Arama sonuçları: *

1. Crysis

Discord 2 aşamalı doğrulama hakkında

Merhaba, Discord 2 aşamalı doğrulama yüzünden asıl hesabımı kaybettim kodlara ulaşamadım ve durumu kabullendim, farklı bir hesap açıp o hesapta bilerek 2AD yi etkinleştirmedim, artı olarak bu hesap bir e postaya bağlı olmayan yedek olarak kullandığım bir hesaptı fakat bu gün kendiliğinden...
  2. Crysis

Yardım Onarıma gönderdigim urun tarafıma onarılmadan gönderildi

HEPSİBURADA uzerinden aldıgım Jbl 510 BT model kablosuz kulaklıgım bilmedigim bir nedenden dolayı bozuldu ve onarım için hepsiburadaya gönderdim, fakat onarılamadıgını ve tarafıma geri gönderilip para iadesi yapılacagını söylediler 2 sene önce aldıgım bir urun oldugu için şu anki guncel fiyatı...
  3. Crysis

Twitch Yayınım İçin Logo Öneri

Ben grafik Tasarım öğrencisiyim ve aktif olarak bu işlerle uğraşıyorum, elbet de yapılabilir fakat referans verdiğin logo telif hakkı doğurabilir belli ki bir yerde görüp kopyalayıp yapıştırmışsın birebir aynısını yapmanızı önermem kendiniz yapacaksanız ( renkler, ufak vektör değişiklikleri vs...
  4. Crysis

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat ; 9999 Özellikler ; cpu : AMD Ryzen 5 5600 anakart : Asus prime B450M-K II gpu : MSI RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı ram : Corsair Vengeance 16 GB (2X8) 3200MHz DDR4 CL16 CMK16GX4M2E3200C16 Ram ssd ...
  5. Crysis

Çözüldü✓ Laptopuma ram yükseltmesi yapacağım . Yardım edermisiniz?

laptopun arka plakasını açabiliyorsan ram yuvalarına ulaşabilirsin ram yuvasındaki mevcut ramın üzerinde sistemin çalıştırdığı ram bilgileri yazar buna uygun, markası fark etmez bir ram satın alıp boş slota takmanız yeterli olacaktır. Burada önemli olan mevcut ramın "mhz" ve "cl" değeri bunlar...
Top Bottom