Arama sonuçları: *

1. İ

30k-40k Arası Bütçe Laptop Önerisi

Herkese selamünaleyküm, makine mühendisliği okuyorum ve oyun oynarım. 30-40k arası laptop tavsiyelerinize açığım. Kendi araştırmalarım sonucu HP Victus almayı düşünüyorum. Ryzen 7 8845HS ile i5 14500HX arasında kaldım. Şimdiden teşekkürler.
  2. İ

Telefonumda internet var ama internet bağlantısı yok diyor

Faturayı zaten ödeyeli 2-3 hafta oluyor evde herkeste internet var bir benim telefonda böyle durum. Ünlem işareti var
  3. İ

Telefonumda internet var ama internet bağlantısı yok diyor

Öncelikle herkese merhabalar. Benim 2-3 haftadır canımı sıkan bir durum var. Wifiye telefonum bağlanıyor ama ya internet bağlantısı yok diyor ya da ağda oturum açın diyor. İnternet akışında bir sıkıntı yok youtubedan video izliyorum instagram google falan sıkıntı yok (trendyolun uygulamasında da...
  4. İ

Epson Stylus Sx100 Nasıldır?

Epsonun kartuşları yok bunu Lexmark için deneyeceğim. Hiç aklımda böyle bir şey yoktu teşekkür ederim.
  5. İ

4gb ram, intel i3 işlemci, ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı var sadece intel hd graphics 3000 işlemcinin serisine şu anda bakamıyorum maalesef abim bilgisayarı işgal etmiş durumda :) 1617214894 Sanırım yanlış görmüşüm epsonun sitesine baktım şimdi win 8.1 için de driveri var sanırım...
  6. İ

Sistemden kastınız nedir tam olarak anlamadım sistem deyince aklıma bilgisayar bileşenleri geliyor. Laptop kullanıyorum Casper Nivana a15a
  7. İ

Ahali öncelikle merhaba forumda yeniyim. Öğrenciyim. Ödevlerle ilgili bir yazıcıya ihtiyacım var. Eskilerden kalma elimde 2 yazıcı var birisi Epson Stylus Sx100 diğeri Lexmark z615 ikisinin de elektriksel anlamda bir sıkıntısı yok ama yazılımsal ve donanımsal bazı sıkıntıları var. Epsonun...
Top Bottom