Arama sonuçları: *

1. M

Ses kartını başka kulaklıkla kullanma

Elimde eski kulaklığımdan kalan ses kartı var. Kulak içi kulaklığımı ses kartına takınca ses anormal PC'ye takınca normal geliyor. Kulaklığın boyutundan dolayı ses kartını kullanmam lazım. Bu sesi nasıl düzeltebilirim? Ses kartı Rampage Fury X in ses kartı. Xear Audio Center'ı kullanıyor.
  2. M

Yardım fury x ile glorious model o wireless kopmadan çalışır mı ?

kulaklığın markası nedir acaba
  3. M

Yardım fury x ile glorious model o wireless kopmadan çalışır mı ?

Aktif olarak rampage fury x kulaklık kullanıyorum ve glorious model o wireless almak istiyorum. Kulaklıkta ya da farede kopma yaşanır mı
  4. M

Rampage fury x şarj bitince kabloluya geçilebiliyor mu ?

beklemene gerek yok usb takabilirsin ama ayarlardan hoparlör değiştirmen lazım
  5. M

3k pc toplama

Yorumun için teşekkürler 1587637699 Yorumun için teşekkürler
  6. M

3k pc toplama

Arkadaşıma 3k civarı pc toplamasında yardım ediyorum. ram:corsair vengeance LPX 8GB DDR4 3000MHz C16 işlemci:amd ryzen 5 2600 anakart:gigabyte b450m s2h ekran kartı:msi radeon rx570 4gb yukarıdakı parçaları kullanacağım parçalarda uyumsuzluk gibi bir olay var mıdır ya da daha iyi önerileriniz...
  7. M

Öneri asus vg279q vs asus mg248qr

Alacağım pc ryzen 5 2500x rtx 2060 olacak 1080p olarak hangi monitör daha iyidir.(Bir çok forumda 27" 2k olmalı yoksa pikseller okunur diyor doğru mudur.)
  8. M

Telefondan Geforce now

teşekkürler deneyeceğim
  9. M

Telefondan Geforce now

Bilgisayarım eski ve bir çok oyunu kaldırmadı için böyle bir yönteme başvurdum acaba telefonu bir ekrana veya pc ye bağlaya bilme şansım var mıdır?
Top Bottom