Arama sonuçları: *

1. phxey41

12. Sınıf tyt ve ayt kitap önerisi

12. Sınıfım tyt fen dersleri için önerebileceğiniz konu pekistirebilecegim zor olmayan soru bankalari nelerdir 12. Sinif içinde ayt mat icin konu konu olan yine orta ve orta alt seviye kitap önerileriniz nelerdir
  2. phxey41

Sağlam Kaleci Eldiveni Önerisi

900-1500Tl fiyat bandı aralığında sağlam hemen yırtılmayacak ve tutuşu iyi kaleci eldiveni arıyorum önerileti bekliyorum
  3. phxey41

Mide gazına ne iyi gelir

Üşüttüm ve ishal, bulantı, kusma, ateş gibi problemlerim vardı dün doktora gittim ve serum verdi ayrıca ishal ve bulantı hapı verdi. Röntgen çektirdi ve midemde gaz olduğunu söyledi ve 2 gündür midem çok kötü ağrıyor mide gazını geçirmek için ne yapmam lazım. Rezene çayı ve nane çayı içtim sıcak...
  4. phxey41

Laptop disk soketi problemj

Pc başlangıçta sürekli boot menüsüne atiyordu ve 50 deneme ile açılıyordu bende bilgisayarciya gönderdim boyle diyor anakarti degismeden disk okunmaz mi hic bir sekilde Her seyi calisiyor bir tem disk okunmuyor ve ben bilgisayarsiz kaliyorum 1690645488 Yok mu bilem birisi
  5. phxey41

Lol Hesabımı Ne Kadara Satabilirim?

Hesapta olan çoğu şey fotoğraflarda var şuanda 195 lvl ve zümrüt 2 öncelikle bu hali ile ne kadar eder birde elmas yapmayı düşünüyorum elmas ve 200lvl haliyle ne kadar eder. Başka bir bilgi lazımsa iletebilirim 1690479968 ayrıca valorant tarafındada rankım altın 3 skin vs yok.
  6. phxey41

Bu pozisyon sizce penaltı mı?

futbolda topa tokat atma diye bir kavram yok önce topa vursa bile açık açık 2. müdahale bana o zaman bende liglerde kalecilik yaparken önce topa vurup sonra adama vurmalıyım eğer kurallar cidden böyleyse yapmayacağım şey değil 1690238643 mavili oyuncu benim diğer eli beni ilgilendirmiyor sol...
  7. phxey41

Bilgisayarin sanırım fanindan cızırtıli ses geliyor

fan bir yere değiyor gibi geliyor ses yanlış anlamadıysam bir yere değip değmediğini elinle kendin hafif çevirerek bakabilir misin?
  8. phxey41

Bilgisayarin sanırım fanindan cızırtıli ses geliyor

cızırtı sesi ise bence fan yalpalıyorrdur ve kenara sürtüyordur. elinizle döndürün yalpalayıp yalpalamadığını kontrol edin isterseniz.
  9. phxey41

Bu pozisyon sizce penaltı mı?

Tokatı yiyen kişi benim kendimde normalde lisansli kalecilik yapıyorum âma topa tokat attıktan sonra yüzüme annemden yemediğim tokatı yedim. Karşı takımın savunması kalecinin topa dokunması ve kaleci dokunulmazlığı. Bana vurduktan sonra iki savunmada boşa çıkıyor bence. Sonuç olarak...
  10. 1Tb 2 Adet Hdd ve 4 Gb ram

1Tb 2 Adet Hdd ve 4 Gb ram

Ram: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-4gb-ddr3-1500-mhz-cl11-notebook-ram-1113436819/detay Samsung Hdd: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-samsung-1tb-laptop-harddisk-1113432785/detay Wd...
  11. phxey41

Bu parçaları ne kadara satışa koymalıyım

Konuyu yanlış yere acmis olabilirim acacak yer bulamadum kb. Aşağıdaki parçaları ne kadara satisa koymalıyım cok pahali olmasina gerek yok degerinden aza bile verebilirim ayrica satilma sanslari nedjr. Son olarak casper a15 eski model laptop ekranini 200tlye sattim iyi yapmid miyim? Acikcasi...
  12. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Benim bildiğim dahili islemciler nvdia icindekilerden cok daha kotu ama devre disi biraktigimda herhangi bir performans dususu olmadi aksina fps daha kaliteli. Ben ekran ksrti gitti diye üzülüyodum
  13. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Intel hd graphics 520var icinde
  14. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Peki nvdia problemliyse intele nasil gecis yapabilirim
  15. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Sürücüyü direk nvdia sitesinden indirdim
  16. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Güvenli modda başlattım ekran kartini sectim basladi açıldı indirileenler kismindan yuklu olan surucuyu kurdum
  17. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Laptop 1689691654 Yine aynı ekran bozuk bozuk
  18. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Suanda siliyorum
  19. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

Herhangi bisey gelmedi sadece test durdu
  20. phxey41

Ekran böyle garip oluyor

3d ve vram sonuçlar bilgisayarm yeni geldi bilgisayarcıdan kkendisi güvendiğim işini iyi yapan biri o da faretmiş ramdan kaynaklandığını sylemişti sorunların çzldüüğünü ve geri gönderimini öyle yaptğn özellikkle belirtti
Top Bottom