Arama sonuçları: *

1. G

Dualshock 4 Batarya Değiştirmek İstiyorum Orjinal veya En Kaliteli Çakma Batarya

Arkadaşımdan 2. el Dualshock 4 V2 aldım. Hatalı olduğunu biliyordum. Kolu bilgisayara bağladığımda cihaz sürekli kendini şarj ediyor gibi gördüğü için ışık rengi hep turuncu yanıp sönüyor. Ayrıca FIFA'ya girip bir el attıktan sonra sol taraftaki yön tuşları çalışmamaya başlıyor. Bataryadan...
  2. G

Rival 3 mü yoksa Logitech G403 Hero mu ?

Mouse olarak ikisinden birini seçicem. Sizce hangisini almam daha mantıklı olur ? Önerileriniz nelerdir ?
  3. G

Çözüldü✓ PC açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor yardım edin

Sabah imzamdaki PC'mi açıp derslere girdim biraz oyun oynadım ve temizleyecektim. Ardından Ekran kartını, ramleri ve öndeki fanlarla beraber egzoz fanı çıkartıp tozunu aldım genel olarak. Şuan ise PC açılıyor fakat ne ekrana görüntü geliyor ne de klavye ve mousenin ışığı yanıyor. EZ Debug LED...
  4. G

Dualshock ile ilgili problemlerim hakkında yardım almak için Sony'e mail atabilir miyim ?

Sorum başlıkta eğer öyle bir şey yapabiliyorsam mail adresini yazabilir misiniz?
  5. G

Dualshock 4'ü PC'ye bağladıktan sonra rengini değiştirme ve yön tuşlarının çalışmaması sorunu

Günler önce bağlayamamakla ilgili konu açmıştım şimdilik steam kontrolcü desteği ile Dualshock 4 V2 kolumu bağlayabildim. Fakat FIFA 20, PES 2020 ve Injustice 2 gibi oyunlarda sol tarafta bulunan yön tuşlarını kullanamıyorum. Bu normal midir ???
  6. G

Dualshock 4'ün rengini DS4Windows'dan değiştiremiyorum. Dualshock 4 PC'ye bağlayamıyorum.

Kolu PC'ye bağladığımda sadece turuncu ışık yanıp sönüyor. DS4Windows kolu algılıyor fakat rengini vs. değiştiremiyorum. Sadece turuncu ışık yanıp sönüyor. Kolumda sıkıntı olabilir mi ? İnternetteki her çözümü denedim denetim masasından HID oyun deneticisini kaldırma vs. fakat olmadı. Bu durumu...
  7. G

Dualshock 4 PC'ye Bağlayamıyorum Turuncu Işık Gitmiyor!!!!!!!!!

Arkadaşımdan neredeyse hiç kullanmadığı Dualshock 4 V2 aldım. Fakat PC'ye DS4Widnows uygulaması ile bağlamaya çalıştığımda bağlandı görünüyor fakat şarj oluyor yani pc ye bağlayamıyorum. Kol şarj oluyor programdan ışığını falan değiştiremiyorum sadece turuncu ışık yanıp sönüyor.
  8. G

Arkadaşım Amazondan Bir Ürün Alacak ve Kargo ve Vergi Tarzı Ücretler Hakkında Bilgi İstiyor ?

https://www.amazon.com./RK-ROYAL-KLUDGE-Mechanical-Anti-Ghosting/dp/B089GPCZGZ/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=mechanical+keyboard+108&qid=1608643853&sr=8-3&tag=coa_row_g-20 Ürün bu ve sipariş ettiğinde bu fiyattan daha fazla öder mi ? Vergi işleri nasıl bunun hakkında bilgisi olan yardımcı...
  9. G

Xiaomi Mi TV Stick ile Mi Box S'i Monitörde kullanabilir miyim ?

