Arama sonuçları: *

1. V

3070Ti Sisteme 500GB SSD Yeterlimi?

Usta bu sorudan daha boş bir soru yok herhalde. İnsanlar senin için depolama alanına karar nasıl versin? Kendin oturup düşüneceksin "Bilgisayara çok mu oyun yükleyeceğim?" diye. Oyunları yüklerim sürekli oynar sonra bitirip silerim diyorsan yeter ama "Çok oyun yükleyeceğim çok oyun arasında...
  2. V

Yardım T6 ULTRA vs DARK FREEZER X125 hangisi daha iyi ?

Snowman X-6 daha iyi diye biliyorum ramlerin pozisyonu ile alakalı bir problemin yoksa bir bak derim.
  3. V

Sıvı soğutma önerisi

#1 Merhabalar kendime 500-800 Türk lirası aralığında bir sıvı soğutma arıyorum. Bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Sistem özelliklerim. Kasa: Zalman N5 MF ATX mid Tower 4 RGB fanlı. Anakart: MSI B450 Tomahawk Max 4133MHz(OC) DDR4 AM4 ATX. RAM: Vengeance RGB Pro. İşlemci: Ryzen 5...
  4. V

RTX 3060Ti FPS DÜŞÜKLÜĞÜ SORUNU

bende aynı problemi yaşıyorum darboğazla alakası olduğunu bende pek sanmıyorum problem başka bir şeyden kaynaklı olsa gerek 1623552568 Eğer yakın zamanda cevabını bulduysan benimle de paylaşır mısın
  5. V

Ryzen 5 3600x + RTX 3060Ti

2 k da 50-40 fps alıyorum 1080p de 70-80
  6. V

sandisk ultra m2 500 gb + seagate 1tb harddisk 1623075976 Soğutucu almaya niyetim var ama 2 endişem var hem ramlerime çarpması hem de soğutucular konusunda pek bir bilgim yok ucuz yollu kule tipi soğutucu arıyorum öneriniz var mı?
  7. V

Merhabalar adım Ömer öncelikle benim bir problemim var bu problem oyunlarda normalden daha düşük değerler almam. İşlemci olarak Ryzen 5 3600x ekran kartı olarak RTX 3060 Ti gigabyte eagle kullanıyorum(8gb). Mesela almam gereken değer 150 ise 70-80 aldığım oluyor. Bu değer sürekli değişiyor tabi...
  8. V

Rampage r36 drop plus mikrofon sorunu

Merhabalar benim Rampage R36 Drop Plus adlı bir kulaklığım var mikrofonu çıkmalı. Bir buçuk hafta önce garantiye gönderdim yarım saat önce elime ulaştı kulaklık iyi hoş çalışıyor ama sağlam gönderdiğim mikrofon garip bir şekilde çalışmıyor. Düşünüyorum kos koca Segment bilgisayar böyle bir hata...
  9. V

Vengeance RGB PRO ramler ve kule tipi soğutucu

t6 ultra daha iyi değil mi bu soğutucudan
  10. V

Vengeance RGB PRO ramler ve kule tipi soğutucu

Merhabalar Snowman mx6 veya Snowman x6 almayı planlıyorum ama ramler konusunda bir korkum var ramlere değer mi değmez mi bilmiyorum bu konularda fazlasıyla acemiyim Ramlerim : 2X Vengeance RGB PRO Kasamın CPU soğutucu boşluğu: 158 mm Anakart: MSI B450 Tomahawk Max Farklı soğutucu önerileriniz...
Top Bottom