Arama sonuçları: *

1. U

15000 TL sıfır ANDROİD telefon önerileri

S21 fe güzelde arada kaldım. Poco f5 alıcam
  2. U

Bakacam karar vermedim idareten aldığım için yurtiçi alcam galiba
  3. U

Bunu düşünücem
  4. U

F5 oyunda fps değerleri kaç ortalama. Bide oyundan vazgeçsem s21 fe dışında ne alabilirim. 2 3 saat oyun için f5 biraz fazla gibi bana göre
  5. U

Oyundan vazgeçemem poco f5 gibi birkaç tane daha söylermisin
  6. U

Herkese merhaba. 15.000 TL bandında sıfır android telefon almayı düşünüyorum. Aklımda birkaç model var ama karar veremedim. Gün içinde sosyal medyada gezerim fotoğraf ve video çekerim birde 2 3 saat pubg oynarım bunlar iş görür mü: Xiaomi 11T pro Xiaomi note 12 pro Xiaomi note 11 pro+ 5G Samsung...
  7. U

Tablet önerir misiniz?.

tamamdır eyvallah kararımı verdim yardım eden herkese teşekkürler
  8. U

Tablet önerir misiniz?.

güzel cihazmış ama bide telefon almayı düşünüyorum onun bütçesi de 2.5k 3k fln onda ios android fark etmez bide telefon önerirmisin acaba. 1627651673 bu alınmazmı yani
  9. U

Tablet önerir misiniz?.

Beyler tablet alıcam. iPad üzerinden gidicem 90 fps alabileceğim bir iPad önerir misiniz?. şimdiden öneren kişilere teşekkürler.
  10. U

Xx ekran kartı ve xx işlemci birbiri ile olurmu

Reis evet yanlış yazmışım konu değişti zaten bütçem değişti max 10k oda monitör hariç oyun ve render odaklı ne önerirsiniz acaba Acelem yok zaten nasıl bi sistem dizeceğime karar vermek istiyorum ben lise 2. Sınıfım babam ile anlaştık ortalamam 90 üstü gelirse istediğin sistemi dizeceğim dedi...
  11. U

Reis evet yanlış yazmışım konu değişti zaten bütçem değişti max 10k oda monitör hariç oyun ve render odaklı ne önerirsiniz acaba 1617866518 Reis evet yanlış yazmışım konu değişti zaten bütçem değişti max 10k oda monitör hariç oyun ve render odaklı ne önerirsiniz acaba
  12. U

Ryzen 5 3600 Msı GeForce RTX 3060 GAMİNG X 12GB ekran kartı Gskıll 8x2 3200MHz ram Msı B450 gaming anakart Bu sistemi toplayacağım işlemci bu ekran kartına yeter mi monitor tavsiyeniz varmı. Pubg (steam ve mobil) cyberpunk hitman gta5 bu oyunları 1440p açarmı bilgilendirirseniz sevinirim...
Top Bottom