Arama sonuçları: *

1. yusufbehsat

OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ

bütçe max 10k ama 8-9 k bandına çıksa benim için daha iyi olur kumaş istiyorum öneri sunarsanız sevinirim bütçeyi aşarsan gibi saçma öneriler lütfen yapmayın teşekkürler. Xprime xdrive calitte exvega gibi bir sürü marka önerebilirsiniz boy 185 kilo 100 düşündüklerim...
  2. yusufbehsat

ELEKTRİK KESİNTİSİ SONRASI KASADAN GELEN SES

Antalya'da sürekli elektrik gidip geldi ve çok açmadım akşam hafifleyince hava açtım ve elektrik gitti kullanırken tekrar açtığımda 1 saat sonra kasadan 4er saniye arayla açıkken çıt diye bi ses geliyor sürekli. 2. Monitörüm de gidip gelmeye basladi ve bozuldu sanırım onu cıkardım hala aynı ses...
  3. yusufbehsat

1000 TL KLAVYE ÖNERİSİ

1000tlyi aşmasın dostlarım.
  4. yusufbehsat

MÜZİĞİM HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR?

Bu tarz şey yasak mı bilmiyorum forumumuzda fakat eleştiri almak istiyorum. Gerçekte beatmakerım ve beat üretiyorum 2-3 yıldır kayıtlar alıp geçen aylarda resmi bir kayıt çıkardım birkaç adet. Kültür bekçiliği yapmadan eleştrirseniz sevinirim.
  5. yusufbehsat

Müzik prodüktörüyüm nasıl para kazanırım?

İletişime geçelim. Ne tarz üretiyorsun kanzi
  6. yusufbehsat

KASA ARGB FANLARININ LEDLERİ YANMIYOR

Merhaba kasamın ledleri yanmıyor bir ara temizlik yaparken kabloları düzeltirken gitti sadece fanları yanmıyor nasıl düzeltebilirim direkt anakarta bağlasam gelir mi? Çünkü kasanın msi kontrolcüsüne bağlı kasanın fanları.
  7. yusufbehsat

Bilgisayarda Zaman Zaman Anlık Kare Siyahlıklar Oluşuyor

+1 son zamanlarda aşırı oldu bende de ekran kartında mı sorun yoksa chromeda mı çözemedim
  8. yusufbehsat

Öneri PC için masa önerisi

Merhaba hortlattığım için üzgünüm konuyu, masa sallanıyor mu acaba
  9. yusufbehsat

2 MONİTÖR İÇİN MASA ÖNERİSİ

Merhaba masa önerebilirsiniz monitörler için kasa altta düşünüyorum üsttede olabilir monitörlerin birisi 27 diğeri 23 inch
  10. yusufbehsat

UYGUN BÜTÇEYE MODEM ÖNERİSİ

ürün linkini atar mısın
  11. yusufbehsat

UYGUN BÜTÇEYE MODEM ÖNERİSİ

Uygun uçuk olmayan modem önerebilir misiniz dublex ev için
  12. yusufbehsat

BU İKİ MONİTÖR ARASINDAN HANGİSİ?

genelde video editi çekimi ve minecraft + müzik prodüksüyonu yapıyorum sizce ne olmalı
  13. yusufbehsat

BU İKİ MONİTÖR ARASINDAN HANGİSİ?

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 https://www.hepsiburada.com/gamebooster-gb-2726cf-27-240hz-va-1ms-fhd-curved-r1500-gaming-monitor-p-HBCV00004SC66E?magaza=Walkerstek
  14. yusufbehsat

İKİNCİ EL EXCALİBUR MONİTOR ALINIR MI?

panellerin ne işe yaradığını bilmiyorum ben hocam attığınız monitörü alıcağım curved düşünüyordum geniş ekran falan filan ekstrası var diye düşündüm
  15. yusufbehsat

teşekkürler hocam
  16. yusufbehsat

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-vg24vqe-kavisli-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-led-monitor-p-HBV00001BV8CH?af_ad=hbv00001bv8ch&af_adset=inf-klgwzlmsnzda&af_force_deeplink=true&c=affiliate&ftid=zjclqgxhe70wleim&is_retargeting=true&magaza=Sepetist&pid=sosyal_medya&shortlink=9emxl...
  17. yusufbehsat

önceligim curved o tarz bir öneri var mı peki
  18. yusufbehsat

tamamdır teşekkür ederim bana monitör önerebilir misiniz hocam edit yapıyorum bilgisayar video çekip genellikle bütçem 5bin 3.5k monitörlerde olur tabi. 1703791562 ürün linki atar mısınız
  19. yusufbehsat

yok hocam ürünü gördüm satılan platformdan konuştuk modeli istedim internetten kendım buldum
  20. yusufbehsat

neden hocam sebebiyle yazarsanız daha iyi olur. 1703791371 neden hocam sebebiyle yazarsanız daha iyi olur.
Top Bottom