Arama sonuçları: *

1. Y

Gotham Dizisinden sonra Hangi Batman filmi izlenir

Hocam Başlamadıysan Şiddetle başlamanı Tavsiye ederim. Zombi Filmleri felan seviyorsan sonlara doğru Zombi Havası katıyor (Zombi yok ama) 1649370972 Duyduklarıma göre 2 tür batman varmış Birisi Bruce Wayne'nin olduğu Diğerini Tam bilmiyorum. (Yanlış biliyorsam düzeltirsiniz.) Ben Bruce...
  2. Y

Hocam Kara Şövalye serisi diyorsunuz doğrumudur
  3. Y

Hayırlı Akşamlar Severek Başladığım Dc Dizisi-Filmlerine İlk önce Gotham ile başladım. Dizinin Sonuna geldim Bruce Wayne Batmana dönüştü Ama Dizi orda bitti sonrasını çok merak ediyorum bu seriyede devam etmek istiyorum. Bu Dizi bittikden sonra Hangi Batman Filmini izlemem gerek
  4. Y

Bu bilgisayar alınır mı????

Ekran Kartı İçin Alınır 1643997192 Monitör FPS Oyunları için yeticeğini sanmıyorum İdarelik kullanılır. 8 GB Ram Günümüz için yetersiz kalıyor ek takviye yaparsın. İşlemci 2 senelik seni 2-3 sene rahat götürür.
  5. Y

Arkadaşlarıma yalan söyledim

Hocam Aynı Şekil sevdiğim hatda sevgilim Ameliyata gireceğim Kurtulma imkanım %30 felan dedi Ayrılmak istedi. Tamam dedim Sürekli yanında felan olucağımı söyledim ama kabul etmedi kendisi e sonra ne oldu bir öğrendim ki Üniversitede Sevgili yapmış. Sence ben bu kızı affeder miyim ? Hakkımı helal...
  6. Y

Ryzen 5 3600 ve 1650 Super OBS en iyi yayın ayarları nedir?

Çok Sağol Kasmadan yayın açabiliyorum Teşekkür ederim.
  7. Y

Bios TPM nasıl kapatabilirim?

Rica Ederim.
  8. Y

Tamamdır Bekliyorum 1625661400 Teşekkür Ediyorum Şimdi Deniyorum Bir Sorun Olursa iletirim size
  9. Y

Bios TPM nasıl kapatabilirim?

1. Öncelikle BIOS'a girmen gerekiyor 2. BIOS ayarlarından "Periphals" sekmesine geç 3. Son olarak o kısımda bulunan "AMD CPU fTPM" Disable yapmanız gerekiyor.
  10. Y

Neden Öyle İndirme yapıyor ? Bir Sorun mu var
  11. Y

Streamlabs OBS ile OBS Arasında birazcık farklılık varda sana zahmet varsa Streamlabs OBS Atar mısın?
  12. Y

Öncelikle selamlar Youtube üzerinden canlı yayınlar açıyorum ama OBS Ayarlarını tutturamadığım için Yayında çok drop yiyordum ve fps düşüşüne sebep oluyor Sistem Özelliklerim: Anakart: B450 TOMAHAWK MAX İşlemci: Ryzen 5 3600 Ekran Kartı: Asus Phoenix GTX 1650 Super Ram: 16 GB (1 Adet Pny Xlr8...
  13. Y

Yayın İçin 16 GB Ram mi 32 GB Ram mi?

Genellikle Ets 2 MP (Promods) çekiyoruz FPS Yer Yer 12-18 arasında düşüyor. o yüzden şu Ramleri düşünüyorum iyi midir? https://www.incehesap.com/pny-xlr8-gaming-epic-x-rgb-md16gk2d4320016xrgb-16gb-ddr4-3200mhz-gaming-ram-fiyati-47722/
  14. Y

Yayın İçin 16 GB Ram mi 32 GB Ram mi?

İyi Günler Ben Youtube da Sorunsuz bir şekilde yayın yapabiliyorum ama Oyun içinde çok ciddi Düşüşler yaşıyorum Ram Yükseltmeyi düşünüyorum sizce Ne yapmalıyım? Anakart: MSİ B450 TOMAHAWK MAX İşlemci: Ryzen 5 3600 Ram: 8 GB 2133 Mhz (2666 Mhz OC) Ekran Kartı: 1650 Super Phoenix
Top Bottom