Arama sonuçları: *

• Users: cskacs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

MSI A320M A Pro Anakart Ryzen5 5600 Desteklermi?

Merhaba başlıkta sorduğum gibi MSI A320M A Pro anakart Ryzen5 5600 desteklermi? yardımcı olursanoz çok mutlu olurum.
  2. C

Yardım Msi b460 A Pro - restore ac power loss pc kapanınca otomatik açma nasıl yapılır?

Msi b460 A Pro model anakartımda restore ac power loss ayarı yapmak istiyorum yani pc kapanınca elektirik kesilince otomatik açılmasını istiyorum bu sayede uzaktan bağlanarak işlerime devam edebilirim ama ayarın nasıl yapıldığını bulamadım.
  3. C

Yardım i7 10700 Dahili Grafik Ekran Gelmiyor!

Merhaba başlıktaki gibi i7 10700 işlemcim var ekran kartı olmadan anakart üstünden hdmi ile görüntü alamıyorum yapmamgereken bir şey varmıbir yardımcıolursanız çok iyi olur. Ayrıca i5 10400f işlemcide var ama onunsanırım dahali grafiközelliği yok.
  4. C

Yardım Amazon Jp Ürün Aldığımda Hesabım Askıya Alınıyor Acil Yardım

Arkadaşlar merhaba 3 hesap oldu ekran kartı sipariş verdim 3tanr fisatida kaçırdım maalesef her verdiğim siparişte sipariş onaylandi diyor ardindan mail geliyor hesabim askiya alinmiş benden fatura dokumani gibi belge falan istiyor bu neden boyle çok acil yardima ihtiyacim var tesekkurler herkese.
  5. C

İşlemci ve Ram için Voltaj Düşürme Ayarları Nasıl Yapılır? / *Tasarruf Amaçlı*

Merhaba herkese i5 6th işlemcim ve standart gskil 8gb 3000ghz ram mevcut sağlıklı bir şekilde uv yapmak istiyorum msı afterburner gibi güzel programlar var mı bunlar için zarar vermeden amacım elektrik tasarrufu sağlamak şuan için performansla bir işim yok.
  6. C

Çözüldü✓ 3060 Mining için Anakart Önerisi

Merhaba 2 tane 3060 ekran kartım var mining için hangi anakart kullanmam gerek 2 tane hdmi sanal ekran cihazı mevcut aynı anda mh düşmeten hangi karta takabilirim ?
  7. C

Mining Bilgİli Arkadaşlar!Miner Programı ile İstediğmiz GPUNasıl Inactive edilir

Merhaba rtx3060 ve 1660super Trex miner ile eth kazıyorum aynı anakart üstünde 1050ti mevcut ama onunla rvn kazmak istiyorum miner programı ile istediğim kartı devre dışı bırakıp istediğimi çalıştıramıyorum nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz?
  8. C

Mining Bilgİli Arkadaşlar!Miner Programı ile İstediğmiz GPUNasıl Inactive edilir

Merhaba rtx3060 ve 1660super Trex miner ile eth kazıyorum aynı anakart üstünde 1050ti mevcut ama onunla rvn kazmak istiyorum miner programı ile istediğim kartı devre dışı bırakıp istediğimi çalıştıramıyorum nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz?
  9. C

Trex GPU çalışmasını istemediğimiz kartı nasıl durdururuz?

Merhaba rtx3060 ve 1660super ile eth kazıyorum aynı anakart üstünde 1050ti mevcut ama onunla rvn kazmak istiyorum miner programı ile istediğim kartı devre dışı bırakıp istediğimi çalıştıramıyorum nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz?
  10. C

Çözüldü✓ 750W PSU RTX 3060 VE 1660 SUPER BESLERMİ?

Merhabalar başlıkta yazdığım gibi ufak çaplı mining denemek istiyorum rtx 3060 1660 super kartlarım var bunları asus prime b450 anakartıma takacağım i5 6. nesil işlemci 8gb 3000mhz ram olacak oc ile kartların aldığı enerjiyi azaltacağım bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Elimdeki...
Top Bottom