Arama sonuçları: *

1. Ucuz fiyata rx6900xt sıfır

Ucuz fiyata rx6900xt sıfır

Merhaba yurt dışından getirdiğim sapphire amdr rx6900xt ekran kartım satılıktır. Sıfır kutusunda poşetli duruyor. Fotograflar boyuttan kalitesiz olabilir, isteyene numarama mesaj atarsa atarım. Ciddi alicilara her turlu güzellik yaparim6
  2. Tertemiz garantili bilgisayar.

Tertemiz garantili bilgisayar.

asus prime a320m anakart 8gb 3000 mhz ram (isteğe bağlı 16 gb 3200 mhz rgb ram ile verilebilir) amd ryzen 3 2200g işlemci James Donkey 240gb ssd asus gt1030 2gb ekran kartı gamepower 80+ 550w klavye mouse fiyata dahildir. ( klavye rgb mekanik klavye) tüm parçaların faturası vardır 1.5...
  3. sıfır durumda 16 gb rgb ram

sıfır durumda 16 gb rgb ram

merhabalar, sıfır kutusundan bile çıkartılmamış t-force nıght hawke 16 gb 3200 mhz rgb ramlerim var. aldıktan kısa bir süre sonra bilgisayarı sattım o yüzden kutusunu açmak bile nasip olmadı. faturası vs vardır. şuan en ucuz fiyatı 1500 TL internette. ama ihtiyacım olmadığı için uyguna...
  4. rx570 ve ryzen 2600 işlemcili tertemiz bilgisayar

rx570 ve ryzen 2600 işlemcili tertemiz bilgisayar

merhabalar şuan kullanmış olduğum bilgisayarım satılıktır. itopya üzerinden alınmış olup garantisi devam etmektedir. bilgisayar çok temiz kullanıldı alınalı 1 sene oldu özellikleri şu şekildedir : asus rx570 4gb ekran kartı 8gb ddr4 3000 mhz ram. 350 TL civarında aynı ram satılıyor 16gb...
  5. I

satmak istediğim bilgisayarımın fiyatı ne kadar eder?

anakart olarak asus b450m var aynı zamanda
  6. I

satmak istediğim bilgisayarımın fiyatı ne kadar eder?

merhabalar, hali hazırda kullandığım bilgisayarı satmak istiyorum ancak fiyat belirlemesi hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. bilgisayar 1 senelik ancak çok az kullanılmış durumda. neredeyse oyun bile oynanmadı diyebilirim. asus rx570 4gb ekran kartı 8gb ddr4 3000 mhz ram...
  7. I

ALT YAPIM 50 MPS DESTEKLİYOR 10 TL FARK İLE 75 MPS YE GEÇMEM MANTIKLIMI

tamamen sana bağlı ama 10 TL çok az bir rakam bence değer, ama uploud hızın hangi seviyeye çıkacağı ve altyapı olarak ileride değişme ihtimalleri vs göz önünde bulundurmak lazım. bir de senin için 35 mbps yetersiz mi kalıyor? arasında aşırı bir fark olmayacaktır nihayetinde bir de eğer oturduğun...
  8. I

ekran kartlarının fiyat farkları hakkında

yok hocam bestbuy kendi marketinde var stok. yani kargo için değil elden teslim aldığımız mağazada var şuan stok. ama türkiye ve yurt dışı kargoda yok stok. ama ben amerikadan kendim alacağım için stok sorunum yok yani 1618513231 hocam 2 adet aldığım zaman ticari amaç kabul edilmiyor mu o zaman...
  9. I

çok teşekkürler hocam, zaten kendim getireceğim kartı kargo vs ile uğraşmayacağım. o zaman aynı fiyata 3080 almak varken asus gibi markalardan 3070 almaya gerek yok anladığım kadarıyla. zaten çok fazla kartı zorlayacak bir işimde yok. sağolun tekrardan 1618462306 3070 referans dediğiniz kart...
  10. I

hocam teşekkürler ama anlamadım açıkçası. :)
  11. I

Merhabalar, yakın zamanda Amerika'dan ekran kartı alacağım. Ancak fiyat farklılıkları çok yüksek durumda, anlamadığım bir konu olduğu için sormak istedim. Aşağıya bırakacağım linklerde farklı kartlar var, neden aralarında bu kadar fiyat farkı var ve neye göre hangisi alınmalı? Yardımcı olursanız...
Top Bottom