Arama sonuçları: *

1. F1nerF1rst

Yardım Molex güç kablosu sistemimi yaktı kullanmayın kullandırtmayın!

Selamlar az önce canlı canlı sistemimin kıvılcım atmasını izledim 1 saat önce konu açmıştım eattman yiyorum görüntü kesiliyor diye az önce gözümün önünde sorunun kaynağını buldum ekran kartına kablo yetişmediği için psu da molex uzatma kullanmak zorunda kalmıştım kablo eridi duman attı ve en...
  2. F1nerF1rst

Görüntü gidiyor sistem arkada aktif çalışıyor

Selamlar sorunum dün ortaya çıktı sistemim şu şekilde ryzen 5 5500 işlemci/B450m s2h anakart/xpg d41 8 gb/fury 8 gb/Gigabyte rx 580 4 gb/high power 650w 80+ psu Sorunum detaylıca League Of Legends oynarken gündüz bir anda sistekmin görüntüsü kesildi arkada discorda sesim gidiyor benim sesimi...
  3. F1nerF1rst

Yardım Dualshock 4 r2 tuşunu basılı bırakma

Selamlar gta 5 de roleplay oynarken araba kulkanıyorum ve uzun süre aralıksız r2 basılı tutmak parmağımı ağrıtıyo belli bi vakit sonra r2 yi tetik şeklinde nasıl ayarlayabilirim yani 1 kere basınca basılı kalıcak bi daha basınca tetiklenip bırakıcak ds4windows programını kullanıyorum
  4. F1nerF1rst

cs2 de oyun donması siyah ekran

Selamlar imzamda da bulunuyor tekrardan belirteyim Ryzen 3 2200g 8x2 16 gb 3600Mhz ram rx 580 4 gb gigabyte modeline sahip bir sistemim bulunuyor cs2 betadan beri var ve oyunda ne saçma fps dropları giderebildim ne de oyunun donup siyah ekranda kalma sorununu belirli bir çözümü var mı sormak...
  5. F1nerF1rst

Yardım 3 Uzun RAM uyarı sesi

şansa mıdır kronik midir bilmiyorum ama vengeance serisi benim gözümde kronik
  6. F1nerF1rst

Yardım 3 Uzun RAM uyarı sesi

uyumsuzluk yaratabiliyor benzer durumu daha önce corsair vengeance ile yaşadım r3 2200g de çalışıp r5 2600 de çalışmadı i5 11400F ile de çalıştı fakat i3 9100F de sorun yarattı geri verip xpg aldım
  7. F1nerF1rst

Yardım Corsair Void Elite vs Artics Nova 1

Artics nova 1 mi sizce yoksa corsair void elite mi mantıklı olur ikiside kablolu
  8. F1nerF1rst

bu klavye nasıldır alınır mı?

Rica ederim hayırlı olsun hocam şimdiden
  9. F1nerF1rst

Red aşırı rahat aklınızda soru kalmasın
  10. F1nerF1rst

Evet bende rainbow diye düşünerek aldım bende vookada driver var yazıyordu bi önceki gelen partide driver varmış benim aldığım t60 modeli ondan driver yok fakat tam rgb bendekide
  11. F1nerF1rst

Rehber Samsung Galaxy Buds 2 Pro Ekolayzır Ayarları

Yani şöyle söyleyeyim buds 2 yi bulalık yıkarken lavabonun içi su doluydu 2 3 defa düşürdüm hala sorun yaşamadım başta biraz cızırtı oluyor sonra düzeliyor tamamen kuruyunca kullanımda tabii ki herkesin ihtiyaçları farklılık gösteriyor fakat aradaki fiyat farkı o kadar çok şey vaad etmiyor...
  12. F1nerF1rst

Düz t60 ve t60 rgb modelleri var bunlar ziyoulang markasına kendi markalarını basıyorlar t60 rgb modelinde driver de var düz t60 da yok bendekinde yok bide rainbow rgb farkı var
  13. F1nerF1rst

Vooka modelini kullanıyorum memnunum 1696168678 Switchin tel sesi az seviyede rahatsız etmiyor hatta çok farkedilmiyor
  14. F1nerF1rst

buds 2 pro kullandım bende iade edip buds 2 yi aldım codec farkı o kadar yüksek hissettirmiyor 1.elden kullanımda ufak tefek tiz farklılıkları var onun dışında extra artısı yok ve dediğim gibi batarya ağırlık vs gibi konuları öz önüne alınca buds 2 daha iyi bir kulaklık dediğiniz gibi codec...
  15. F1nerF1rst

AMD APU Sistem Parça Uyumluluğu ve 2200G

Verimde çok oynayacaktır yinede çok arka plana atmamaya özen göster 1696168058 https://www.itopya.com/goodram-16gb2x8gb-irdm-pro-3600mhz-cl18-ddr4-crimson-beyaz-dual-kit-ram_u20035?gclid=CjwKCAjwseSoBhBXEiwA9iZtxgoCJTfn13VGnIqNsrJ83zw-QqVIDKnaBqWzH1ICcGJR3x3LJHbsmxoC9NsQAvD_BwE önerebilirim
  16. F1nerF1rst

Vereceğin parayı rame yatır gerek yok dönüştürücü asla sorun yaratmaz bende uzun süre dönüştürücüyle kullandım
  17. F1nerF1rst

Daha mantıklı bir tercih olacaktır fakat ramı 8x2 yapmaya özen gösterin 2200g de dual channel ram çok etkiliyor
  18. F1nerF1rst

sorun çıkmaz ve uyar bende 2200g kullanıyorum b450m ler vardı 1.5 hafta kadar önce görmüştüm galiba 2000 civarına b450m al dönüştürücü al kafanı yorma pek güncellik ve verim açısından
  19. F1nerF1rst

hocam buds 2 varken buds 2 pro önermeniz bence saçma olmuş buds 2 daha ucuz ve daha iyi kulaklık pro ile farkı dış makyaj onun dışında bataryası boyutu ağırlığı ve içindeki ses sürücüleriyle buds 2 çok daha iyi bir düz buds 2 kullanmadıysanız kullanmanızı öneririm uzun kullanımda farkları...
  20. F1nerF1rst

Rehber Ekran Kartı ve Cpu fan modifiye edip tamamen beyaz setup kurmak

Tamamdır hocam aklımda var hala vakit ayırdığımda tekrar size yazarım
Top Bottom