Arama sonuçları: *

• Users: MythAsp5ct
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

OBS siyah ekran sorunu yardım

Arkadaşlar bu konu nereye açılır bilmiyorum uygun bi yer göremedim yayın yapmak isteyen birisiyim obs oyun yakalamada lolü yakalamaya alıyorum oyun içinde bir kaç dakika geçtikten sonra siyah ekran veriyor yardımcı olarabilir misiniz 1641656063 böyle gözüküyor hem client hem lolü aldığım için mi...
  2. M

lol 4 fps alıyor yardımcı olur musunuz

arkadaşlar sorun bende değil arkadaşımda ve riot games oyunlarında direk 4 fps alıyor ve donanımsal bişey değil 3050ti vs var bunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi
  3. M

ea app de oyunu D diskine kurmuyor

arkadaşlar gamepass den it takes two indireyim dedim ama C diskinde yer yok ve D diskine yükleme istiyorum oyunun dosya yerini değiştirmek isteyince böyle görünüyor yardımcı olur musunuz nasıl çözücem ve ea app i D diskine yüklemeyi denedim bu hali aynı oluyor
  4. M

OPERA GX İNDİRME HIZI

arkadaşlar opera gx kullanıyorum 100mbps indirme hızım var internette bi sıkıntı yok fakat opera 300kbps de yüklüyor operanın ayarlarında da kısıtlaması kapalı
  5. M

2200 bütçem var en iyi telefonu önerir misiniz

arkadaşlar 2200 lira bütçem var her şeyi ile öne çıkmasına gerek yok işlemcisi ortalama olsa yeterli yardımcı olursanız sevinirim
  6. M

NTFS SORUNU VAR YARDIM EDER MİSİNİZ ACİL

arkadaşlar yeni bir laptop aldım ve bu laptop ubuntu olarak geldi ubuntuya da her oyun yüklenemediği için windows 10 a geçmek istiyorum bios ayalarına kadar girdim windows u kurarken ntfs ile alakalı bir sorun yaşadım yardımcı olur musunuz acaba
  7. M

Düşük Sistem Oyun Önerileri

Öncelikle hikayeli oyun arıyorum sistemim mx100 8çekirdek 8.nesil i5 3650h laptop 8gb ram var buna göre oyun önerisinde bulunursanız sevinirim
  8. M

discord botu owo çalışmıyor

arkadaşlar discordda owo botunu çağırdım sunucuma fakat bir kaç gün sonra kodları yazmama rağmen tepki göstermiyor
  9. M

laptop önerisi lazım

10k civarı laptop lazım oyun odaklı
  10. M

Depolama Sorunu Var ACİLLL Yardııımmm

Arkadaşlar bunu buraya açtım ne kadar doğru bilmiyorum ama dün rdr 2 indiriyordum crack fakat oynayamadım ve sildim fakat sorun şu ki ben oyunu aslında D diskine yüklemiştim oradan silince kalktı ama C diskine de bir şeyler yüklemiş ve ben ne yüklediğini bulamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
Top Bottom