bütçeyi 10 15 TL aşabilirim
  13. TuzluMuallebi

200 TL Civarı Mouse Önerisi

Merhaba ben mouse arıyorum fakat ben bu işlerden pek bi anlayan birisi değilim. Küçük bi araştırma sonucunda elime uygun şu mouseleri buldum. https://www.hepsiburada.com/corsair-katar-pro-ch-930c011-eu-12-400-dpi-optik-mouse-p-HBV000018JD38?magaza=Vizyon%20Bilgisayar...
  14. TuzluMuallebi

Çözüldü✓ Minecraft Ekran Kartını Görmüyor

Merhaba Minecraft oynarken ekran kartımı görmeyip hd grapihcsle çalışıyor. Busounu nasıl düzeltebilirim acaba
  15. TuzluMuallebi

200-300 TL Mekanik Klave Önerisi

Merhaba mekanik klavye arayıyorum red switch blue switch fark etmez ama red olursa iyi olur K3 Pro alcaktım ama 100 TL zam yaptılar . Bütçeyi 30-40 TL aşabilirim
  16. TuzluMuallebi

Rampage SMX-R27 VOYAGER Alınır mı?

Arkadaşlar ben mouse bakarken Rampage SMX-R27 VOYAGER mousesini buldum benim gözüme iyi gibi geldi ama ben pek bu konulardan anlamıyorum. İyimidir değilse hangi mouseyi önerirsiniz. Birde bu mousede drag clik yapılır mı? bunuda cevaplarsanız sevinirim.
  17. TuzluMuallebi

100 TL Civarı Mouse Önerisi

100 TL civarı mouse arıyorum iyi bi mouse önerirseniz sevirinirim.
  18. TuzluMuallebi

Windows 10 Sağ Alttaki Sİmgeler Çalışmıyor

Windowsu güncelledim.Sonra sağ alttaki tuşlar çalışmıyor sadece arkaplan uygulamalarına basabiliyorum.Mousem bozuk mu diye kontrol ettim üstüne cps testi yaptım. Çalışıyor mouse. Sizce güncelleme ile alakalı yoksa benim bilgisayarım ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim
  19. TuzluMuallebi

Windows 10 Sağ Alttaki Simgeler Çalışmıyor

Windowsu güncelledim.Sonra sağ alttaki tuşlar çalışmıyor sadece arkaplan uygulamalarına basabiliyorum.Mousem bozuk mu diye kontrol ettim üstüne cps testi yaptım. Çalışıyor mouse. Sizce güncelleme ile alakalı yoksa benim bilgisayarım ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom