Arama sonuçları: *

1. Erosm1

steam hesabım bir türlü satılmıyor ne yapmam lazım?

bir kağıda oyunlarının yarı fiyatını toplayıp çıkan sonuçtan biraz daha düşüğe satarsan satılır diye düşünüyorum ama bilirsin millet ölücü, 100 tllik BF1 i adam 50 tl olur mu diye yazıyor ,50 tllik oyuna 45 olur mu yazıyor. Türkiyede satmak da zor almakta sabırlı olursan birisi çıkar elbette
  2. Erosm1

Rtx 2060 li hazır sistem önerisi

Tabii ki 2060 çünkü rdr2 gibi oyunları zorlanmadan açıyor
  3. Erosm1

Steam hesabımı kaç tl'ye satışa koymalıyım

https://steamdb.info/calculator/76561197962476290/?cc=tr
  4. Erosm1

5 Yıldır kullanılan 500W PSU şuanda ne kadar güçlüdür

Cooler Master kasa ile gelen 500W bir güç kaynağım var 5 yıldır aktif kullanıyorum hâlâ 500W'mıdır yoksa gücü düşmüşmüdür?
  5. Erosm1

15 tl ERZURUM oyunu alınır mı?

Tüm DLC'leri ile 14 tl olan The Witcher 3: Wild Hunt varken mobil oyundan hallice olan bir oyuna 15 tl verme sakın mekanikleri çok kötü ,15 DK oyna anlarsın
  6. Erosm1

İngilizce Şarkı önerir misiniz??

The Weeknd - Blinding Lights :love: hatta gidip tekrar dinleyeceğim.
  7. Erosm1

Kopyaladığınız şeyi buraya yapıştırın

yalnız AMD ve İntel logoları değiş tokuş yapsa yakışırmış. Özellikle sol altta amd ve intel logosu mükemmel :kappa:
  8. Erosm1

Sizce en iyi oyun müziği hangisidir?

Evet başlıktan da anlaşılacağı gibi. Benim en sevdiğim oyun müziği kesinlikle Gustavo Santaolala- The Path(New Beginning) ve Gustavo Santaolala- Left Behind
  9. Erosm1

PC için PSU ne kadar önemlidir

Evet başlıkta gördüğünüz gibi bir bilgisayar için psu ne kadar önemlidir, kalitesiz olursa ne olur?
  10. Erosm1

Avrupa bizi kıskanıyor mu???

tabii ki kıskanıyor ama sadece yemeklerimizi 🤠
  11. Erosm1

Steam vs Epic games (fanlık yapmayın dürüst olun)

Evet epic games sayesinde gta 5 i aldım ama yükleyene kadar canım çıktı her zaman bir sorun asla ve asla steamin bende bıraktığı tatminkarlık hissini bırakamadı. Oyun yedekleyip tekrar yüklemek için bile launcheri kandırıyorsunuz anca öyle yedekleme oluyor. Tamamen bir fiyasko rainbow six siege...
  12. Erosm1

B560 Anakartlarda i3,i5 İşlemciler için 2666 mhz sınırı var mı?

Teşekkür ederim hocam
  13. Erosm1

Ekran kartları ucuzlayana kadar GTX 750 Ti ile i5 10400f Kullanmak

Biliyorsunuz ekran kartı fiyatları düşecek diye diye daha da pahalılaşıyor , son aylarda 5 yıldır beni taşıyan intel pentium bilgisayarımı değiştirmek istedim ama ekran kartı fiyatları yüzüme vurdu tabii ki. Elimde Gtx 750 ti var bu kartı i3 10100f veya 10400f ile kullansam çok fazla darboğaz...
  14. Erosm1

Gamegarajda bi PC dizdim

Bence fena değil ama ileride 1660 super alacaksanız Ryzen 5 3600 öneririm daha tatlı olur fakat güç kaynağı ne kadar kaliteli bilmiyorum.
  15. Erosm1

z490 da alabilirim fakat baktığımda benim kullanmadığım özellikleri var o yüzden tercih etmedim. Bu arada asrock b560 pro4 önerir misiniz yani asrock iyi bir markamıdır çünkü amazonda 1.200 tl'ye satılıyor. Öneriyorsanız amazondan alırsam kaç TL'ye patlar bana 100 tl kargo ücreti diyor yurt...
  16. Erosm1

Herkese merhaba biliyorsunuz 11. Nesil ile birlikte b560 anakartlarda çıktı. Aslında B460M-A PRO alacaktım ancak B560 ile birlikte xmp desteğininin geldiğini ve ram desteğinin 4600 mhz e çıktığını duyunca fikrim değişti. B460 anakartlar 2933 mhz'a kadar destekliyordu ancak bu desteği kullanmak...
Top Bottom