Arama sonuçları: *

1. NizamYaldiz

Bluetooth Kulaklık

En Fazla 1000TL ye Kadar Kaliteli (Müzik Dinlemek, Flim İzlemek) İçin Kulakiçi Kulaklık: Bas ve Tizleri Güzel Alabilecegim Bluetooth Kulaklık önerir misiniz?. (Xiaomi Note 8 Pro Kullanıcısıyım)
  2. NizamYaldiz

Bilgisayar Açılışta Kalıyor

İyi Günler Bilgisayarım Açılışta Böyle Kalıyor Reset Filan Attım Yine Aynı. En son dün akşam oyun oynadım kapattım, sıkıntı yoktu.
  3. NizamYaldiz

1800-2500TL Laptop Önerisi

Merhaba, bana sadece ders çalışmak ve arada youtubede gezmek flim izlemek için 0 laptop önerebilirmsnz (Performanslı ve iyi bir bilgisayar olursa sevinirim) Şimdiden Teşekkür Ederim
  4. NizamYaldiz

300-350TL Civarı Klavye Önerisi

Kaliteli, Yazılımı Olan RGB Mekanik Klavye Onerirmisinz
  5. NizamYaldiz

Powerim Bu Sistemi Beslermi

1 x AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 İşlemci 1 x Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX Gaming Anakart 1 x Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 Siyah Ram 1 x Asus Rog Strix RX 570 OC 4GB GDDR5 256Bit Gaming Ekran Kartı 1 x James Donkey JD1024 1TB NVMe M.2 PCI-E SSD Disk 1...
  6. NizamYaldiz

James Donkey Monitör Yorumlarınız

Abdullah Abinin Tanıttığı; James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör'ü Önerirmisinz. Alıp Kullananlar veya Bilgisi Olanlar Bilgilendirebilirmi. Avantajı Çok Hem Samsung Panel Kullanıyor, 27inc ve 1ms 144Hz Alasım Var Ama Sizlere Bi Danışayım Dedim.
  7. NizamYaldiz

Sizlere Sistem Önerisi ve Fikir Talebi

Bu Sistemi Bu Şekil Yükseltip Satın Almayı Düşünüyorum. RAM 2x8GB=16GB Sizlerinde Fikrini ve Önerinizi Almak İstedim. "İnceHesap=
  8. NizamYaldiz

Abdullah Abi Yeni Sistem Videosu Ne Zaman Gelecek

Abdullah Abi, İnstagramda Hikayede Paylaştığın "Fiyat Performans Canavarı Hazır" Dediğin Sistem Ne Zaman Gelecek.
  9. NizamYaldiz

5500₺ Sistem Toplama + Monitör

Oyunlarda(PUBG- CSGO- GTA V, vb.) Kasmayacak ve Günlük Hayatta Kullanabileceğim Sistem Önerilerinizi Bekliyorum...
Top Bottom