Arama sonuçları: *

• Users: Toprak tkg
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Katar pro alınır mı ? ama elim büyük

Merhaba ben katar pro almayı düşünüyorum 12 yaşındayım Anneme elim büyümü diye sordum da 12yaşında birisine göre elim büyük diyor bide şu anki mouse da büyük ve katar pro alınır mı? benim için yoksa bu mausa bulaşmaması
  2. T

200 ₺ Paramı Nereye Harcamalıyın?

Merhaba ben 200tl harçiyacahımı ama karar veremedim Steam hesabımı diz sem yoksa roblox a mı yaptırsam roblox diye laf etmeyin lütfen normal de Steam e yaptırırım ama Xbox game paşa +4 5 tane daha oynamadığım oyunlar var roblox dan zevk alıyor um bide PS3 kolunu PC ye takıp çalıştırmayı başardım...
  3. T

120 TL 200tl arası mouse önerisi

Bilek kullanarak mouse hareket ettiriyorum sansörü iyi olması lazım ve en önemlisi yazılımı olması lazım elim büyük ve Minecraft için drak click yapabiliyor olması lazım olursa iyi olur ama olmak zorunda değil ve kronik sıkıntı lar olmaması lazım işimi sansa bırak mak istemiyorum oynayacağım...
  4. T

Minecraft bedrock halini telefona aktarma

Minecraft bedrock ıh orginal PC haline sahibim ve android den de kullanmak istiyorum korsan olmadan ne yapmalıyım ?
  5. T

Minecraft windows 10 da karakterin kıyafetlerini seçince karakter değişmiyor .

Minecraft windows 10 da karakterin kıyafetlerini seçince karakter değişmiyor . 1625207882 Sürüm orginaldir haberiniz olsun
  6. T

115 TL hesap dizme mikrasoft epix steam

115 TL mikrasoft epix steam hesabı dizeçem indirim bekliyebilirim sabrım var pc iyi bütün oyunları kaldırır bide game pass de olan oyunları önermeyin en fazla online oyunlar oynuyorum
  7. T

Roblox neden sis fps düsüsü

Roblox neden sis fps düsüsü ekrankartı rx5500xd 8 intel i5 10. nesil normal fps 200 ama bazen 60 120 arasına düsüyor
  8. T

min 150 TL kulaklık önerisi maks 350

min 150 TL kulaklık önerisi maks 350 4 ayda 4 uçuz kulaklık bozdum iyi bir kolay bozulmayan birkulaklık lazım mikrofon benim içi çok önemli
  9. T

PC için bedava kolay edit propramı önerisi

PC için bedava kolay edit propramı önerisi crakk olmasını istemiyorum
  10. T

Oyunlar da sadece desen hilesi yapılır mı?

Oyunlar da sadece desen hilesi yapılır mı?
  11. T

300tl mikrofon önerisi

300tl mikrofon önerisi yotube çanlı ders ve arkadaşlarla konuşmak için
  12. T

Half life online moduna benzeyen bir oyun çıkmasını istiyormusunuz

Half life onlina modunu özleyen varmı
  13. T

300tl mikrofon önerisi

300tl mikrofon önerisi
  14. T

2021 de cs go ya başlanırmı

2021 de cs go ya başlanırmı lütfen bunula ilgili düşüncelerinizi söylerken hile yokmuş gibi düşünün
  15. T

Pc için komik montaj yapabileçehim bedava kolay edit propramı önerisi

Pc için komik montaj yapabileçehim bedava kolay edit propramı önerisi 1620211564 Bide küçük resim yapabilmemi sağlamasıda lazım
  16. T

300 TL yi neye harcasam

300 TL bühcem var ama seçenek bolluğundan boğuluyorum 1. seçenek oyun yapmaya harcamak oyun motoru almak 2.seçenek steam hesap dizmek 3.roblox sa yatırmak 4. seçenek sabotaja başlayıp sarar sa ona yatırmak Not game pass sım var ama orda olan hicbir oyunu bitir medim ve nerdiyse hiçbir oyun...
  17. T

Oyun önerisi yeni nesil online fps

Bu yıl yeni pc oldu ama nerdiyse bütün dönem leri kaçırdım ne oynamam lazım cs go dönemi gitti zula giti valorant sevmiyorum pugh gitti wolf team giti Ben ne oynıyacam 😭😭😭😭😭😭😭
  18. T

Zula ya 2021 de başlanır mı

Zula ya 2021 de başlanır mı
  19. T

Valorant oynun da skinle çok iyi oynuyorum

Valorant oynunda skinle çok iyi oynuyorum Skin li her ateş ettihim 1 kafa giderken Sikinsiz her ateş ettihimde mermi gövde ve baçak gidiyor
Top Bottom