Arama sonuçları: *

1. A

G Pro X Lightspeed v G733 v Arctis Nova 7

Öncelikle merhaba arkadaşlar, yakın zamanda yurt dışından bu üç kulaklıktan birini almayı planlıyorum fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Çoğunlukla single oynarım, fazla olmasa da fps de oynarım. Müzik performansı da tatmin edecek düzeyde olursa iyi olur. Sizce hangisini tercih...
  2. A

Çözüldü✓ DA-C6 Sinyal Yok Hatası

Teşekkürler arkadaşlar, şimdi bios pilini çıkartıp taktım sorun çözüldü.
  3. A

İkisiyle de denedim olmadı
  4. A

Teşekkür ederim. Yani müşteri hizmetlerini arıyorum telefona bakan yok, teknik servisi arıyorum telefonu açmıyor sadece whatsapp üzerinden konuşabiliyorum onda da aşırı ilgisizler. Kontrolleri yapılınca sizi bilgilendireceğiz dediler şimdi hiçbir şey demeden bilgisayarı göndermişler, ekran...
  5. A

Geçenlerde aldığım DA-C6 hazır sistemi elime ulaşmıştı, ilk geldiğinde ekran kartını takıp güç kablosu ve hdmi kablosunu bağlamıştım. Güç tuşuna bastığımda sol üstte bağlı olduğu hdmi portunu gösteriyordu ve birkaç saniye sonra sinyal yok hatası veriyor, uyku moduna geçiyordu. Bu sorunu...
  6. A

Akım Korumalı Prizi Uzatmak

Direkt olarak prize bağlanması tavsiye edilir diyorlar bi kaç forumda okumuştum, markalar da aynı şeyi söylüyor.
  7. A

Akım Korumalı Prizi Uzatmak

Merhaba arkadaşlar, geçenlerde yeni bir hazır sistem aldım ve bilgisayarı koruması için akım korumalı uzatma kablosu alacağım fakat bilgisayar ile duvar prizi arasında 3-4 metre var ve piyasada bu uzunluklara akım korumalı priz bulunmuyor, bulunsa da çok pahalı oluyor. Acaba Tunçmatik in akım...
  8. A

Ana Konu 🔥DA yeni F/P kralı sistem 2 gün sonra geliyor🔥(güncel)

Sistem saat kaçta çıkacak, instagramda hatırlatıcı kurmuştum ama hikayenin süresi geçti. Bir de max 26k bütçem var r5 7500f + rx 7700xt li sistemler için beklesem mi?
  9. A

MART Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

300 TL altı bi klavye lazım
  10. A

Laptop Ram Yükseltme

Merhaba arkadaşlar, laptopumun ramini 8gb dan 16gb a çıkarmak istiyorum fakat benim ramimin aynı marka modelinden yok. Ramimin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibi. DDR4 2666 yazıyor ama parantez içinde 1333MHz yazılı, şimdi benim ramim 1333MHz mi? AIDA64 den baktığımda anakartımın maks 2400MHz...
Top Bottom