Arama sonuçları: *

1. Y

Max 600 TL klavye önerisi

Arkadaşlar max 600tl bütcem var banggood dan gamakay mk61 şiparişi vermiştim ama 2 aydan beri işleniyor diyo destek ekibine yazdığımda ise stok bekliyoruz diyorlar iptal etmeyi düşünüyorum bi öneriniz varmı?
  2. Y

300 TL Kulaklık Önerisi

Lazım çünkü
  3. Y

300 TL Kulaklık Önerisi

Acil pc kulaklık önerisi lazım yurtdışı link vermeyin max bütçe 300tl (gamepower luna yada medusa almayı düşünüyorum varmı öneriniz)
  4. Y

Uçak ile pc taşıyabilirmiyim YARDIM EDİN

Arkadaşlar köye gideceğim masaüstü biligsayarımıda almak istiyorum yanıma daha garantisi bitmedi içini açıp ekran kartını falan çıkartamıyorum garanti dışı olur ne tür önerileriniz var ? Parçaların zarar görmemesi için ? Monitörün ve kasanın köpükleri de elimde coronadan dolayı uçakta her sırada...
  5. Y

350 TL mouse önerisi

Sadece söyledim bunu alır yada almaz eğer bunu alırsa cebinde parasıda kalır
  6. Y

Yardım BANGGOOD KARGOM NE ZAMAN GELİR

Arkadaşlar 21 nisanda turkey direct mail olarak siparişini vermiş olduğum gamakay mk61 klavyem uygulamada hâlâ işleniyor olarak gözüküyo ve son gönderme tarihi olarak 6 mayıs yani bugün gösteriliyo ama hâlâ işleniyo gözüküyo sorum şu sizin banggooddan alışverişlerinizde ne kadar zamanda geldi...
  7. Y

350 TL mouse önerisi

https://www.hepsiburada.com/gamepower-ursa-10000dpi-usb-oyuncu-mouse-siyah-pm-HB00000C1DSS Dostum bende bu var fps oyunlarında iyi yaklaşık 1 sene önce aldım herhangi bi sıkıntısını görmedim ama markayı araştır çok şikeyet alabiliyo
  8. Y

Yardım 12 Nisan'da Aldığım GameKay MK11 Ne Zaman Gelir ?

Nedense okuyunca gülümsedim adam 2 ay beklemiş şaka gibi
  9. Y

nE 1618689917 Sana kargo takip numarası verdilermi?
  10. Y

Ben 3 hafta dayanabilirmiyim bilmiyorum sana para iadesini ne kadar zamanda yaptılar
  11. Y

Bir de söylemeyi unutmuşum fazla para vererek turkey direct mail almıştım 15gümde gelmesi gerek 1618686615 3 hafta mı e oha ama
  12. Y

YA ARKADAŞLAR 12 Nisan da gamakay mk11 sipariş ettim o zamandan beri siparişimde işleniyor yazıyor. Deneyimli arkadaşlar varsa veya herhangi bi önerisi olan varsa yardım edebilir mi?
  13. Y

Yardım FREESYNC GSYNC YARDIM

Almicam zaten destekliyormu diye soruyorum sadece
  14. Y

Yardım FREESYNC GSYNC YARDIM

Arkadaşlar monitör bu olsa https://www.incehesap.com/en-ucuz-aoc-27g2u-27-inc-full-hd-gaming-monitor-fiyati-43851/ Ekran kartı bu olsa...
  15. Y

NVİDİA 1050Tİ DA AMD FREESYNC ÇALIŞIR MI

Arkadaşlar nvidia 1050ti ekran kartında amd freesync açılırmı birbirlerini destekler mi?
  16. Y

Öneri TN PANEL Mİ İPS PANEL Mİ

Herkes ips demiş o kadarda gecikme farkı olmaz herhalde
  17. Y

Öneri TN PANEL Mİ İPS PANEL Mİ

Karar veremedim oyun oynayacağım tn daha hızlı biliyorum ama renk aralığı daha düşük o da önemli benim için tn daha hızlı olduğu için ips yavaş gibi bir algı oluyor bende kararsız kaldım help me
  18. Y

Öneri GAMEPOWER CALYPSO MU YOKSA GAMAKAY MK61 Mİ

Ne zaman aldın , rgb değil demişsin rgb olanlarda sıkıntılar ver herhalde rainbowlar sıkıntısız olabilir
Top Bottom