Arama sonuçları: *

1. R

4000-4500 TL arasi f/p monitör arıyorum yardım edin lütfen

bayadır yoğun bir şekilde kullanıyorum öyle bir sorunla karşılaşmadım
  2. R

4000-4500 TL arasi f/p monitör arıyorum yardım edin lütfen

MSI Optix MAG245R2 kullanıyorum gayet memnunum 4500-5000 arasında bulabilirsin. 1692566447 https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-optix-mag245r2-23-8-1ms-full-hd-ips-oyuncu-u-fiyati,136477905.html
  3. R

god of war klavyemı oynamak yoksa gamepad mı

zorlanmadım klavye ile oynarken gayet güzeldi. Ama titreşimi olan bir kontrollerde belki daha iyi olabilir.
  4. R

god of war klavyemı oynamak yoksa gamepad mı

klavye ile oyunu bitirdim gayet keyif aldım
  5. R

Parlaklık kısıp açamıyorum?

Lenovo idepad gaming 3 ryzen 5600h rtx 3060 16 gb ram e sahip bir laptopum var.Amd radeon software yükleyince bilgisayarımda fn ile parlaklık kısma açma yapamıyorum. AMD radeon software i silince çalışıyor. Lenovo müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım sorun bizden kaynaklı değil sorun amd...
  6. R

Yardım Bu monitör alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-optix-mag245r2-23-8-170hz-1ms-mprt-freesync-premium-oyuncu-monitor.html ben bundan almıştım kullanıyorum memnunum
  7. R

OYUNLARDAKİ TELİF HAKLARI ?

Konuya uzatmadan gireceğim. Piyasada olan bir oyunun benzerini yapmak bir sorun yaratır mı mesela diyelim oyun bir fps oyunu biz oyunu 2 boyutlu hale getirip farklı özellikler ekleyip oyunu farklı bir isim ile çıkartsak telif hakkından başımız derde girer mi?
  8. R

Çözüldü✓ OYUNCU KOLTUĞU TAVSİYE VEREBİLİR MİSİNİZ?

3500 tl ye kadar olan oyuncu ofis koltuğu önerebilir misiniz (boyum 1.82 kilo 73)
  9. R

İstanbul Üniversitesinde 2. üniversite okumak

Şuanda bilgisayar mühendisliği (İngilizce) okuyorum hazırlık sınıfındayım. Seneye bilgisayar mühendisliği yanında 2. üniversite okumak istiyorum. İstanbul Üniversitesinde ilgimi çeken bazı bölümler var. 1-İŞLETME 2-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 3-ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK 4-E-TİCARET...
  10. R

Blade-2200G sistem alınır mı sizce valorant fln açar mı

valorant için alınabilir bence bunun yerine hazır sistem yerine kendin dizebilirsin bir sistem kasası rgb olmayan ikinci el veya sıfır 100 120 TL'ye kasa alıp AMD RYZEN 5 3400G Gigabyte B450M-H AMD AM4 Corsair Vengeance LPX 16 GB (2x8) 3000MHz gibi bir sistem dizip sonra ikinci elden ekran...
  11. R

E8400'lü sistemim valorant oynatır mı?

gtx 750 ti bulursan alabilirsin yanına veya amd r7 250 x olabilir 1618947373 750 ti da belki darboğaz yaşayabilirsin 1618947374 750 ti da belki darboğaz yaşayabilirsin 1618947422 hd 4870 ucuza bulursan ikinci elde oda gider 8400ın yanına
  12. R

Yardım Termal Macun Önerisi

mx 4 güzel mx4 alabilirsiniz
  13. R

GTX 980 Tİ POSEİDON KAÇ W PSU İSTER

gtx 980 ti kullanıyorsunuz tüketimi fazla rampage sizi ilerleyen zamanlarda üzebilir belki hiçbir şey olmaz ama bilgisayarınız çöp olduğu zaman 500 tl fazla verseydim bir şekilde bekleseydim flan dersiniz ama iş işten geçmiş olur 300 400 TL'ye rampageden başka bir şey alsanızda kaliteli bir...
  14. R

nvdia gtx 1660 veya 1660 super olabilir
  15. R

980 ti 250w tdpsi olan bir kart onun için en az bence 600 watt almalısınız ama rampage kullanırken biraz dikkatli olmalısınız çünkü kendisi çok kaliteli bir marka değil 80 plus sertifikası olsada tranformatörleri kalitesiz olduğu için patlayabilir ve sisteminize zarar verebilir.yada kapasitörü...
  16. R

bence biraz daha yüksek bir psu almanızı tavsiye ederim 700 watt 750 watt gibi ilerleyen yıllarda psuda kesinti miktarı artabilir ve sisteminize yetmeye bilir bütceniz var ise alabilirsiniz . önerim bütceniz kısıtlı ise : Everest Rampage RMP-600-80P 600 W Power Supply Everest Rampage...
  17. R

kullanacağınız işlemci nedir
  18. R

Uydunet ( kablonet) nasıldır

bende akıllı sınırsız yüz güldüren kapanya vardı onla giriş yapmıştım 100mbps hız alıyorum gayet memnunum ama hava çok kötü olduğu zaman ara ara kesilebiliyor ama ankara gibi bir yerdeyseniz sıkıntı olmaz çok ben ankaradayım bazı arkadaşlarım başka ilçelerde daha çok kesilme sorunu ile...
  19. R

Ssdmi ekran kartımı?

ekran kartı fiyatları yüksek biraz bekleyin bence ssd alın şimdi ilerleyen zamanlarda ekran kartı alırsınız
  20. R

ikinci rami takınca goruntu gelmıyor

bundan 3 yıl önce eski bilgisayarıma bilgisayarcıdan ram almıştım sonra eve gittim flan oyun oynarken mavi ekran verdi kapandı geri kasayla bilgisayarcıya gittim içini açtı rami çıkarıp ramin soğutucusunu çıkarıp silgiyle sildi sonra bidaha sorun yaşamamıştım internetten ramin silgiyle nasıl...
Top Bottom