Arama sonuçları: *

• Users: COMANDANTE
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. COMANDANTE

Macbook Air İçin Bluetooth Mouse Önerisi Lazım 600 TL Bütçe

Elim büyük olduğu için öyle pebble gibi küçük mouseları tutamıyorum uzun vadede yoruyor. 600 TL ye en uygun bluetooth mouse lazım pilli olabilir benim için sorun değil.
  2. COMANDANTE

Yardım Macbook air ile kyk netine bağlanma ekranı gelmiyor

Macbook da safariye beni yönlendireceği sayfayı yazıyorum orası açılmıyor. Pop up şeklinde beni yönlendirmiyor dolayısıyla bir türlü şifremi girip internetimi kullanamıyorum. Sizce ne yapabilirim yeni Mac kullanıcısıyım da.
  3. COMANDANTE

22000 Bütçe Laptop Önerisi

22 bin liraya beni 5 yıl götürecek cs2 açacak ve şarjı uzun gidip rahatlıkla sağda solda taşıyacağım bilgisayar lazım. Hem günlük islerim okul da kullanacağım hem de dinlenmek için bir iki saat cs atayım diyorum. Öyle aşırı bir performans derdim yok günün stresini atacak kadar cs oynatsın üstüne...
  4. COMANDANTE

750TL'lik SSD Önerisi 480GB

İçine windowsu ve birkaç oyun kursam yeterli, sadece kronik ve hiçbir hatasının olmaması lazım. Şu an kullandığım kronik hatalı ve aldığım günden beri random kapanıp açılıyor.
  5. COMANDANTE

1000 TL'Lik UPS Önerisi

Gün içinde bulunduğum bölgede elektrik kesintisi yüzünden anlık elektrik gidip geliyor sürekli bilgisayar kapanıp açılıyor. Bilgisayarı gün içinde 12-13 saat kapanmadan bırakmam gerekiyor bazı işlerimden dolayı ama kapandığı an çok fazla zarara uğruyorum. Aradığım upsdeki en büyük özellik...
  6. COMANDANTE

Ekran Kartı Driver'ımı Güncelleyemiyorum (AMD)

Bir türlü ekran kartımı güncelleyemiyorum. Fpsler iyice düştü artık güncellemem gerekiyor ve sürekli bu hataları alıyorum. bu aldığım ilk hata Ok dedikten sonra bu çıkıyor lakin her paket kurulu anlayamıyorum. ve sonrasında böyle olup driver güncellenmiyor.
  7. COMANDANTE

Minecraft Servislerine Bağlanamıyorum

Resimde de gördüğünüz gibi böyle oluyor ve launcher currently is offline diye hata da veriyor. Bütün her şeyi yaptım ip ayarlarını sıfırladım. Modemdeki güvenlik duvarını kapattım pcdekini dnsleri değiştirdim ama bir türlü olmuyor. Sanki host dosyasında minecraftın sunucularının linki varda...
  8. COMANDANTE

Ekran Kartının USB ve Ethernet Girişleri Eskidi

Oyun ortasında iki de bir ethernet kablosunu tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum aynı şekilde HDMI girişinde de her gün çıkarıp geri takarak düzeltiyorum yerini. Sıkılaştırmanın bir yolu var mı yoksa bir şeylerle sabitleyeyim mi deli olucam artık 1 sn lik net gidip geliyor sürekli.
  9. COMANDANTE

8.000-10.000 TL Arasında Borsa ve Photoshop da Kullanılacak Bilgisayar Önerisi

İş için olduğundan ben pek anlamıyorum bilgisayar toplamada. Konuştuğum abi bana borsa da ve photoshop kullanacağını 2 tane monitör bağlayacağını söyledi. Borsa programları ram ve işlemci tüketiyor diye biliyorum. Şimdiden önerilerinizi bekliyorum.
  10. COMANDANTE

200 TL'yi geçmeyen tartı

200 TL'yi geçmeyen dijital bir tartı arıyorum özellikle yağ oranı ölçerse güzel olur.
  11. COMANDANTE

3200TL'lik Telefon Önerisi

Babama hediye olarak alacağım ve en çok önemsediği özellikler kamerası depolama alanı ve uzun ömürlü olması. Bütçe 3200 yeni yıla girmeden önce alayım diyorum. 128gb hafızanın altında olmazsa sevinirim.
  12. COMANDANTE

