Arama sonuçları: *

1. keremmountain

Kablosuz mouse önerisi

CSGO ve Apex Legends oynuyorum. G pro superlight almayı düşünüyorum ama sizin tavsiyelerinizi de öğrenmek isterim.
  2. keremmountain

Ender 3 S1 PRO alınır mı ?

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Araştırmalarım sonucunda bu yazıcının beğenildiğini gördüm, sizce...
  3. keremmountain

Archon 550w / 600w psu

Sizce hangisini almalıyım ? 550w 600w Sistem R5 3600 Rx 580 4gb (ilerde rtx 3060 tarzı bir karta geçeceğim) rgb yok
  4. keremmountain

Artillery Sidewinder X2 VS Creality ender 3 s1 pro

Sizin terchiniz hangisi olurdu ? sebepleriyle beraber Creality ender 3 s1 pro 2. El ürün 8.500TL Artillery Sidewinder X2 2. El ürün 7.000TL
  5. keremmountain

FDM 3D Yazıcı Önerisi

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Önerilerinizi sebepleriyle beraber bekliyorum.. Ayrıca 2. el...
  6. keremmountain

FDM 3D Yazıcı Önerisi

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Önerilerinizi sebepleriyle beraber bekliyorum.. Ayrıca 2. el...
  7. keremmountain

Liste fiyatından yüksek fiyata araç almak ?

210.000TL liste fiyatı olan MT-25 0km motoru 250.000TL ye satın almak ne kadar mantıklı ? Ayrıca konuya cevap vermeden şunları incelerseniz sevinirim. Ticaret Bakanlığı, 6 Temmuz'da İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik'te değişiklik yaparak, ikinci el araçların...
  8. keremmountain

230.000TL ye MT-25 0km almak ?

Şu an 250nk kullanıyorum, satıp mt almak istiyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki ülkemizde araçlar genel olarak liste fiyatından satılmıyor, örnek olarak 178.550TL liste fiyatın olan mt-25 230.000tl ye satılıyor. peki sizce Bu fiyata mt-25 almak mantıklı mı ? Beklersem piyasa düşer mi artar mı ?
  9. keremmountain

Hesap kesim tarihi ?

Bunlar ne anlama geliyor ?
  10. keremmountain

Maaş bankasından farklı bankadan kredi çekmek?

Yeni yeni kredi kartı kullanmaya başladım, yeşil banka ile çalışıyorum. Fakat yeşil bankanın verdiği faiz oranları çok yüksek. Kredi notunu yükseltmek için her ay düzenli taksitli alışverişler yapıyorum. İlerde kredi çekmek istersem yeni gelen müşteriye düşük faiz veren farklı bankadan...
  11. keremmountain

Kredi Kartı nasıl alınır, şartları ?

18 yaşındayım, 17 yaşından beridir düzenli olmasa da aile izniyle sigortalı şekilde çalışıyordum. Bu sene fiyatlar daha fazla artmadan bir motosiklet almak istiyorum. Kredi çekebilmek için kredi notu yüksek olması gerekiyor ve kredi notunu yükseltmek için kredi kartından başlamak gerekiyor...
  12. keremmountain

18 yaşında biri kredi notunu nasıl yükseltir

kredi notumu yükseltirim ? şu an herhangi bir kredi kartı veya vadeli hesap kullanmıyorum
  13. keremmountain

G Pro Wireless VS Deathadder V2

fiyatlarının aynı oluğunu düşünürsek hangisi daha iyi
  14. keremmountain

0KM Ns200 vs 2. el MT25

bütçem 85.000TL iki seçenek var; Yamaha mt25 2015 50.000 de Bajaj Pulsar NS 200 0km
  15. keremmountain

ios sürüm nasıl düşürülür ?

telefonum son ios16 güncellemesinden sonra aşırı yavaşladı 14e geri dönmek istiyorum böyle bir şey mümkün mü ?
  16. keremmountain

Deathadder V2 VS Omen Reactor

hangisini almalıyım
  17. keremmountain

Valorant- a critical error has occurred hatası

sistemimi değistirdim, fakat ssd değişmedi, temiz kurulum yapmadım eski sistemde hata almıyordum muhtemelen temiz kurulum ile geçecek ama başka bir yolu varmı ? 1669669366
  18. keremmountain

Cpu OC. İçin Anakart değişmi ?

Kullandığım asus ex a320 anakartı cpu overclock için değiştirip b450 anakart almak istiyorum sizce mantıklı olurmu İşlemci ryzen 5 3600
  19. keremmountain

10.000tl SİSTEM TAVSİYE 0/2.el

Sıfır olması şart değil Oyun oynanacak
  20. keremmountain

Bi sistem alınır mı? 2.el

R5 2600 Msi aero rtx3060 A320 prime 128gb ssd 8gb kingston ram 10000tl
Top Bottom