Arama sonuçları: *

1. M

FURMARK rtx 3060 bellek değeri az

Merhabalar sistemi ilk aldığım zaman cpu-z den kontrol etmiştim her şey gayet sorunsuzdu ekran kartı belleği 12 olarak gözüküyordu şimdi furmark indirip test yapmak istedim indirdim ve ekran kartımın 6 gb yazdığını gördüm görev yöneticisinde de 12 yazıyor rainbow olsun GTA5 olsun oyunların...
  2. M

ARCTİC 240MM SIVI SOĞUTMA FAN KONTROL

Nereden indirebileceğimi atabilir misin?
  3. M

Valorant’ta 160+ fps verebilecek 17.3 inç 144hz MSİ laptop

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-f15-fx506he-hn057-intel-core-i7-11800h-16gb-512gb-ssd-rtx-3050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000E7TK1?magaza=GpnTeknoloji&gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=CjwKCAjw3_KIBhA2EiwAaAAlitlkYdwVu9mn7643Znaf6...
  4. M

ARCTİC 240MM SIVI SOĞUTMA FAN KONTROL

Arctic 240 mm sıvı soğutucu fan kontrol uygulaması var mıdır eğer yoksa başka nasıl kontrol edebilirim?
  5. M

r5 5600x işlemcim bir anda 7 ghzi gördü

Birkaç testtede 5.6 6.1 gibi değerleri gördü derecelerinde anlık olarak 80e çıktığını gösteriyor. Birkaç kez olmasından dolayı sizlerew danışmak istedim. Ve aynı zamanda 7ghzi gördüğü anda ekran kartının %150 yi gördüğünü gösterdi anlık olarak 90 dereceyi görmüş.Aklıma hiçbir şey gelmiyor neden...
  6. M

r5 5600x işlemcim bir anda 7 ghzi gördü

3D mark test yaparken bir anda 7 ghzi gördü neden olmuş olabilir?
  7. M

rainbow six siege ana menüde fps düşüşü

Merhabalar yeni gelen nvidia güncellemelerinden önce rainbow six siege ana menüde 1400-1500 fps alırken şu an 200e düşmüş durumda oyun içinde fps kaybı yok ama ana menüde neden böyle devasa bir düşüş oldu anlamadım 3D mark testte yaptım her zaman aldığımdan daha iyi puan aldım ama menüde neden...
  8. M

sistem iyi olmasına rağmen çok nadir fps kaybı

mosfet ve chipset sıcaklıklarına da baktım mosfetler 55 en fazla chipset 45 en fazla cinebenchden render alırken
  9. M

arctic 240mm sıvı soğutucu
  10. M

Neden özellikle anakart?
  11. M

işlemci benchmark testlerde %100 kullanılır iken 66dereceyi geçmiyor gpu 78 79 civarında
  12. M

Merhabalar yeni bir sistem topladım yaklaşık bir hafta oldu eve getirdiğimde çalıştırdığımda ilk başlarda fare donması gibi sorunlarla karşılaştım driverları güncelleyerek çözdüm bu sorunu ve bugün elimde daha önceden olan WD 5200rpm hddyi taktım ve içine ark indirdim sürekli olarak takılmalar...
  13. M

Ürününüz için iade süreci başlatılmıştır. asus anakartım bios güncellmesi

Hala anlamaya çalışmıyorsunuz elimde eski nesil bir işlemci olması gerekiyor güncelleme yapmam için ve elimde eski nesil bir işlemci olmadığından dolayı servise gönderdim.Bunu ikinci kez söylüyorum umarım artık anlarsınız.
  14. M

Çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz.Elimde 3000 serisi bir işlemci yoktu ve 5000 serisi bir işelmci aldım ukalaca cevap vermeyin. 1621977304 Öncelikle falan nasıl yazılır bunu öğrenin gelip burada boş boğazlık yapmaya gerek yok bence. 1621977577 Para iadesi yapılır herhalde anakartı alıp geri...
  15. M

Asus servise gönderdiğin anakartı sadece bios güncellmesi için gönderdim ancak iade süreci başlamıştır diye bildirim geldi.Ne yapmam gerekiyor?
  16. M

Arctic Liquid Freezer II am4 uyumluluk

Arctic Liquid Freezer II soğutucuyu r5 5600x için alacağım kutu içersinden am4 uyumlu aparat çıkıyor mu?
  17. M

MSİ sıvı soğutma 360 mm

MSİ 360MM sıvı soğutma almayı düşünüyorum asus tuf pro anakartım ile herhangi bir uyumsuzluk yapar mı? Ya da 1500-1000 TL fiyat aralığında önerebileceğiniz sıvı soğutma var mı?
  18. M

corsair rgb Vengeance pro ram

Önerebileceğiniz cl16 3600mhz ram var mı?
  19. M

corsair rgb Vengeance pro ram

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/corsair-16gb-3600mhz-rgb-ddr4-ram-cmw16gx4m2d3600c16_pdp_677690192?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.25.7#satici-aciklamasi bu ürün amd ile herhangi bir uyumsuzluk yapar mı ? Amazon'da bir Türk arkadaş...
  20. M

r7 5800x b450 tuf gaming anakart

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-b450-pro-gaming-amd-b450-ddr4-4400-mhz-oc-am4-atx-anakart-p-HBV00000KO4QC?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjwpdqDBhCSARIsAEUJ0hOJ0qs3aWTuwXyZtlumuTUnUUEFdCrJCbIdT0VdhmGU61S8kczPUP8aAq21EALw_wcB bu model
Top Bottom