Arama sonuçları: *

1. W

Tuf Rx 6800 karta destek çıtası gerekir mi?

Merhabalar, geçtiğimiz günlerde yeni bir ekran kartı aldım. Eski kartımı söküp başlıktaki yeni kartımı montajladım fakat yeni kartımın eski kartıma göre bariz bir ağırlık farkı var. Destek çıtası almalı mıyım bilemedim. Anakartım Tuf B550 Plus
  2. W

Kasadan gelen cızırtı/titreme sebeplerini söyleyebilir misiniz?

Merhabalar, kasamda ara ara ama devamlı bir cızırtı var son zamanlarda. Sebebini bir türlü bulamadım. Cw olduğunu düşünmüyorum çünkü hem ilk başlarda böyle bir şey yoktu. Hem de 2 farklı ekran kartı taktım ikisinde de vardı.
  3. W

Rx 6800 Nzxt Cam'da çok düşük frekans gözüküyor

Hm, tamam hocam sağolun. Nvidia kullanırken de vardı bu Nzxt cam bende ama bu kadar düşük frekans gördüğümü hatırlamıyorum yani hiç dikkatimi çekmedi, AMD mi böyle yoksa o da mı böyleydi emin olamadım :)
  4. W

Evet boştayken bu şekilde hocam 1668284558 Deniyim hocam teşekkürler
  5. W

Merhabalar dün yeni ekran kartım rx 6800 ü PC ye taktım. Ddu ile tüm işlemleri yaptım eski ekran kartımı sökmeden önce. Daha sonra en son AMD adrenalin kurdum. Oyunlarda gpu kullanımım %80-90 olsa da masaustundeyken Nzxt cam programı ile 7 MHz-4 MHz gibi şeyler gördüm. Hatta çoğu zaman N/A...
  6. W

Nvidia ekran kartı çıkarıp AMD taktım. PC ekran kartını görmüyor

Hocam sistem kararlılığı için format atmayı planlıyordum. Şimdi format atsam daha sonra AMD driver kullansam olur mu Rtx i geri takmadan? 1668200205 Rtx 2070 driverları kaldirmadim fakat AMD driver kurdum şimdi ekran kartını gördü sistem teşekkürler. Yalnız bu sefer frekanslar N/A olarak...
  7. W

Nvidia ekran kartı çıkarıp AMD taktım. PC ekran kartını görmüyor

Merhabalar, Rtx 2070 ekran kartımı Rx 6800 ile değiştirdim. Eski kartımı söktüm yeni kartımı taktım. PC açılıyor ama ekran kartı görünmüyor. Aygıt yöneticisinde Görüntü bağdaştırıcı girdiğimde Windows görüntü felan yazıyor. Ne yapmam lazım? Ekran kartının ışıkları yanıyor fanları PC baslatirken...
  8. W

8+8 pin ekran kartına 6+2+6+2 bağlantı yapılır mı

Merhabalar, yeni bir ekran kartı aldım. Yeni ekran kartımın girişi 8+8 Eski ekran kartım 8+6 idi. Güç kaynağından gelen ekran kartı bağlantı kabloları 6+2 6+2 şeklindeydi ve 3.5 senedir bağlantıyı 6+2+6 olarak kullanmıştım 2 pin kablo boştaydı. Yeni ekran kartımı da aynı mantıkla 6+2 6+2...
  9. W

🔥İndirim MLD M700 1 TB PCIe 4.0 7000/5500 SSD 1799 TL

Yok yaşadigim şehirde "sadece mağazada" seçeneği ile var da vatan bilgisayarda. Bir de %15 indirim varmış galiba alınır diyorsan koşacam sanırım 8.5k ya felan gelecek :)
  10. W

🔥İndirim MLD M700 1 TB PCIe 4.0 7000/5500 SSD 1799 TL

Reis konu dışı olacak ama senin bilgine ihtiyacım var yine :) sıfır Asus tuf 6800 e (xt değil) 8.5-9k verilir mi?
  11. W

Rtx 2070 den 6800 e geçmek

Hocam sizi hatırlıyorum. Nvidia fanboyluk karşısında ikimiz aslanlar gibi savaşmıştık :) şaka bir yana evet Nvidia'nın özellikle render alma süreleri blender da bariz çok iyi. Ama bende zaten profesyonel değilim saatlerce render alacak modellemeler yapabilecek bir becerim de yok şu an için. O...
  12. W

Teşekkürler genelde oyun için kullanıyorum evet. Bir de işte bazen blender da 5-10 dolarlık modellemeler yapıp satıyorum ama profesyonel değilim 1668029320 Hocam 6800 için 3000₺ fark veriyorum. 3070 Ti için en az 6-7k fark vermem gerekiyor. Şu an Nvidia dayım bı zararınıda görmedim çok şükür...
  13. W

Merhabalar, rtx 2070 ekran kartım var. rx 6800 (xt siz) alabilirim aşağı yukarı 3000₺ gibi bir fark ödeyerek. Sizce mantıklı olur mu? Genel olarak oyunlarda kullanıcam ve orta düzey blender kullanıcısıyım. Teşekkürler
  14. W

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

Biz çökemeden site çöktü
  15. W

🔥İndirim Aerocool Cylon 4F Soğutucu 464 TL

Ürün bugün geldi montajını yaptım, stok soğutucu ile World of Tanks oyunununda CPB açıkken 75-83 derece arası geziyordum o yüzden CPB kapamıştım. Aerocool Cylon 4F ile CPB açık 50-60 derece arasında gezdi. Tekrar teşekkür ederim. Not:Back Plate plastik soğutucu hakkında yapabileceğim tek eksi bu.
  16. W

🔥İndirim İnceHesap Hesaplı Kasım İndirimleri

Olay kur değil ki bu kurda zaten fiyatları biliyoruz. Bizim memnun olmadığımız nokta şu, mesela 3060Ti bir ekran kartının şu an ki ortalama fiyatları Zotac hariç 10-14k arası geziyor markadan markaya değişiyor. İncehesap özelinde konuşmuyorum nerdeyse tüm firmalar Esfane Kasım ismi altında...
  17. W

Valla TR de tek olabilirsin bunun gururunu yaşa bro :D
  18. W

Abi bu adamların gaming gecesi hariç yaptığı tüm indirimler yalan. Hatta gaming gecesinde bile 4 haftanın birinde alınası indirimler geliyor. Ah incehesap ahh...
  19. W

🔥İndirim Aerocool Cylon 4F Soğutucu 464 TL

Başka şeyler de almayı düşündüğümden 5600x i stok soğutucu ile kullanıyordum ve soğutucuya çok para ayıramamıştım. İlaç gibi geldi, Yorumlarda iyi aldım teşekkürler kral
  20. W

🔥İndirim ASUS TUF GAMING RX 6800 12698 TL

Hakkımızda hayırlısı bakalım teşekkürler yardımların için bir kez daha
Top Bottom