Arama sonuçları: *

1. datRuken

Lise için 150 TL sırt çantası önerisi

Var.
  2. datRuken

Çanta elime ulaştı 4-5 kitap çok rahat sığar. Malzeme kalitesi de güzel fiyat performans ürünü öneririm.
  3. datRuken

Boyutu yorumlarda yazıyor yani tahminimce 4-5 kitap sığar ama henüz benim de elime ulaşmadı.
  4. datRuken

https://www.amazon.com.tr/dp/B06XVS873C/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_0W3YCDX1J7107VS3JSVP Ben dün sipariş ettim daha gelmedi ama sanki dediğin kriterlere tam uyuyor
  5. datRuken

Okuldaki İlk Gününüz Nasıl Geçti?

Şuan okuldayım 2 ders daha var çok sıkıcı geçiyor. 1.5 yılın ardından haftada 5 gün okula gitmek çok kötü olacak benim için.
  6. datRuken

Tuttu tutmadı oynuyoruz!

Tuttu Alttaki death note izledi
  7. datRuken

6 Eylülde Okullar Açılıyor Ne Düşünüyorsunuz?

1.5 yıldır adam akıllı okula gitmedim. Bi anda hafta da 5 gün okula gidicez. Eskiden nasıl gidiyorduk onu düşünüyorum, Okulun açılmasını istemiyorum sadece bir gün gidip kokusunu çekiyim yeter de artar bile.
  8. datRuken

Bilinmeyen Rap Parçaları

9. datRuken

Size Göre Overatted olan bir şey?

10. datRuken

Size Göre Overatted olan bir şey?

Opera Gx
  11. datRuken

VALORANT Mobile neden çıkmaz?

Sencesi bencesi yok ki riot çalışanları onayladı.
  12. datRuken

Yeni MEB Bakanı Mahmut Özer

Ziya Selçuktan önce eğitim sistemi kötüydü Ziya Selçuk geldi bir şey değişmedi. Yeni birisi gelse de değiştiremez. Zaten ben bakanların istediği kararları verebildiğini düşünmüyorum. Yukardakiler ne derse o.
  13. datRuken

Hâlâ evrimi kabul etmeyen var mıdır?

Evrim inanç değil ki.
  14. datRuken

Nova Launcher kullanırken hareketler çalışmıyor

Telefonuma güncelleme gelmeden önce nova Launcher'ı kullanırken hiçbir sıkıntı yoktu, ama şimdi güncellemeyi kurdum ve hareketleri algılamıyor. Tekrar klasik navigasyon tuşlarına alınca bir sıkıntı yok. Nasıl tekrar hem nova Launcher'ı kullanıp hem de hareketleri sorunsuz şekilde kullanabilirim?
  15. datRuken

Tipime 10 üzerinden kaç verirsiniz?

Yani açık konuşayım gördüğümde yakışıklı çocuk demem. Tipsiz de demem yani normal bence tipin.
  16. datRuken

Zamanla popülerliği düşen, günümüzde izlemeyen YouTube kanallarını sayın

O zaman yanlış anlattın. Potansiyelini tam kullanamadı diyebilirdin. Hem tam terside var Burak oyunda en çok aboneli kişiydi ama şuan yayın açsa batudan az izlenir.
  17. datRuken

Twitchde ki şuanki takipçisi 478k YouTube da ki şuanki takipçi sayısı 258k 2021 twitch Türkiye kitlesi>2014 YouTube Türkiye oyun kitlesi Zaten videoyun yayınları binlerce izleniyor bir de diğerlerine bakalım. Beril sergün şuan 100 bile izlenmiyor. Fare düşmanı piyasada yok. Bfchickengamers...
  18. datRuken

Videoyun YouTube bıraktı ama şuan twitch Türkiye'de en çok abonesi olan ilk 5 de. Yani hala popüler.
  19. datRuken

Lisede Erkeklerin Saç Uzatması Yasak mı?

Resmiyete yasak değil. Ama bazı hocalar kafasına göre kural koyuyor.
  20. datRuken

DA Forum Tuttu Tutmadı Oynuyor

Tutmadı alttaki anime izliyor.
Top Bottom