Arama sonuçları: *

• Users: imemircan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. imemircan

hangi monitör alınmalı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-r25i-30-24-5-fhd-0-5ms-165hz-180hz-o-c-2xhdmi-1xdp-audio-out-freesync-premium-vesa-siyah-ips-monitor-67b7gacbtk-p-HBCV000059XX6H?magaza=Hepsiburada&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.31.2&wt_pc=akakce.c.k.pc...
  2. imemircan

Monitör piyasası hakkında yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar herkese merhaba ramazan bayramınız mübarek olsun öncelikle. Şimdi benim taşınma gibi bir durumum var 2 3 aya ve laptop'tan masaüstüne geçiş yapacağım. Lenovo legion r25i-30 monitörünü almayı düşünüyorum. Fakat aklıma geldi ve malum ülkemizdeki fiyat dengesizliklerden dolayı acaba...
  3. imemircan

Öneri JBL 520BT VS QCY H4 arasında kaldım

Selamlar, kendime bluetooth kulaklık bakıyorum. Hem telefonda hem bilgisayarda kullanma amacım var. Bir çok arkadaşımın kullandığı gibi JBL 520BT almak istiyordum fakat önceki kulak içi kulaklığımın markası olan QCY H4 kulak üstü kulaklığını gördüm. Özelliklere bakınca QCY H4 çok daha iyi ve...
  4. imemircan

windows 11 pro aktifleştirmek

laptop um freedos geldi win 11 pro kurdum kullanıyorum iyi hoş fakat etkinleştirmem lazım ve retail key arıyorum çünkü 2 seneye falan masaüstüne geçiş yapacağım ve key imi taşımak istiyorum. jetlisans'ta 100tl diyip retail olduğunu iddia ettiler sizce doğru mudur? onun dışında önerebileceğiniz...
  5. imemircan

Öneri Bu 3 laptoptan hangisi sizce ?

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-15-fa0011nt-intel-core-i5-12450h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-80d33ea-p-HBCV00004CRJ5Q?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.45.5 -...
  6. imemircan

Öneri Bu acer laptop alınır mı ?

https://www.amazon.com.tr/Acer-A715-43G-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-%C4%B0%C5%9Flemci/dp/B0B8NM1KX6/ref=pd_ci_mcx_mh_mcx_views_1?pd_rd_w=6Ku13&content-id=amzn1.sym.7b399b01-3619-45d6-a2bf-3ddf262bf653%3Aamzn1.symc.ca948091-a64d-450e-86d7-c161ca33337b&pf_rd_p=7b399b01-3619-45d6-a2bf-3ddf262bf653&...
  7. imemircan

Öneri Max 15K laptop önerisi

Selamlar, üniversiteye gideceğim ve laptop arayışındayım. FL Studio, Capcut veya Vegas Pro gibi programlar kullanıyorum. Ayrıca da oyun oynayabileceğim (valorant falan değil böyle daha çok çerezlik oyunlar gibi) laptop arıyorum. "15K ya bulamazsın böyle bir şey" değil de daha çok bu fiyat...
  8. imemircan

Valorant hesabımı satmak istiyorum değeri ne kadardır sizce?

Soru başlıktaki gibi, hesabın içeriği şu; 1693508181 not: hesap plat3 maçlarda genellikle plat2 ile dia 2 arası geliyor ve hesap level'ı 200 üstü
  9. imemircan

Öneri Max 15k laptop arıyorum

Ekran paneli ips olsun, depolama da 500 civarı ssd olmasını istiyorum. Bu özelliklere sahip bir laptop arayışındayım. Bir diğer sorum da üniversite için kullancam ama kendi çapımda da capcut'tan editler, fl studio'dan beat vs. yapıyorum. Bu programlar için 8GB ram yeterli olur mu? İlerki...
  10. imemircan

