Arama sonuçları: *

1. K

Psu+kasa Fi̇yat Performans Öneri̇si̇

'Darkflash Pollux Mesh 650w 80br Mid Tower 1990 TL' FİYAT VAR ŞU SİZCE ALMAK İÇİN UYGUN MU BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM. https://www.pttavm.com/darkflash-pollux-mesh-650w-80br-mid-tower-p-461567033?utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.96.6 Ve...
  2. K

0xc00005 virüsü/hatası acil yardım

Kaspersky anti virüs programını indirdim yaklaşık 7-8 kere tarrattım şu an virüsten kurtuldum virüs exe uzantısı olan herşeye bulaşıyor açtırmıyor açılan exe uzantılı dosyalarda belli bir süre sonra hata veriyor ve sildirtiyor bu hatayla karşılaşanlar için
  3. K

0xc00005 virüsü/hatası acil yardım

Yüklemeye çalıştığım bir programın ardından bilgisayarımda Google Chorme a girerken bu hatayı (VİRÜS) alamaya başladım bilgisayara format attım ardından flaşa geçtiği için (Virüs) bilgisayarıma format dahil hiç bir şey yapmama izin vermiyor league of legends oyununu kurmama herhangi bir winrar...
  4. K

GPU benchmarks %6 ekran kartı kullanımı sorunu

9600 GT ekran kartı var elimde ekran kartı DVI girişe sahip sadece dönüştürücü ile ekran kartını bilgisayara bağladım ekran geldi nvdia driverlerinin tamamını kurdum hiç bir sorunla karşılaşmadım ekran kartında oyun testine bakayım derken ekran kartının hiç bir şekilde %6 dan yukarı çıkmadığını...
  5. K

Ekran kartından tam performans vermiyor

Onuda denedim grafikleri fulledim ama herhangi bir çalışma isteği yok
  6. K

Ekran kartından tam performans vermiyor

Bedavaya gelen NVİDİA 9600GT ekran kartı vardı boş duracağına bilgisayarıma takayım dedim işlemci olarak da G2020 kullanıyorum ekran kartı yokken 100 fps Zula/Lol alıyordum hani ekran kartsız olacağına bir ekran kartı olması daha iyidir diye düşündüm fakat ekran kartını taktıktan sonra %6 ekran...
  7. K

Yardım 9600GT ekran kartı verim alamama

evet haklısınız ama benim burada anlayamadığım işlemci %10-20 ekran kartı %6 hani darboğaz desen tam o da değil gibi neyse bende umutlanmışdım Valorant'ta 60 fps oynasam yeter kafasındaydım.
  8. K

Yardım 9600GT ekran kartı verim alamama

Bedavaya gelen NVİDİA 9600GT ekran kartı vardı boş duracağına bilgisayarıma takayım dedim işlemci olarak da G2020 kullanıyorum ekran kartı yokken 100 fps Zula/Lol alıyordum hani ekran kartsız olacağına bir ekran kartı olması daha iyidir diye düşündüm fakat ekran kartını taktıktan sonra %6 ekran...
Top Bottom