Arama sonuçları: *

• Users: Blacks
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Blacks

Starfield oynayamıyorum

Steamden starfield digital premium edition aldım ön yüklemesini de dün gece yaptım fakat hala oynayamıyorum 6 eylül diyor. Zaten 6 eylüle beklememek için premium aldım çözüm önerisi olan var mı? İyi forumlar.
  2. Blacks

Üçlü prize su döküldü

Prize pc,monitör,vantilatör bağlıydı. Su şişesini alırken devriliyo gibi oldu ona hafif ıslaklık vardı prizde hemen kabloları söktüm pc ve monitörün fişlerinde hiç ıslaklık yoktu. Vantilatörünki biraz ıslaktı. Prizi ters çevirdim bekledim bi çok çok az bi su aktı sallamama rağmen. 3lü prizi...
  3. Blacks

Öneri gamepad önerisi 800tl

gamepad almak istiyorum aklımda f710 var. (Geçen gün tesadüfen avmde görmüştüm 720tlydi ve araştırmadan almayayım demiştim şuan en ucuz 800tl olmuş.) 2 3 ay sonra çöp olmayacak bir gamepad arıyorum. tuş dizilimi önemli değil bütçe de yaklaşık 800tl arttırabilir veya azaltabilirim. fifa nba forza...
  4. Blacks

Yardım yerel disk c kullanıcılar klasörü 175gb

kullanıcılar klasörü 175gb görünüyor nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz
  5. Blacks

Yardım windows kulaklık mikrofonunu algılamıyor

merhaba eski laptobumda da aynı kulaklığı kullanıyordum ve realtek hd audio driverdan giriş seçini kulaklık seçince kulaklığın mikrofon ve hoparlörü çalışıyordu. şuan kullandığım kasanın üstündeki girişe takınca mikrofon ve hoparlörü çalışıyor ama aralıksız bir cızırto sesi geliyor çoğaltıcı ile...
  6. Blacks

a520m k v2 realtek audio driver kurabilir miyim

realtek audio driver kullanmak istiyorum bu anakartla kullanabilir miyim hiçbir bilgim olmadığı için saçma bir soru soruyor olabilirim kusuruma bakmayın yardımcı olursanız sevinirim
  7. Blacks

windows 10 yeni bilgisayara taşıma

orijinal windows 10 kutulu şuanda laptopumda kurulu yeni bilgisayara windows kurarken bu lisansımı kullanmaya devam edebilecek miyim eski bilgisayardan kaldırarak.
  8. Blacks

rx6700xt mi 3060 12gb mı

r5 5600, 2x16 ram, a520m k anakart, 1tb ssd sistem topluyorum içimden rx6700xt almak geçiyor ama çok fazla hata var deniyor 3060ın performansı daha düşük geliyor sizce hangisini alıyım? elbette şans işi ama bütün programları ve oyunlarımı orijinal kullanlıyorum amd alırsam sıkıntı çıkar mı
  9. Blacks

amd ekran kartlı sisteme ne yapılmalı

yeni bir sistem alıyorum rx6700xt ekran kartına sahip sürücü sorunu vb. yaşamamak için neler yapmam gerekiyor şuana kadar hep nvidia kullandım o yüzden bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Blacks

sisteme yapmam gereken özelleştirme var mı?

merhaba, gaming gen maxima 6800 sistemi özelleştirdim. ekstra yapmam gereken bir özelleştirme var mıdır? aşağıdaki parçalara ek 2 tane daha aynı ramden alıp 32gb yapacağım. İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 5600X MPK 3.7GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci 1 ANAKART: MSI PRO B550M-P...
  11. Blacks

27k bütçe 32gb 1tb sistem önerisi

merhaba, 27k bütçeyle bir sistem almak istiyorum yükseltme dahil fiyatı 27k olmalı 2 isteğim var: 32gb ram olmalı 1tb ssd olmalı yardımcı olursanız sevinirim alacağım sistemi 1920x1080 24 inç civarı bir monitörle kullanacağım monitöre çok para vermek istemiyorum
  12. Blacks

25k civarı vatan bilgisayar pc önerisi

ortalama 25k civarı vatandan pc önerisi istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. daha ucuz veya daha pahalı önerebilirsiniz bütçe arttırabilirim. 4 yıl idare edecek bir pc arıyorum. kesinlikle 32gb ram olmalı. kesinlikle 1tb ssd olmalı. benim aklımda olan İşlemci AMD Ryzen™5 5600 Soket AM4...
  13. Blacks

27k 3080 sistem alınır mı

merhaba bu sistemi almayı düşünüyoeum sizce alınır mı? Özellikler: MSI RTX 3080 GDDR6X 10GB 320 Bit 3 fanli tertemiz Oyuncu Ekran Kartı (Yarım saat furmarkda max 70 derecelerine yakın çalışmıştır, 3080 serisine göre isi değerleri çok çok iyidir. Oyuncu kasasından cıkartılmıstır, az ve temiz...
  14. Blacks

bu sistem alınır mı 27k fiyat

merhaba bir sistem buldum sizce fiyatı iyi mi msi rtx 3080 10gb 3 fanlı (2.el) furmark yarım saat 70 derece (mining yapılmadı) ryzen 7 5700x 32gb ddr4 kingston furry ram (2x16) 1tb kingston m2 ssd asus rog strix b450f gaming anakart rgb kule tipi işlemci soğutucu 7 rgb fanlı warcy full cam kasa...
  15. Blacks

Yardım steep oynanabiliyor mu

steep steamde 50tlye düştüğü için almak istiyorum ama oyun artık oynanamıyor diyenler var bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi?
  16. Blacks

Yardım steep oynanabiliyor mu

iyi akşamlar steamde steep oyununu indirimde görünce almak istedim fakat ubisoft sunucularını kapattı oynayamıyorum vb. diyenler var benim de bir arkadaşım playstationda bu oyunu oynamaya çalıştığında yükleme ekranında takılı kalıyordu son zamanlarda.Oyunu alsam oynayabiliyor muyum sadece...
  17. Blacks

motion B mi xiaomi portable mı

-anker soundcore motion b 12w 650tl -xiaomi portable 16w 950tl sizce hangisini almalıyım xiaomide çok sorun yaşayan olduğu için güvenemedim. Genellikle rock müzik dinliyorum hangisini önerirsiniz 300tl farka değer mi?
  18. Blacks

Öneri grundig jam alınır mı

bluetooth hoparlör almak istiyorum sizce ne almalıyım? aklımda grundig jam var. (bütçeyi arttırabilirim)
  19. Blacks

Bluetooth hoparlör 600tl

500-700tl arası bluetooth hoparlör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. İndirimden vb. bir ürün olursa bütçeyi arttırabilirim.
  20. Blacks

13k telefon önerisi.

Bir telefon arıyorum bütçe olarak 15kya kadar çıkarım . Aklımda xiaomi mi12 lite var ama kararsız kaldım. 5G olursa iyi olur.
Top Bottom