Sadece Yazı yazmak için kullanılacak klavye

Laptop klavyeleri gibi ince, yazı yazmaya uygun ve ışığı olan bir klavyeye ihtiyacım var. Oyun oynamayacağım ışıklı olursa çok iyi olur ve kablolu ya da kablosuz olması önemli değil. Bütçe ise 300 TL ile 500tl arası şimdiden teşekkürler.
  13. COMANDANTE

Kullandığım Ram'e Uyumlu Olabilecek 8gb Ram Önerisi

Selamlar şu an kullandığım ram bu https://www.vatanbilgisayar.com/crucial-8gb-ballistix-sport-lt-gray-ddr4-3000mhz-cl16-1-35v-pc-ram.html tabii ki de bu fiyattan değil 200tl den almıştım zamanında. Şimdi bana 8gb ram yetmemeye başladı işlerimden ötürü. 16'Ya çıkarmak istiyorum fakat elimdekini...
  14. COMANDANTE

Anlık 3,4 Saniyeliğine Elektrik Kesintisi İçin UPS

Bilgisayarımı aldığım günden beri kapanıp anlık açılıyor. İlk başta sorun psu da sandım fakat sonra fark ettim ki. Evimin altında fırın var o fırının gücü aldığı yer apartman ile aynıymış. Sabah ve akşam vakitlerinde pc kapanıp geri geliyor. Hatta aynı olay rüzgarlı günlerde de başıma geliyor...
  15. COMANDANTE

12. Sınıfda Açık Liseye Geçme Kararı Vermek

Okuldaki hocalardan hiçbir verim alamama ve üstüne günümün 8 saatini okulda harcadığım için evde çalışacak 4 saat falan oluyordu bu yüzden Anadolu lisesinden açığa geçmeyi düşünüyorum. Hedefim İnönü Bilgisayar Mühendisliği olduğundan ötürü lisemin ne olacağını da çok umursayacaklarını...
  16. COMANDANTE

Rehber Windows'unuzu Daha Güzel Gösteren Uygulama

Başlıkta da okuduğunuz gibi Windows'unuzu daha güzel hale getiren bir uygulamadan sizlere bahsedeceğim. Tabii ki bu bütün Windows'u baştan aşağı değiştirmeyecek fakat bildiğiniz üzere şarkı değiştirdiğimizde açıp kapattığımızda yıllardan beri kullandığımız bir multimedia alanı vardı bu şahsen...
  17. COMANDANTE

Yenilenmiş Telefon Alınır Mı ?

Öncelikle merhaba. Telefon konusunda az çok bilgim olsa da yenilenmiş kavramıyla yeni karşılaştım. Babama 1800 TL civarında telefon alacaktık ve bana Iphone 6'yı yenilenmiş olarak 1500TL'den satan hepsiburada linki attı (LİNK) . Yaptığım araştırmalarda o kadar da önerilmediğini fark ettim. Bana...
  18. COMANDANTE

RX 570'e Nasıl UV Yapabilirim ?

Şimdiye kadar UV ve OC yapmadığımdan böyle bir konu açma gereği duydum. Aldığım fpslerden hiç sorunum olmasa da bu sıcak aylarda oyunu açtığım an ortalama 75 derece ile 77 derece arasında çalışıyor ekran kartım. Bu durum da kasamın içinde yeteri hava sirkülasyonu olmadığı için 15 dk sonra 80...
  19. COMANDANTE

Rehber Windows 11 Taskbar (Görev Çubuğu) Küçültme

Bildiğiniz üzere Windows 11'e geçtikten sonra ayarlar kısmında boyutunu ayarlayamıyorsunuz. Bu ekranı küçük olanlar ve Windows 10'da küçük alışanlar için çok can sıkıcı bir duruma dönüşüyor. Bugün sizlere Windows 11 de görev çubuğunu nasıl küçülteceğinizi anlatacağım. O zaman başlayalım. Eğer...
  20. COMANDANTE

Windows 11 İçin Insider Kanalında Dev Kısmı Yok

Herkesin yaptığı gibi sitesinden programa kayıt oldum. Sonra insider kısmından DEV kanalını seçecektim ama öyle bir şey yazmıyor.
Top Bottom