Arama sonuçları: *

1. M

Bilgisayar açıldığında ses gelmiyor yeniden başlatmıyor kapanmıyor

Bilgisayarı açtığımda ses gelmiyor başlata bir şey yazmaya çalıştığımda yazamıyorum yeniden başlat veya kapata bastığımda ikisini de yapmıyor tuştan kapatmam gerekiyor bilgisayarda bir şeyleri eksik yapıyor gibi bilgisayarın kontrol merkezini açtığımda (güç modunu klavye ışığını gösteren...
  2. M

Monitör ve Laptop ile çift ekran oyun

Arkadaşlar bir monitör ve bir de laptop ekranı olarak çift ekran kullanıyorum fakat ETS2 oynarken oyunu çift ekranda açamıyorum nvidia ayarlarında görüntüyü yayamıyorum oyunlarda laptop ekranını ikinci ekran olarak kullanabilir miyim evetse nasıl kullanırım yardımcı olabilir misiniz
  3. M

Logitech F710 orta tuşu Xbox paneli yerine Steam açıyor

Bu tuş daha öncesinde Xbox Game Bar'ı açıyordu benim daha çok işime yarıyordu ama bir ayar değişti sanırım şu an bu tuşa bastığımda Steam açılıyor. Eski haline nasıl döndürebilirim?
  4. M

Mini displayport ile düz displayport arasında fark var mıdır

Mini displayport ile düz displayport arasında fark var mıdır laptopumda mini displayport var monitörün display portuna bağlamak için minidisplay to displat alsam tam verimlilik sağlar mı aralarında bir fark var mıdır
  5. M

ETS 2 SHİFTER AYARI YAPMA

Arkadaşlar logitech g29 ile ets 2 oynuyorum 12 vitesli bir tır kullanıyorum vites atarken 1-3-5 diye gidiyor ben bunun 2-4-6 diye gitmwsini istiyorum çünkü 1-3-5 olarak girince 12. vitesi görmüyor bunun bir ayarı var mıdır çünkü bir ara 2-4-6 diye atıyordu 1-3-5e döndü yine
  6. M

WİN 11 2022 GÜNCELLEMESİ

windows 11 2022 güncellemesini indirirken bilgisayarı yüzde 70te kapattım ama sadece iniyordu bilgisayarı yeniden açtığımda güncellemeyi göremedim şu anda da bulamıyorum ne yapmam gerekiyor
  7. M

Spotifyda bir aileden çıktıktan sonra başka bir aileye girme

Spotifyda bir aile planındam çıktıktan sonra başka bir adreste başka bir aile planına hemen girebilir miyim
  8. M

laptopu kapatınca prizde çekmeli miyiz

gamin laptop olduğu için genelde prizde kullanıyorum bilgisayarı kapatınca şarj cihazını çıkarmalı mıyım
  9. M

i7-10750h 1650 refresh mi yoksa i5-10200h 1650 ti mı

başlıktakilerden hangisini tercih etmeliyim i650 ve 1650 ti arasında aman aman bir fark var mı ekran artı yerine işlemciyi mi daha güçlü almalıyım günlük kullanım ve arada oyun oynamak için alacağım üniversitede de bir kaç programlama dili öğreneceğim
  10. M

1650 refresh vs 1650ti

1650 refresh ekran kartlı bir laptao mu almak daha mantıklı yoksa 1650 ti mı aradaki performansa göre fiyat farkına değer mi
  11. M

AMD Ryzen 5 5600H işlemcinin intelde rakibi

AMD Ryzen 5 5600H işlemcinin intel tarafında muadili nedir acaba kaçıncı nesile denk geliyor
  12. M

10kya kadar laptop önerisi

üniye gideceğim 10k bütçem var belki bir kaç yüz lira aşabilirim gaming laptop önerebilir misiniz ekranının 17 inch olmasını istiyorum 15 küçük geliyor monster almayı düşünüyorum ama önermeyen insanlar da çok fazla yeni önerilernizi için şimdiden teşekkürler
  13. M

10k civarı bütçe ve laptop

bu yıl üniversiteye gideceğim o yüzden bir laptopa ihtiyacım var oyun da oynamak istiyorum kafamda şu an monsterın abra modellerinden bir kaç tane var acaba sizin önerdiğiniz marka modeller var mıdır şimdiden teşekkürler
  14. M

i7 10.nesil ve 1650ti i5 10.nesil ve 1650 ti

arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim üniversite öğrencisi olacağım monster almak istiyorum i7 10.nesil ve i5 10.nesil arasında bin lira kadar bir fark var şartları biraz zorlayıp i7li sistemi almama gerek var mı yoksa i5 de benim işimi görür mü diğer bütün özellikleri aynı
  15. M

özellikleri iyi olmasına rağmen laptop kasıyor

i5 7. nesil 12 gb ram nvidia geforce 940mx olan laptop hem geç açılıyor hem de ciddi anlamda kasıyor sebebi ne olabilir
  16. M

GTX 940MX ekran kartım var fakat HD Graphics olarak görünüyoır.

gelişmiş görüntü ayarlarına girince 940 mx kartımı göremiyorum intel hd graphics yazıyor
  17. M

laptopta ekran kartının gözükmemesi

iyi akşamlar laptopumun dricverlarını güncelledim gtx 940mx var bilgisayar bunu görüyor fakat gelişmiş görüntü ayarlarına girdiğimde sadece inteal hd graphics gözüküyor bu bir sorun mudur çözümü var mıdır
  18. M

1650 144hz vs 1650ti 120hz

laptop almak istiyorum 1650 ekran kartlı 144 hz ekranlı mı tercih etmeliyim yoksa 1650 ti ve 120 hz ekranlı olanı mı aralarında yaklaşık 200 lira kadar fark var şimdiden teşekkürler 1625074358 (1650 ti erkrab kartlı 200 lira kadar daha pahalı olan)
  19. M

tam kablosuz kulaklığa ihtiyacım var

arkadaşlar tam kablosuz kualklık bakıyorum şarjı ve sesi öncelikli silikonsuz yapıda olursa iyi olur 500 liraya kadar bir şey önerebilir misiniz
  20. M

yeni klavye aldım(kb-r221) fakat bir sorunu var yardımcı olursanız sevinirim

klavyede shift+başka bir tuşa bastığım zaman bir kere basmış olmama rağmen 4-5 kere basmışım gibi yazıyor her seferinde olmasa da ara ara yapıyor çözümü var mıdır yoksa garantiye mi yollamalıyım garantiye yollarsam da sorunumu nasıl anlatabilirim ayrıca pes oynarken çapraz koşmuyor adım adım...
Top Bottom