Arama sonuçları: *

1. E

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

Bu kadar zekanı belli etme. İndirimi yapan taraf, o ürünü satarsa ürünü teslim etmek zorunda.
  2. E

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

İptal edilebilir, THH'de hakkınızı arayın derim.
  3. E

Video izlerken ekranda mozaik bir görüntü gidip geliyor

Merhaba, ne yaptınız? Aynı sorun bende de mevcut bayağı zamandır.
  4. E

Uzun süredir konuşmadığım kız takipten çıktı ve çıkarttı

Ya şimdi çocukça bir başlık tamam farkındayım. Bu kızla nisan ayında Twitter'dan konuşmaya başlamıştık. Ben bu kızdan hoşlanmaya başlamıştım. Ben bu kızın numarasını buldurdum, bir arkadaşımdan rica ettim. Yasal olmadığını sonradan fark ettik. Sonra 1 ay konuştuk, araya soğukluk girdi. Yani bana...
  5. E

Yurt dışı IMEI kayıt edilen telefon 3 yıl sonra tüm sim kartlarında çalışır mı?

Soruyu açmak gerekirse; şimdi telefonu pasaportumuza kayıt ettirdiğimizde sadece kendimizin üstüne olan hatları kullanabiliyoruz. Kayıt ettirdikten 3 yıl sonra bu kısıtlama kalkıyor mu?
  6. E

Hukuk Bürosundan mesaj geldi, başıma bir şey gelir mi?

Sonuç: dolandırıcı
  7. E

O zaman fake bu SMS değil mi
  8. E

Altun Hukuk bürosundan mesaj geldi, fotoğrafta gördüğünüz gibi olay. Ne olur, başıma bir şey gelir mi?
  9. E

iPhone XS Max'in geveyli olup olmadığını nasıl anlarım?

Selam arkadaşlar. Cihaz yurt dışı ve 2019 öncesi kayıtlı. Satın aldığım kişi geveyli diyor lakin birkaç kişi de diyor ki kayıt edildiyse sorun olmaz. Ben cihazı sıfırlamak istiyorum ve sıfırlarsam gevey gider diyorlar. Anlamadım aydınlatırsanız sevinirim
  10. E

4.5 - 5K TL Telefon Önerisi

Selam arkadaşlar. Bu bütçe aralığında 2. el telefon bakıyorum. Bütçem 5000'i aşamaz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  11. E

15000 TL bütçe laptop önerisi

Oyun ve kişisel kullanım için kullanacağım.
  12. E

Babam beni boks kursuna yazdırmıyor

Yani normalde bir insan bu kadar ısrara karşı izin vermesi gerekir. Boks kursu paralı mı? Durumunuz el veriyor mu?
  13. E

🔥İndirim GAMEPOWER OGRE RGB 520TL

Sorunu nedir?
  14. E

1000 TL Spor Ayakkabı önerisi

Ayağım 40 numara. Fiyat küsüratı arttırılabilir. Genellikle Nike, Adidas ve Skechers'tan şaşmamak istiyorum ama bildiğiniz iyi marka varsa o da olur.
  15. E

Ekran Kartı BIOS çipi serviste ne kadar tutar?

Elimde BIOS çipi olmayan Sapphire Nitro+ RX 580 4g ekran kartı var. Serviste ne kadar tutar sizce?
  16. E

R3 3200G mi Rx 550 mi

Geleceğe yatırım ve destek bakımından R3 3200G'li sistemi öneririm.
  17. E

Ethereum Yükselişte! Ekran kartı fiyatları artış gösterir mi?

Arkadaşlar sizce ekran kartı fiyatları yine yükselir mi? Ethereum bu aralar yükselişte.
  18. E

Aliexpress Kes Onu kampanyası yardımlaşma

Arkadaşlar bana H610M anakart çıktı. https://a.aliexpress.com/_mKiA0pY Gelin yardımlaşalım.
  19. E

ryzen 5 5500 driver bulamıyorum

İşlemcinin sürücüsü yoktur. Chipset, ekran kartı, ses ve ethernet sürücüsünü yüklemeniz yeterli olur.
  20. E

Yardım PUBG mobile oynamak için emülatör tavsiyesi

PUBG Mobile oynamak için en iyi Emulatör Gameloop.
Top Bottom