Arama sonuçları: *

• Users: huksa
  • Order by date
  1. H

Sıvı soğutma pompası CHA_FAN'a takılır mı?

Merhaba, anakartım Prime B450M-K II sıvı soğutmamdaki pompa kablosunu anakarttaki CHA_FAN kısmına takarsam bir sıkıntı olur mu? Çünkü radyatördeki fanlar çok hızlı çalışıyor, BIOS'tan ayarlayamıyorum. Onlar CHA_FAN'a takılı bende CPU fana takılı olan pompa kablosunu CHA_FAN'a takıp radyator...
  2. H

Gtx 1050 ti sistem ne kadar eder ?

pardon 1050 ti olucak
  3. H

Gtx 1050 ti sistem ne kadar eder ?

GTX 1050 Ti ASUS expedetion 4 GB. ASUS b350m-a. 8 GB 3000 MHz Ballistix RAM. Ryzen 5 1400. Zalman R1 kasa. 600W Power Supply. Fiyat olarak 5000 gibi düşünüyorum sizce ne kadar eder?
  4. H

Youtube video kalitesi düşme sorunu

obs den cqp 15 maksimum performans bir ekran kaydı alıp sony vegastan 1920 1080 render alıp ffmpeg ile 4 k ya Upscaling yapıyorum ve youtube yüklüyorum ama video diğer insanların yüklediği gibi olmuyor aynı ayarları kullanıp aynı şeyleri yapıyorum ama benim videom o şekil görünmüyor merak...
  5. H

TYT-AYT Şimdi başlasam yetişir mi ?

merak etme bende temelim var dediysem 10 numara 5 yıldız degil bende en baştan alıcam konuları o yüzden 7 ayda olsa sıfırdan da olsa yapılabilir gibi duruyor bir an önce başlamakta fayda var
  6. H

yani biraz yattım diyebilirim son zamanlara bıraktım yine ama 7 ayda bir şeyler yapabileceğime inanıyorum zaten çalışmaya başladıgım zaman saatini ayarlarım ama dedigim gibi istedigim şey zor oldugu için ondan 11 12 saat düşünıuyorum.
  7. H

Teşekkür ederim cevapların için 1 2 gune zaten programıma başlıyıcam umarım iyi bir sıralama yaparım sanada iyi çalışmalar diliyorum. Kolay gelsin
  8. H

ustam diyelim ki bırakmadım devam ettim iyi bir sıralama yapar mıyım sence su an baslasam ?
  9. H

Sınava yaklasık 7 ay kaldı ve ben önümüz 2 gün içerisinde çalışmaya başlıyacağım. Günde 11 12 saat çalışma ile tyt ve ayt yi bitirip güzel bir sıralama yapabilir miyim 10 ila 50 bin arası bir sıralama ?
  10. H

yks de tyt ve ayt girmessem ne olur ?

anladım sağol
  11. H

dostum ücret dezavantaj falan onemli degil sadece seneye girerken bi sorun olurmu yanşi
  12. H

beyler daha once hiç girmedim ama sadece gitmicem obpnin yanması için bir üniye yerleşmemiz gerekmiyor muydu ? 1623346131 bu sene daha yeni 18 e giricem 1623346378 OBP neye göre düşer? Üniversite Tercihlerinde OBP Puan Etkisi İlk kez üniversite sınavına giren ya da bir önceki sene istediği...
  13. H

merhaba bu yıl yeni mezun oldum daha once hiç bir zaman universite sınavına falan gidemedim ama tyt ve ayt kayıtlarımı bu yıl yaptırdım. Yüksek ihitmalle 2 sınavada hem tyt hem ayt giremeyecegim ikisinede girmzsem bi problem olurmu ( daha once hiç girmedim ilk uni sınavım ve girmeyi dusunmuyor...
  14. H

Millenicom ping sıkıntısı olur mu ?

interneti bağlattım 1 gunde hemen gelip bagladılar 12 mpbs alıyorum pingimde bi problem olmuyor cok nadir bazen hemen yukeslip iniyor yani su an memnunum desem dogrudur
  15. H

Millenicom ping sıkıntısı olur mu ?

merhaba alt yapım adsl destekliyor millenicoma başvurmayı dusunuyorum ama merak ettigim sorun şu santral ile evim arasında 1157 metre gosteriyo uzak gosteriyor yani internete geçsem pingim çok olurmu amacım 70 60 alayım yeter yani pingde bir problem olur mu santral uzak diye
  16. H

Hangi Anakart daha iyi

Elimde 2 tane anakart var biri Asus b 350m-a diğeri b450m pro m-2 hangisini kullanmalıyım
  17. H

Sistem parçaları uygun mudur

şu sistemdeki parçalar herhangi bir sıkıntı cıkarır mı işlemci r5 1400 takılıydı sadece onu r 5 3600 yapıcam anakart yonunden falan sıkıntı cıkar mı ? Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti OC 4 GB. Anakart: B450M PRO-M2 İşlemci: Ryzen 5 3600 3, 6GHz 35MB cache soket AM4 RAM: G.Skill 2x8 CL 16 birisi...
  18. H

Arkadaşlar bu sistemde herhangi bir sıkıntı var mıdır ?

ramler bende zaten su an yeni bir şey almıyıcam sadece biri 3000 biri 2400 ikisini 2400 te calıstırmak zorunda degil miyiz ? 3000 nasıl olcak oteki 3000 degil
  19. H

teşekkürler elimde olan bi sistem sadece ufak update yaptım biraz daha rahatlamak için. 1621114722 ben şey yapmayı düşünüyorum ikisinede 2400 yapıcam yani 8x2 2400 mhz calısıcak
  20. H

işlemci konusunda anakart da bir sıkıntı ceker miyim peki ?
Top Bottom