LG'nin 22 Inch'lik bir monitörüne sahibim ve başlıkta yazdığım ürünleri odamda netflix izlemek için kullanmak istiyorum. Bu ürünleri kullanmak için uydu alıcısına veya mutlaka bir televizyona ihtiyacım var mıdır ? Yoksa monitörümde istediğim gibi kullanabilir miyim ? Dediğim ürünler : Mİ TV...
  10. G

500 Gram Üstü Drone Uçurmak için ehliyet gerekli midir nasıl alabilirim ?

Dün Aden Z4 Eis Drone'sini aldım. Ve bugün ehliyet muhabbetlerini duydum. Aldığım dronenun özellikler kısmında 500 gr+ yazıyor. Ehliyet almam veya kayıt ettirmem gerekli midir ? Bunu nasıl yapabilirim ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
  11. G

Arkadaşımın Monitöründe sanki küçük flaş patlıyormuş gibi görüntüde patlamalar oluyor çözümü nedir ?

Ortadan yanlara doğru görüntüde beyazlaşma hafif patlamalar oluyor daha önce yaşayan veya çözümünü bilen var mıdır ?
  12. G

Arkadaşım Twitch'den canlı yayın açıyor ve vergi, para işleri hakkında bilgisi olan yazabilir mi?

Arkadaşım twitche öylesine başlayan biri iştirak sistemi geçtiğimiz günlerde açıldı ancak ben bunun vergi sisteminin nasıl işlediğini bilmiyorum açıkçası çok para kazanacağını da sanmıyorum ancak belki olurda üç beş kuruş para gelir ordan burdan diye açası var eğer açarsa bu sistemi kazançlı mı...
  13. G

Steam Topluluk Pazarındaki Anlık Skin Fiyatları Büyük Düşüş !!!!!!!!

Gece 2 ile 3 arasında neredeyse tüm skinleri ciddi bir fiyat düşüşü yaşandı envanter dizmek isteyenler yararlanabilir.
  14. G

Mi Band 4 mü yoksa Mi Band 5 mi ?

Şuanda hepsiburadada Mi Band 4'ün fiyatı 159tl. Mi Band 5'in ise 249tl sizce hangisini tercih etmeliyim ? Kullananlar deneyimlerini yazarsa sevinirim.
  15. G

Arkadaşım Kasa İşlemci, RAM ve anakart alıcak tavsiyeleriniz neler bütçe 3500

Arkadaşım sistemini yenileyecek ve eski bilgisayarından sadece PSU, Ekran kartı ve harddiskini alıcak. Yeni olarak işlemci,anakart,ram ve kasa alacak. İşlemci sabit 3600 olucak diğerlerini için tavsiyeleriniz. bütçe maks 3500
  16. G

F1 İstanbul Park Tekrarını nereden bulabilirim ?

Yarış sırasında maalesef dershanedeydim ve izleyemedim. Tekrarı elinde olan veya nereden bakabileceğimi söyleyebilir misiniz ? (Youtube tarzı yerlerde araştırdım)
  17. G

Hepsiburada jbl gümrük vergisi

Uzun süredir takip ettiğim JBL'in T500BT isimli kulaklığı hepsiburada'da 275'e düşmüştü fakat almak isterken gümrük vergisi saçmalığı ile karşılaştım bu kulaklık yurtdışından mı geliyor da 110 TL vergi olarak geliyor? Diğer renklerini almaya çalıştığımda böyle bir vergi ile karşılaşmıyorum.
  18. G

144 hz monitör önerisi

Kesin bir bütçem olmamakla beraber maks 1800 e çıkabileceğimi düşünüyorum. Tepki süresi 1ms panel olarak VA veya IPS olursa sevinirim.
  19. G

Arkadaşım RAM almak istiyor fakat CL ve MHz'leri aynı olan farklı ram kullanabilir mi ?

Başlıkta da okuduğunuz gibi arkadaşımın 350 TL bütçesi var ve ramini 16gb yapmak istiyor. Bütçesi şuanki raminin aynısından almaya yetmiyor bu yüzden CL ve Mhz değerleri aynı olan farklı model ram alırsa sorun olur mu ? Arkadaşımın RAM'İ ...
  20. G

Arkadaşım Red Switch Klvaye Almak İstiyor Önerileriniz ?

Geçen de konuyu açmıştım fakat ses tekerleği istiyordu şuan olmasa olur diyor. Kaliteli ve güzel bir red switch klavye önerirseniz sevinirim.
Top Bottom