Arama sonuçları: *

• Users: F1RKY
  • Order by date
  1. F

Bu 2.el pc 5000tl eder mi?

Üzücü
  2. F

İnce hesap Gaming Gecesi 4060ti

Biraz daha açar mısınız nerde var mesala önerilerinize açığım
  3. F

İnce hesap Gaming Gecesi 4060ti

Merhaba arkadaşlar öncellikle iyi forummlar ekran kartımı yenilemek istiyorum. İncehesap gaming gecesinde 4060ti farkettim. Fiyatı sizce iyi mi bu marka güvenilr mi? Veya bu fiyat bandına ekran kartı öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler...
  4. F

Ryzen 5 5600 için f/p soğutucu önerebilir misiniz?

R5 5600 İşlemci için soğutucu öneriniz var mıdır? Bütçem Max 750 TL şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  5. F

Cpu kullanımı bir anda %100 olup iniyor

Hocam kimse yardımcı olmadı vallaha ben format attım düzeldi umarım bidaha olmaz
  6. F

Evimde altyapı yok ne yapmam gerek?

Evimde altyapı yok çok fazla oyun oynayan birisiyim fakat evimde altyapı yok altyapının gelmesi allah bilir ne kadar sürer başka bir çözüm bulmam lazım sizce ne yapmalıyım, superbox falan düşündüm ama ping değerleri çok kötü diyolar ne yapıcam bilmiyorum
  7. F

Cpu kullanımı bir anda %100 olup iniyor

Cpu kullanımı bir anda %100 olup iniyor çok nadir oluyor ama 100 olunca ses gidip geliyor saniyelik donma yaşanıyor sizce neden olur ve nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler yardımlar için iyi forumlar
  8. F

Amd ryzen master kullanımı yardım

Merhabalar ryzen 5 3500 işlemcim var fakat oyunlarda çok ısınıyor voltaj düşürmek istiyorum amd ryzen master uygulamasından voltaj ayarını yapıyorum fakat pc resledeğim zaman eski ayarlara geri dönüyor bunu nasıl ayarlayabilirim yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar...
  9. F

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

9 10k civarı bi rtx 2060 yada 3050li sistem patlar
  10. F

İşlemci ve ekran kartı çok ısınıyor.

Arkadaşlar bende gigabayte 2060 ve ryzen 5 3500 var genel olarak valorant cs lol gibi oyunlarda ekran kartı çok ısınmıyor en fazla 70 derece işlemci de 75 falan ama pes 21 de ekran kartı 83 derece işlemci 82 derece oluyor uzun sürede bana sorun yaratır mı şimdiden yardımınız için teşekkürler...
  11. F

Amd ryzen 5 3500 ısınma sorunu

Arkadaşlar ryzen 5 3500 işlemcim var fakat boşta ve oyunlarda çok fazla oynak bir ısı seviyesi var oyunlarda bianda 80 e fırlayap düşebiliyor 82 83 ü geçtiğini görmedim cpb kapatmak istemiyorum çünkü performans kaybı yaşıyorum cpb kapatınca düşüyor baya ısılar ama dediğim gibi performans kaybı...
  12. F

3200 mhz ram 2133 çalışıyor nasıl 3200 yapabilirim.

Sağolun teşekkürler iyi forumlar...
  13. F

Yanlış anlama kral pcden pek anlamıyorum zararı olmaz dimi sonuç olarak ramler 3200 mhz ve anakart destekliyor
  14. F

Arkadaşlar 8x2 3200 mhz gskill ramlerim var fakat cpuz de 1064 yani iki katı sayılıyor sanırım 2133 gösteriyor anakartım 3600 e kadar destekliyor ramlerin hızını nasıl 3200 yaparım yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
  15. F

en fazla 300 TL bütçeli mousepad önerisi alınır.

EN fazla 300 TL olursa iyi olur iyi kayan kaliteli mousepad olursa sevinirim iyi forumlar
  16. F

300 400 TL arası oyuncu kulaklığı arıyorum

300 400 TL arası oyuncu kulaklığı arıyorum csgoda ileri seviyede işimi görebilicek mikrafonu ve ses kalitesi iyi olan kulaklık öneriniz varsa iyi olur şimdiden teşekkürler iyi forumlar...
  17. F

200 300 TL arası csgo için mouse onerisi blody v7ma mı yoksa logitech g102 mi

Arkadaşlar 200 300 TL arası mouse arıyorum csgo için tabii ki başka oyunlarda oynuyucam fakat genellikle csgo için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  18. F

İ7 4790 yeterli mi? Darboğaz yapar mı ve yayın için..

Hocam sistemi yukarıda attım 4 5 yıldır kullanıyorum ama hiçbir sıkıntısı yok dediğim gibi daha iyi sistem alıcam letgo ya kaça koysam gider sizce?
  19. F

Anladım Bütçem var en iyisi dediğiniz gibi güncel almak hepinize teşekkürler.
  20. F

https://www.hepsiburada.com/asus-m70ad-tr005s-intel-core-i7-4790-3-6ghz-8gb-2tb-windows-8-1-masaustu-bilgisayar-pm-bd802031
Top Bottom