Max 16k laptop önerisi

Üniversiteye gideceğim en az 5 yıl götürcek güzel bir laptop lazım. Çok oyun oynamam ama oynamak istediğimde de ısınmadan dolayı vs. kasmasını istemiyorum ve ekran paneli kaliteli olmasını istiyorum çok film vs. Seyreden birisiyim
  11. imemircan

Üniversite tercih listem için yardım

Merhabalar, hoca tavsiyesi ve üni okuyan arkadaş tavsiyesiyle böyle bir sıralama yaptım. Normal sıralamam 47K. Tavsiyelerinizi vs. bekliyorum. <3
  12. imemircan

YKS sonucum ve sorum

Ne yazabilirim sizce Sıralamalar: TYT 1.114.050 YDT 47.697
  13. imemircan

Öneri S20 FE ile S21 FE arasında hangisi?

Selamlar, yakın zamanda telefon alacağım ve S20 FE almaya karar vermiştim. Fakat S21 FE'nin S20 FE'ye göre tam da aradığım özelliklere sahip bir telefon olduğunu gördüm. Fakat şuan piyasada 4-4.5K arası bir fark var bu iki cihaz arasında. Bana pek değmez gibi geldi fakat S20 FE'nin güncelleme...
  14. imemircan

Öneri 10K civarı bütçede telefon önerisi

Selamlar, telefonda kamerasını iyi olmasını istiyorum. Sosyal medya'da fotoğraf falan paylaşırken kalitenin güzel olmasını istiyorum. Yazılımı beni uğraştırmasın, arayüzü güzel olsun. Ekran süresi 1 günü kurtarsa yeter benim için. Oyun oynamam oynasam da basit clash royal tipi oyunlar oynarım...
  15. imemircan

Bilgisayarım kaça gider?

amd ryzen 5 1600 af işlemci gigabyte b450m s2h v2 anakart adata panter gold 3000mhz (2x8) 16gb ram xfx rx 5500 xt 8gb ekran kartı adata swordfish 500gb m2 ssd wd blue 1tb hdd gamepower horizon mesh kasa gamepower 550w 80+
  16. imemircan

en fazla 14 bin TL tutacak laptop önerisi verebilir misiniz?

arkadaşım mühendislik okuyacak ve laptop önerisi istiyor. Bu büyçe için en iyi laptop önerisi yapabilir misiniz?
  17. imemircan

Öneri Xiaomi Redmi Note 9S ile Oppo Reno4 Lite takas olur mu???

elimde redmi note 9s var oppo reno4 lite ile takas yapmak mantıklı mıdır sizce?
  18. imemircan

Bu iki mikrofon arasında kararsız kaldım

Selamlar, yıllardır hep mikrofonum olsun istemişimdir şimdi de almaya karar verdim. Fakat şöyle ki iki mikrofon arasında kaldım. Sizce Midex GMX-1 mi ? Yoksa BM800 mü ? Şarkı yapma hayalim olduğu gibi yayınlar vs. de yapmayı istiyorum. Sizce hangisi en iyisi olur ? Ayrıca linkte verdiğim...
  19. imemircan

Yardım Ekran kartı sorunlu ama garanti sorun yok diyor

Selamlar, şimdi benim xfx rx 5500 xt ekran kartım var. Ve bu ekran kartım sorunlu. Nasıl anlatsam bilemiyorum biraz garip gelebilir. Şimdi ben 2 monitör kullanıyorum ve 1 tanesi hdmi 1 tanesi displayport ile bağlıyorum (başka hdmi yok zaten). Fakat bu hangi displayport kablosu olursa olsun (5 6...
  20. imemircan

Ekran kartı yazılımı hakkında fortnite'ın uyarısı

Selamlar, RX 5500 XT ekran kartına sahibim ve 22.5.1 sürümünü indirmiştim. Fakat fortnite'ı açtığımda bu sürümün tam stabil olmadığını ve 22.2.2 sürümünün daha uyumlu çalışacağından bu sürümü indirmemi tavsiye etti. Sizce ne yapmalıyım?
Top Bottom