Arama sonuçları: *

• Users: crazyreign
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. crazyreign

Rehber ASUS ROG STRIX GTX 1000 ve RX 400/500 seri GPU'lara Armoury Crate desteği ekleme

Merhabalar. ROG STRIX GTX 1060 model GPU aldım geçenlerde ve aldıktan sonra Armoury Crate GPU destek listesinde ROG STRIX GTX 1000 serisi ve RX 400/500 serisinin olmadığını fark ettim. ROG ve CORSAIR ekosistem yapmak istediğim için GTX 1000 serisinin Armoury Crate'de desteğinin olmaması benim...
  2. crazyreign

İnceleme Wraith Prism işlemci soğutucusu incelemesi ve performansı!

Selamlar! "Hep de soğutucu incelemesi geliyor ulen?" Yapacak bir şey yok. Wraith Prism alıp sistemi tamamladım, bunu tüm dünya duymalı. Yarın gazeteye ilan da vereceğim hatta. Önceki konu gibi, önce biraz soğutucunun özellikleri, sonrasında da takma işlemi ve test sonuçları, kapanışta da...
  3. crazyreign

İnceleme Original Wraith işlemci soğutucusu incelemesi ve performansı!

Konu açmayalı ne kadar uzun süre olmuş ya? Selam hepinize! Bu konuda sizlere Wraith soğutucuların babası olan Original Wraith'i inceleyeceğiz ve performansına bakacağız! Öncelikle Original Wraith'in ne olduğuna bir bakalım. Original Wraith AMD'nin A10-7890K, FX 6350, FX 8350 ve FX 8370 model...
  4. crazyreign

PSU 24 pin ve SATA güç kablosu yeni ATX 12VO standardı ile değişiyor!

Selam hepinize, bu konuda ATX 12VO standardı ile ilgili konuşacağım, direkt konuya giriyorum. Günümüz PSU'larında birçok kanal vardır, 12 V(sb) olsun, 5 V(sb) olsun, 3.3 V olsun, ve PSU'larda 24 pin ATX güç kablosu, SATA güç kablosu ve MOLEX güç kablosu vardır. ATX 12VO standardı ile bunlar...
  5. crazyreign

Rehber Multi-Quote (Çoklu Alıntı) Rehberi!

Selamlar hepinize. Malum bu forumda Multi-Quote'un ne demek olduğunu bilen çok az kişi var, ben de bununla ilgili bir konu açayım dedim, umarım bilmeyenlere yardımcı olurum bu konu ile. Multi-Quote (Çoklu alıntı) nedir? Çoklu alıntı adı üstünde birden fazla alıntı yapmak demek. Tek bir mesajda...
  6. crazyreign

Anakart EEPROM boyutu öğrenme yöntemi!

Anakartlardaki EEPROM boyutunu merak ederdim ama üreticilerin kendi sitelerinde genelde bir şey yazmıyor bununla ilgili. Belki bu göstereceğimi birçok kişi zaten biliyordur, ben yine de bilmeyenlere göstereyim. İlk olarak EEPROM boyutunu öğrenmek istediğimiz anakartın sitesine giriyoruz, ben...
  7. crazyreign

İnceleme Razer Viper Mini Detaylı incelemesi!

Merhaba! Bu incelemede size Razer'ın Viper Mini mouse'unu inceleyeceğim. Mouse ilk olarak Haziran'ın 18'inde itopya'da 297 ₺'den satışa çıktı. Mouse'un Türkiye topraklarına gelmesini 2 aydır bekliyordum, her gün siteleri kontrol ettiğim için geldiği ilk günü yakalayabildim. Haziran 18'de satın...
  8. crazyreign

İnceleme Crucial Ballistix Tactical Tracer RGB RAM incelemesi ve Overclock performansı!

Merhaba, bugün yaklaşık 4 aydır kullandığım RAM'leri inceleyeceğim. Neden 4 ay bekledim söyleyeyim, çünkü uzun kullanım testi gibi bir şey :D. RAM'in kutusuna bakarak başlayalım. Göreceğiniz üzere çok basit bir kutuya sahip, Corsair'in RAM kutuları gibi olsa çok daha güzel olabilirdi...
  9. crazyreign

Abdullah Bey'in videoda yaptığı M.2 slot hatası

YouTube'da takılırken karşıma Abdullah Bey'in "Detaylı Bilgisayar Toplama Rehberi 1 - Üst Seviye Oyun Bilgisayarı" adlı videosu çıktı, boşken izleyeyim dedim. 17. dakikaya geldiğimde ise Abdullah Bey SSD'yi normalde takması gereken yere takmıyordu. Detaylı olarak anlatayım. TUF X470-PLUS GAMING...
  10. crazyreign

Çözüldü✓ Mesaj yazdıktan sonraki cooldown süresi

Malum bir sürü kişiye yardım etmeye çalışıyoruz, sekmelerce konu birikiyor. Birine mesaj yazıyorum, diğerine de yazıyorum ancak cooldown'a takılıyorum. Cooldown süresinin düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum, en azından 10-15 saniye yapılsa olmaz mı? Biliyorum spam ve flood'a karşı bu kadar...
  11. crazyreign

Gerçekte nasıl birisiniz?

Az önce bi' durdum ve gerçekteki ben ile bu forumdaki benin arasında dağlar kadar fark olduğunu fark ettim. Önceden de farkındaydım ama cidden az önce çok değişik hissettim. Bu ortamda herkesle saygılı konuşan, herkese yardım eden biriymişim gibi davranıyorum ancak gerçekte hiç öyle değilim. Bu...
  12. crazyreign

Çözüldü✓ Kullanıcılar kendi konularını kilitleyebilecek mi?

Technopat Sosyal'de de yoktu bu şey. İsteyen kullanıcı o konuyla ilgili işi bittiği anda o konuyu kilitleyebilmeli. Böylece konu hortlatma durumu da olmaz. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Top Bottom