Arama sonuçları: *

1. Elweald

En iyi cashback veren banka

amazon prime netflix youtube spotify exxen %60 ını geri ödüyor. app store google play steam playstation .. %10 eczane harcaması da %25 ve daha bir çok kampanyası mevcut. 1714676662 hocam sipayı yazdım paparayı artık çok tercih etmiyorum nays da ise e ticaret de %15 çoğu yemek yerinde %20...
  2. Elweald

En iyi cashback veren banka

Arkadaşlar merhaba, şu anda Papara, Nays, Sipay gibi banka uygulamaları kullanıyorum. Bunların dışında öneriniz var mı?
  3. Elweald

Superonline Tarifem Bitti, Tavsiyeniz var mı?

turknete geçebilirsin hocam https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama buradan adresin ile sorgulayabilirsin istanbulda oturuyorum görsel olarak attım aldığım sonuçları şuana kadar da bi sorun yaşamadım dediklerini verdiler genelde ilk bi 2-3 ay upload 4-5 sabitti ama ticket attıktan sonra...
  4. Elweald

Mouse Tutuş Şeklim Hangisi Oluyor

katılıyorum hocam boyutu tasarımı falan çok hoşuma gidiyor 1714247605 Roh Azoth white a baktım da cidden hoşmuş güzel duruyor
  5. Elweald

Mouse Tutuş Şeklim Hangisi Oluyor

hocam klavyelerimiz aynı çok zevkli insansın maşallah 1714247424 claw sanki
  6. Elweald

Youtube müzik neden windows için uygulama çıkarmıyor?

Aslında çok basit neden çıkarmıyorlar? ek olarak internette dolaşırken https://webrazzi.com/2024/02/27/youtube-music-in-web-uygulamasi-offline-muzik-dinleme-ozelligini-yayina-aliyor/ böyle bir yazı gördüm bu özellik gelecekse windows sürümü de gelmesi gerekmiyor mu?
  7. Elweald

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz ve neden?

Böyle açılan birçok konu var fakat güncel olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ve artıları, eksileri neler?
  8. Elweald

Steam içindeki tarayıcı neden çok hızlı?

hocam aynı sistem aynı tarayıcı kullanıyorum benim kullandığım bu kadar hızlı değil onu demek istiyorum?
  9. Elweald

Steam içindeki tarayıcı neden çok hızlı?

Arkadaşlar merhaba Steam içindeki tarayıcı nasıl bu kadar hızlı olabiliyor?
  10. Elweald

7 bin TL'ye oyuncu ve ofis koltuğu önerisi

110 kiloyum hocam rahat kaldırır çoğunuzu
  11. Elweald

7 bin TL'ye oyuncu ve ofis koltuğu önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B09QCZB2YC?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1 bunu tercih ettim hocam ve gayet memnunum 1713731134 tek sıkıntısı ben yanlış kurduğumu düşünüyorum tam yatamıyorsun ön havaya kalkıyor yere düşüyor gibi oluyorsun o da benim yanlış kurduğumdan kaynaklı olabilir
  12. Elweald

ios için içinde vpn olan tarayıcı önerisi

ios için içinde vpn olan tarayıcı önerisi
  13. Elweald

Mackolik benzeri reklamsız uygulama önerisi

reklamlı olması lazım hocam onunda
  14. Elweald

Mackolik benzeri reklamsız uygulama önerisi

Merhaba, reklamsız mackolik benzeri uygulama önerebilir misiniz?
  15. Elweald

Marvel's Spider-Man Remastered için güncel Türkçe yama

Merhaba Marvel's Spider-Man Remastered için güncel Türkçe yama önerir misiniz?
  16. Elweald

Tarayıcıda olması gereken eklentiler?

Merhaba Edge tarayıcım için eklenti önerebilir misiniz?
  17. Elweald

Yardım 2K Bütçe ile Klavye ve Mouse Önerileriniz ?

hocam max 4k civarı kablosuz öneriniz var mı? 1713304830 https://forum.donanimarsivi.com/konu/3-4-bin-TL-arasi-kablosuz-oyunucu-fare-oenerisi.916000/ bakar mısınız bu konuya da
  18. Elweald

H&M'den hiç giyilmemiş ürünün yıkanıp kısalması halinde iadesi alınır mı?

Arkadaşlar merhaba H&M hiç giyilmemiş ürün ilk yıkamada kısaldı iadesi alınır mı? Ürünü internet üzerinden H&M adresinden aldım ilk geldiği zaman inanılmaz sert bir kumaş vardı, internetten baktığım zaman yıkadıktan sonra düzelir dendi ama yine sert ek olarak inanılmaz şekilde kısaldı. Sizce H&M...
  19. Elweald

3-4 Bin TL Arası Kablosuz Oyunucu Fare Önerisi

Arkadaşlar merhaba 3-4 bin TL civarı kablosuz oyunların için etkili mouse önerebilir misiniz? 1713200629 mouse tutuşuna claw ve palm diyebiliriz el boyutum da orta ne çok büyük ne çok küçük Razer Viper 8KHz RZ01-03580100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En...
  20. Elweald

Oversize tişört önerisi

Arkadaşlar merhaba gerçek oversize tişört satan marka önerebilir misiniz? Aldığım çoğu marka da oversize 2-3 XL yazmasına rağmen normal kesim XL'a eşit gibi oluyor giyip beğendiğiniz bir marka varsa önerirseniz çok sevinirim.
Top Bottom