Arama sonuçları: *

• Users: Haktan Efe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Ps5 oyun onerisi lazim

Arkadaslar selam babamla oynamak icin ps5 aldik ama bir turlu oyun bulamadik eskiden ps3umuzde beraber cod resistance gibi hem campaign hemde split screen olan oyunlar oynardik ama simdi hicbirini bulamiyoruz muadillerini dahil lutfen bize beraber oynayabilcegimiz split screen ve campaign olan...
  2. H

R5 5500 mü i3 13100f mi toplanmali

Arkadaslar hazir sistem alicam ekran karti 4060 olucak hangi islemcili olan sistemi almaliyim hem performans hemde ileriye donuk olmasi icin
  3. H

Hangi rami almaliyim

Arkadaslar suan elimde gskill 8gb 3000mhz kirmizi ram var ama fiyati gereksiz pahali oldugundan 8gblik gskillin siyah renklisini alsam bi sorun yaratirmi 3200mhzlik islemcim i5 10400f
  4. H

PC UPGRADE ETMEK İSTİYORUM

Arkadaşlar Elimdeki Sistem Şu Şekilde i3 10100f işlemci rx 6400 ekran kartı h510m a pro anakart 8x1gb ram 450w 80plus psu 240-120gb ssd 165hz monitor bütçem şuanlık 4 5k biriktiriyorum monitoru satıp daha üstüne koyabilirim yada bu sistemi ikinci elden satıpda sistem alabilirim ne önerirsiniz...
  5. H

Göz Çizdirmek İçin Numara durmalı mı?

Başlıkta söylediğim gibi polis olmak istiyorum fakat gözümde miyop var bu yüzden çizdirmeyi planlıyorum yaşım şuan 17 miyop bir kaç ay önce başladı yani şuan durması mümkün değil numara büyürken çizdirme yapılır mı
  6. H

Polis Olmak İstiyorum

Arkadaşlar Selam başlıkta belirttiğim gibi polis olmak istiyorum şu zamana kadar derslerimde aşırı derecede başarılı olamadım yani mühendislik doktorluk falan zor ki şahsen o meslekleride severek yapacağımı planlamıyorum bu yüzden polis olmaya karar verdim bi süre araştırma yaptım ama googlenin...
  7. H

Polis Olmak İstiyorum

Arkadaşlar Selam başlıkta belirttiğim gibi polis olmak istiyorum şu zamana kadar derslerimde aşırı derecede başarılı olamadım yani mühendislik doktorluk falan zor ki şahsen o meslekleride severek yapacağımı planlamıyorum bu yüzden polis olmaya karar verdim bi süre araştırma yaptım ama googlenin...
  8. H

PC UPGRADE ETMEK İSTİYORUM

i3 10100f rx 6400 4gb 8gb ddr4 ram H510m a Pro anakart 400w psu 165hz şuanki sistemim bu şekilde arkadaşlar artık bana yetmemeye başladı 1 yıl oldu toplayalı ama artık performansından memnun değilim oyundadığım oyunlar için yeterli değil fortnite cs 2 valorant gta5 ve bu oyunlar ileride daha...
  9. H

ghosting yok ama görüntü keskinleşiyor

Arkadaşlar selam yaşadığım sorunu anlatması biraz zor elimden geldiğince sade bir şekilde açıklamaya çalışacağım 165hz mönitörümle csgo oynuyorum önümdede normal sidede bulunan bir kutu olsun ben haraket etmez veya mousemi haraket ettirmessem sorun yok ama ne zamanki mousemi haraket ettirsem...
  10. H

144/165 Hz Monitör Önerisi

Arkadaşlar bütçem 4 4.5k arası hem ps5 hemde pcmde kullanmak için monitor arıyorum geçen günlerde asusun 165hz monitoru vardı ama fiyatı baya arttı o yüzden alabilceğim başka monitor bakıyorum bu ghosting ips falan diyorlar fazla anlamıyorum onları bana güzelinden bir öneri yaparsanız çok sevinirim
  11. H

playstation 5 bölünmüş ekranda düşük fps

dün babamla ortak ps 5 aldık ardından direk ps plus üyeliği alıp oyunlara bakmaya başladık call of duty cold war tarzı bir oyun vardı indirmesini başlattık belli bir müddet sonra oyunu kurduk ve açtık tek oynarken bir sorun yok fakat bölünmüş ekran yapınca hem çözünürlük leş gibi oluyor hemde...
  12. H

