Arama sonuçları: *

1. O

ASUS PRİME Z490-P İŞLEMCİ DESTEĞİ

KOLAY GELSİN, ASUS PRİME Z490-P ANAKARTIM VAR. İNTEL İ5 11400 İŞLEMCİ ALICAM DESTEKLİYOR MU ? ASUSUN SİTESİNDE DESTEKTE YAZMIYO FAKAT LGA1200 SOKET. UYUMLU MUDUR ?
  2. O

ARADIĞIM ÖZELLİKLERDE ANAKART ÖNERİLERİ

LG1200 SOKET, 6 PCI GİRİŞLİ VE DİSPLAY PORTU OLAN ANAKART ARIYORUM. ASUS PRİME Z490-P YE MUADİL OLARAK BAKIYORUM ÇÜNKÜ Z490-P PİYASADA YOK TEŞEKKÜRLER
  3. O

Piyasadaki SSD markalarının deneyimleri

Evet bu konu benim açtığıma benziyor hatta bu konuda çok şeye de katılırım fakat benim merak ettiğim şu; Pioneer ssd piyasasına girdi, silicon power ülkeye geldi, goodram, intenso, indilinx gibi markalar türedi. Bunlar hakkında düşünceler neler hangisine güvenmeliyiz
  4. O

ben bulamadım varsa linkini paylaşabilir misiniz 1622442411 hi-level dan kimse memnum değil sanırım. Hiç hakkında hayırlı bir şey duymadım
  5. O

Herkese mutlu haftalar. Piyasada Regytech, Hikvision, EZcool, Patriot Burst, Netac, Pioneer, Goodram, Intenso, PNY gibi birçok marka mevcut. Bu markaları deneyimleyenler, deneyimlerini bu konu altında paylaşabilir. Böylece alacak olan arkadaşlar da bu konuda bilgilenmiş olur. Ben başlayayım...
  6. O

Kirilan telefonumda davayi kazandim parayi nereden alacagim

Mahkeme ilamıyla icra takibi başlatabilirsin. Kolay kolay kimsenin kimsede parası kalmaz
  7. O

Öneri Cs:Go skinlerim için yatırım tavsiyesi

Skinler hakkında pek bilgim olmadığı için yanlış bilgi vermek istemedim. Üniversitede sanırım laptop kullanıcaksınız anladğım kadarıyla, böyle düşünürsek evet sata ssd alıpidare etmeniz mantıklı
  8. O

Öneri Cs:Go skinlerim için yatırım tavsiyesi

nacizane fikrim ben olsam anakartımı yükseltirdim. Gaminggecesinden m2 slotu olan daha yeni nesil bi anakartı alırdım. Sonraki aylarda da bi nvme ssd alır cillop gibi kullanırdım. Hem ramini de 3000mhz olarak kullanırsın.
  9. O

3400g vs 4650g Hangisini Almalıyım?

4650g vega 11 kullanmıyor
  10. O

3400g vs 4650g Hangisini Almalıyım?

3400g kullanıyorum fifa21 normal ayarlarda 720p de cillop gibi oynuyorum ekran kartsız. 4650g de vega 7 olduğu için aynı performansı alır mısın bilemiyorum açıkcası ama 3400g de vega 11 var ve ben memnunum
  11. O

SSD Bozulmuş olabilirmi?

mbr gpt den dolayı olabilir mi ? ayrıca sata kablosunda da sorun olabilir, sata portunda da sorun olabilir
  12. O

Sorunlu işlemci fanı yardım

Bilgisayar donanımlarıyla haşır neşir olan hemen herkesin başına gelen bi durumdur. Ya yeni bi fan alırsınız yada fan ayaklarını alırısnız. Fan ayaklarını alacaksınız fazla fazla alın çünkü hakikaten hem narin hem de saçma bi yapısı olduğundan benim diyen bilgisayarcılar bile kırabiliyor...
  13. O

Çözüldü✓ Macun yenilemesi yaptım pc acilmiyo

şuan hiç tepki vermiyor mu açma kapama tuşuna bastığınızda?
  14. O

Çözüldü✓ Macun yenilemesi yaptım pc acilmiyo

ramleri çıkarıp uçlarıyla silgiyle silip bir daha takmayı dene
  15. O

Bilgisayarın Yavaşlaması

win10 un son güncellemesinden kaynaklı olabilir. Termal bakımları yeni mi ?
  16. O

Yeni başlayanlar için kitap önerisi

Yasmina Khadra - Saldırı Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi George Orwell - Hayvan Çiftliği Zülfü Livaneli - huzursuzluk
  17. O

Asus Prime b450m-k ii BİOS durumu

teşekkür ederim gelsin de hemen deneyeyim
  18. O

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Teşekkür ederim, içim ferahladı valla
  19. O

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

geçtiğimiz cuma günü asus prime b450m-k ii anakart aldım. işlemcim ryzen 5 3400g. Anakart henüz gelmedi, sizce 3. nesili destekleyen bios ile mi gelir? desteklemeyen bios gelmez ise yine de işlemciyi takıp çalıştırdığımda bir sorun olur mu ?
Top Bottom