Arama sonuçları: *

1. fatr1x

Yardım Switch ve tuş sökme aparatı

aldım bile çok sağ ol İlk defa mekanik bir klavye kullanıyom daha önce hiç sökmedim fakat aparat olunca sökerim ya mal değilim diye düşünüyom ^^
  2. fatr1x

Yardım Switch ve tuş sökme aparatı

Merhaba, ilk defa bir klavyeye (Monster Pusat K3 PRO) bu kadar para veriyorum çok da memnunum fakat içinden tuş sökme aparatı çıkmadı. Videolara baktığımda da hiçbirinde yoktu. Hepsi el ile tuşu rahatlıkla çıkartabildi. Ben denemeye yeltendiğimde yapamadım zorlamak da istemedim. İlla ki içine...
  3. fatr1x

Hangi Monitörü Almalıyım ?

ViewSonic.
  4. fatr1x

Öneri Mekanik Klavye Önerisi

1200 tl bütçem var. Mekanik, bilek destekli ve multimedya tuşlu klavye arıyorum. Dünden beri araştırınca en son bunu buldum. Sizce değer mi? https://www.hepsiburada.com/pusat-k3-pro-rgb-mekanik-turkce-kablolu-oyuncu-klavyesi-pm-HB00000YA59N 1678387965...
  5. fatr1x

Mekanik Klavye Önerisi

aynen şimdi aynısını yazacaktım ne bu saçmalık böyle ya
  6. fatr1x

Mekanik Klavye Önerisi

1200 bütçeyle istediğim gibi bulamadım ben ama az önce @osm33 arkadaşın gönderdiği promosyon linkindeki ürünlere bakıyorum şu an
  7. fatr1x

Mekanik Klavye Önerisi

Kanka ömürlük için mekanik en mantıklısı çünkü Membran (Normal) klavyelere göre tuşlar 15 kat daha dayanıklı
  8. fatr1x

Mekanik Klavye Önerisi

kanka ben de isterdim onu da bütçem 1200
  9. fatr1x

Mekanik Klavye Önerisi

Merhaba, daha önce mekanik klavye kullanmadım. Mecha-membrane ile çok farkı var mıdır bilmiyorum. Bilek destekli ve ses tuşlarının (artırma/kısma, şarkıyı/videoyu durdurma vs.) olduğu bir klavye arıyorum. Bi tık daha üstüne çıkabilirim bu fiyatın. Benim araştırarak bulduğum klavye bu oldu fakat...
  10. fatr1x

Windows 11 Valorant açılmama hatası?

Süper, gözün aydın hocam
  11. fatr1x

Benim anakartım bu videodaki ile aynıydı diye rahatça yapabildim. Seninki farklıysa bazı başlıklar veya kategoriler farklı yerlerde olabiliyor ama isimleri aynı oluyor. Bulamadığın olursa ig'den görsel falan atabilirsin bakabilirim oradan
  12. fatr1x

tamamdır kolay gelsin
  13. fatr1x

desteklediği yazıyor mu orada? Eğer ki yazıyorsa güvenli önyüklemeyi bios'tan açmak gerek. Daha 1 hafta olmadı ben aynı sorunu yaşayalı ekstra olarak birkaç sorun daha yaşadım sen de yaşarsan yardımcı olabilirim
  14. fatr1x

Win+R yapıp ardından ''tpm.msc'' yazdıktan sonra ekrana gelen yönetim panelindeki ''Durum'' başlığının orda yazması lazım
  15. fatr1x

Çözüldü✓ İnternet Ayarları Windows 11

Ya ben de kablo çekmeyi çok istiyorum hatta ilk 1 ay boyunca kablo ile takıldım ama internet sağlayıcım 75mbps sağlamasına rağmen sabit bir şekilde sürekli 10mbps alıyordum kablodan. Üstelik o zamanlar ps4'üm vardı aynı kabloyu ps4'te test edince onda sorunsuzdu. En son gına geldi adaptör aldım...
  16. fatr1x

tamamdır deneyip geri dönüş yapacağım buraya. olmazsa bana önerebileceğin f/p adaptör var mı? En azından 100mbps desteklemesi bile yeterli
  17. fatr1x

hocam hiçbir şey değişmedi. Kolaya kaçmak gibi olacak ama acaba format atsam düzelir mi? Sonuçta windows ayarları fabrika ayarlarına falan dönüyor keza internet ayarları da öyle diye biliyorum
  18. fatr1x

bunu kullanıyorum aylardır hocam https://www.trendyol.com/gomax/dual-band-usb-3-0-adaptor-kablosuz-wifi-alici-ac1200-mbps-p-131096413?boutiqueId=61&merchantId=208997 1677486209 Realtek 8812BU Wireless LAN 802.11ac USB NIC sürücü de bu
  19. fatr1x

Bilgisayarı ilk aldığımda kablo ile bağlanıyordum fakat sabit 10mbps alıyordum. Üstelik aynı internet kablosunu ps4'e takınca sabit 100mbps alırken böyle oldu. Ben de gittim wifi adaptörü aldım ve onu kullanıyorum. Bu dediğinin wifi sürücüsü versiyonu var mı acaba
  20. fatr1x

Merhaba, 100mbps fiber internet kullanıyorum ve aylardır hiçbir sıkıntı yoktu sabit 100 alıyordum. Son 12 gündür hangi oyuna girersem gireyim ping 13 iken birden 400-800 bandına çıkıp tekrar 13 oluyor ve sürekli böyle olduğundan oynanilir gibi değil. Indirme hızını da test ederken sürekli 100...
Top Bottom