Arama sonuçları: *

• Users: Faith24
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

ANDROİD TV BOX ÖNERİSİ

merhabalar piyasadaki sizce en fp android tv box nedir mi box hoşuma gitti sizce ondan iyi var mı internetten film ve maç da izlemek istiyorum uygulamaların yanında oyun oynamayı düşünmüyorum yine de kaliteli olan her şeyi alırım önerilerinizi bekliyorum.
  2. F

20-25k arası telefon önerisi

iphone yada samsung olursa sevinirim üniversitede okuyorum iyi bataryası olan ve güzel bir kamerası olması çok önemli benim için tercihen min 128gb olmasından yanayım tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. F

fp oyuncu kulaklık önerisi

ilk defa alacağım onun için fikirlerinize ihtiyacım var bütçem max 800 lira hafif üstüne de çıkabilirim başka şeylerden kısarak müzik de dinleyebileceğim bişet olursa süper olur
  4. F

Gamepower raijin alınır mı

sizce almalı mıyım yoksa bütçem seviyesinde daha iyi oyuncu kulaklıklar var mı
  5. F

max 500 TL mouse önerisi

İlk defa oyuncu mouse u alacağım önerilerinizi bekliyorum
  6. F

Max 15k telefon önerisi

bu hafta almayı planlıyorum tercihim samsung kamerası ve pili iyi olan cihazları istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  7. F

a54 vs s20fe vs s21fe

merhabalar zamlar gelmeden önce telefon almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım max bütçem 15k
  8. F

Yardım Dosyalarım şifrelenmiş Yardım EDİN

Hiç bişey açılmıyor ne jpg dosyaları ne de diğer dosyaları her dosyanın önünde piiq yazıyor nolur yardım edin
  9. F

Bütün dosyalarımın uzantısı piiq olmuş YARDIM EDİN

Nedense bütün dosyalarımın türü piiq dosyası olmuş nasıl düzeltirim
  10. F

300 TL ye kulaklık önerisi

Merhabalar hem 3.5 mm girişli hem de bluetoothlu bir kulaklık arıyorum kulak içi falan farketmez önerilerinizi bekliyorum.
  11. F

İkinci el ps4 alırken nelere dikkat etmeliyim

Merhabalar 2.el bir ps4 almaya karar verdim nelere dikkat etmem lazım
  12. F

1600 TL monitör önerisi

Merhabalar yeni sistem aldım o sisteme yakışır bir monitörde alıcam çok fazla film dizi izleyen biriyim renkleri iyi gösteren bir monitör tercih ederim 144hz veya 165hz olucak
  13. F

Zotac gt9600 1gb ekran kartımda problem var acil yardım

Merhabalar zotac gt9600 ekram kartım anakarta bağlı fakat görüntü alamıyorum ekran kartımın üstünde spdifin adlı boş bir yer bar yardımco olursanız sevinirim
Top Bottom