Arama sonuçları: *

1. S

laptopum ne kadar eder?

arkadaşlar selam, kasım ayında tulpar t7 v25.1 aldım. İ7-11800h,rtx 3060,17.3 inç. Ne kadara satarım? Oyun oynamıyorum artık o yüzden satıyorum. Taş çatlasa kasımdan beri 20 defa açmışımdır.
  2. S

Sizce ne yapmalıyım? Yardıma ihtiyacım var.

yurtdışına kayıt yaptım sorbonne paris tıp fakültesi allahın izniyle seneye gideceğim
  3. S

dostum lise 4 üz daha ne olmamızı bekliyon :)
  4. S

Arkadaşlar benim bir arkadasim vardı Biz çok samimiydik kavga eder yine bağışıklık ciğer kuzu sarması gibiydik. Ben geçen sana biriyle konuşuyordum Pandemiden dolayı buluşamadık çok fazla konuşamadık ve yürümedi. Hala ona karşı hislerim var. O en yakın arkadaşım olacak insan da bunu biliyor ve...
  5. S

Max 13k'ya Laptop Öneri̇

kaçrıam derim kendini zorlarsan al kessinlikle
  6. S

mouseumde sağ tık sol tıkta sol tık sağ tıkta

dostlar merhaab razer deathadder essential aldım sol tık sağ tıkta sağ tık sol tıkta yardımcı olurmusunuz
  7. S

Razer Deathadder Essential 159TL Alınır mı?

Sensör farkı nasıl çok anlamıyorum ama bu işlerden çok mu kötü deathadder essential herkes oyle diyo
  8. S

Razer Deathadder Essential 159TL Alınır mı?

G402 den sonra çok mü kötü gelir değişiklik yapmak istedim sattım 250 ye simdi ne alacağımı bilmiyorum deathadder v2 mini istedim aşırı kücük geldi iadeye yollicam
  9. S

Deathadder V2 Mini mi G305 Wireless mı?

Arkadaşlar sizce razer deathadder v2 mini mi yoksa logitech g305 wireless mı?
  10. S

Gaming mouse Önerisi

Kanka onceden g402 vardı degisiklige gitmek istedim 250bye sattım onu memnundum aslında tutusundan büyüklüğünden vs sen ne önerirsin
  11. S

Gaming mouse Önerisi

g402 nasıldır peki
  12. S

Gaming mouse Önerisi

dostum bütçem 300 civarı işte bu mouseları alabildiğime göre
  13. S

Gaming mouse Önerisi

dostlar selam mouse arıyorum nadiren fps oynarim arada bir canım sıkılınca lol birde o kadar. Öneriniz var mı, ben steelseries rival3, razer deathadder essential ve viper mini bu üçü arasında kaldım baska onerıldere de acıgım kaliteli markalar oldugu surece
  14. S

350TL Gaming mouse Önerisi

Razer deathadder essentiel mi viper mini mi ?
  15. S

350TL Gaming mouse Önerisi

Arkadaşlar selam logitech g402 vardı bende sıkıldım bi değişiklik yapmak istedim 250 ye sattım 350 bütçem var acaba ne önerirsiniz
  16. S

10. Sınıf Fizik Sorusu

1. açılsa da o devrenin sonunda aynı akım çıkar.Fakat üstteki yere gelindiğinde akım 2 ye bölünür.A anahtarı açık olursa devredeki 2 üst ampul çalışmaz ve tüm yük aşağı bağlanır.Yani 2 nolu anahtar açılırsa tüm akım a lambasına gider.Akım arttığı için parlaklıkta artar
  17. S

fifa 22 kadromu yorumlarmısınız?

Çok iyi ndombele cdm oynuyorsa oraya bütçen varsa onyeka nın özel kartını öneririm 1637866741 4-4 diye biliyorum
  18. S

Windows 11 hata napabilirn

Dostlar slm kod doğru ama bu hatayı alıyorum ne yapabilirm acaba?
  19. S

Bu işlemci sıcaklığı normal mi?

11800h i7 ve 3060 (laptop)
Top Bottom