4k monitör önerisi lazım 144/165 hz

Selamlar başlıkta dediğim gibi 3,5 4k arası monitor arıyorum 144 veya 165 hz olsa iyi olur ve curved olmazsa sevinirim ekran kartım rx6400
  13. H

Farklı Ram Alsam sorun olur mu

Arkadaşlar selamlar yaklaşık 6 7 ay önce ucuza bi sistem topladım ve ram olarak g skill kırmızı 3000mhz ramini aldım fakat i3 10100f işlemcim max 2333 mhz destekliyo yada o civarlarda bi değer ve önceden aldığım ramde baya zamlanmış yaklaşık 700 TL olmuş farklı bir marka ram alsam sorun olurmu...
  14. H

Sistemime Uygun Oyun Tavsiyesi

Arkadaslar kendi basima sıkıldigım zamanlar oynayabilecegim oyun ariyorum catisma oyunlari daha cok hosuma gidiyor call of duty ve benzeri oyunlar hosuma gider yada baska onerileriniz varsa simdiden tesekkurler Sistem I3 10100f Rx 6400 8gb ram
  15. H

Sistemime uygun oyun tavsiyesi

Arkadaslar benle online oyun oynayacak pek arkadasim yok kendi basima sıkıldigım zamanlar oynayabilecegim oyun ariyorum catisma oyunlari daha cok hosuma gidiyor call of duty ve benzeri oyunlar hosuma gider yada baska onerileriniz varsa simdiden tesekkurler Sistem I3 10100f Rx 6400 8gb ram
  16. H

Bu Kadar Fazla cpu kullanımı normalmi

Arkadaşlar bütün oyunlarda böyle nedense hep başa baş gidiyolar genelde gpu önde oluyor kullanım olarak ama bazen cpu geçiyor darboğaz yapan oyun yada sistem değil 2 3 gün önce böyle oldu formatda attım ama düzelmedi ne yapmalıyım 1676391942 sistemim i3 10100f rx 6400 8gb ram h510m a pro 400wpsu
  17. H

Islemci kullanimim gpuyu gectim lutfen biri yardimci olsun

Arkadaslar dun aksama kadar bir sorun yoktu bi ara yanlislikla 2 oyunu ust uste acmistim sonra biri hata verdi bilgisayari kapattim actim ama daha once cpu kullanimi yuzde 30u bile gecmezkej suan 60 80 arasi oynuyor lutfen yardim edin ekran kartina mi zarar verdim korkmaya basladim Sistemim I3...
  18. H

İşlemci Kullanımı Gpu Kullanımını Geçti Drop yiyorum

Arkadaşlar Gta 5 oynayacaktım bi yandanda kafam yaşadığım ping sorunundaydı bi valoranta girip deneyim dedim valorantı açtım poligona girdim bi yandanda alttan gta açık farketmedim 1 2 dakika oynadım valorant yetersiz grafik kartı belleği tarzı bi uyarı verdi bir şey yapamadım pcyi kapatıp açtım...
  19. H

SUPERONLİNE AKŞAM SAATLERİNDE OLUŞAN PİNG

arkadaşlar selam başlıkta belirttiğim sorunu neredeyse hergün yaşıyorum başka yaşayan varmı yada çözümünü belki bilen vardır diye öğrenmek istedim
  20. H

144HZ De 100fps alırsak ne olur

Arkadaşlar sistemim şu şekilde i3 10100f rx 6400 4gb h510m a pro 8gb ram 240+120gb ssd Oynadıgım oyunlar Gta5,Fortnite,Valorant,Rainbow six siege ve bunun gibiler fort hariç hepsinde 144üstü fps alıyorum ve yogunluklu olarak fort oynuyorum ortalamada 95-110 fps oynuyorum 144hz monitor alsam...
Top Bottom