Arama sonuçları: *

• Users: BIGOX
  • Order by date
  1. BIGOX

Monitör önerisi yardım

Bence Abdullah'ın kontrollerini yaptığı monitorlerede bakabilirsin
  2. BIGOX

O kadar araştırdım sonunda bu iki seçenek arasında kaldım

Birde kral 3 aşşa 5 yukarı aynı değerlere sahip bilgisayarlar bence son attığında güzel birini seçip alabilirsin
  3. BIGOX

O kadar araştırdım sonunda bu iki seçenek arasında kaldım

Benim tercihim amd Ryzen olan
  4. BIGOX

Klavyem red switch ama çok ses çıkarıyor

Klavye güzelmiş :D
  5. BIGOX

Öneri F/P. Çalışma Masası Önerisi Olan ?

Yani gelincik miydi öyle bi masa var beyaz o olabilir ucuz ve güzel
  6. BIGOX

Hosting Firması Açmak İstiyorum

Öylede ne yapalım biyerden başlamak lazım
  7. BIGOX

Hosting Firması Açmak İstiyorum

Selam arkadaşlar. Hosting firması açmayı düşünüyorum. Bunun için gerekli evrak vs. neler ? Birde site kurulumu vs. hazır almak mı yoksa yaptırmak mı mantıklı?
  8. BIGOX

Öneri FP telefon kulaklığı

Bana telefon için bluetoth kulaklık önerir misiniz
  9. BIGOX

Yardım 600 TL mouse önerisi

Kardeşim birazdaha para koyabilirsen https://www.hepsiburada.com/a4-tech-xl-750bh-oscar-yazilim-64k-bellek-anti-titresim-3600cpi-laser-oyuncu-mouse-p-BS1372?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.32.3 bunu alabilirsin...
  10. BIGOX

Yardım Asus Klavye Kitlenmesi

Selam arkadaşlar. ASUS ROG STRIX FLARE II ROG NX Red Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi aldım.Üzerindeki kilitleme tuşu çalışmıyor.Asus'un armorty Create uygulamasını indirdim fakat yinede düzeletemedim.Kendi kendine windows tuşunu kapatıyo.Daha önceleri profil değiştiriyorum düzeliyodu fakat artık...
  11. BIGOX

250 TL internet önerirsi

Turknet ile millenicom aynı 1694405340 Bence millenicom veya turknet kullanın
  12. BIGOX

Valorant Destek Lazım Arkadaşlar

Bence sen hesabı sattın geri almak istiyosun. Adam senin hesabına kodla nasıl girdi?
  13. Rival 300s Gaming Fare

Rival 300s Gaming Fare

Selam arkadaşlar. Ürün fiyat performans ürünüdür
  14. Gsp 350 Gaming Kulaklık

Gsp 350 Gaming Kulaklık

Selam arkadaşlar kulaklığı satıyorum. Teknik özellikleride aşşa bırakıcam TEKNİK ÖZELLİKLER Renk : Siyah Empedans : 19 Ohm Bağlantı : USB Frekans Tepkisi (mikrofon) : 10 – 15.000 Hz Frekans Tepkisi (kulaklık) : 15 – 26.000 Hz Ses Şiddeti Seviyesi (SPL) : 113 dB Kapsül Yapısı : Kulak çevreleyen...
  15. BIGOX

YT Music Premium hata alıyorum

Aynı hesap şuan satın aldım yani 1690977541 Hatta satın aldığıma dair mail geldi 1690978138 Hallettim tamamdır
  16. BIGOX

YT Music Premium hata alıyorum

Selam arkadaşlar. Youtube premium üyelik aldım müzik indirmeye çalıştığımda sürek olarak alt tarafa bırakıcağım hata alıyorum neden? 1690977288
  17. BIGOX

Monitör Alicagim Hangisini Önerirsiniz Lütfen Yardim

Biladerim 7k varsa çok güzel dell marka asus marka 240 hz var onlara bakabilirsin
  18. BIGOX

Telefon Kulaklığı Öneri

Eskiden https://www.hepsiburada.com/jbl-t225-tws-kablosuz-kulak-ici-bluetooth-kulaklik-siyah-p-HBV000012EPY7?magaza=EGE%20%C3%87INAR%20TELEKOM&url_src=and-product-detail Bu vardı düşürdüm kaybettim. Tekrar alasım var
  19. BIGOX

r7 370 ekran kart 144 hz monitör destekler mi

O işlemciye o ekran kartı haram kanka 😁
  20. BIGOX

Telefon Kulaklığı Öneri

EyvALLAH saolasın 1685090859 Bu arada top derken bu jbl 225 var ben onun gibi diyorum
Top Bottom