Arama sonuçları: *

• Users: Sword
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

İnstagram Hikayede Müzik Araması Yapamıyorum

İnstagram hikayede müzik araması yaptığımda sonuç yok diyor. Birkaç şarkıda değil harf yazdığımda bile eşleşme yok diyor. Ne yapmalıyım?
  2. S

1gb ekran kartı 4gb ram

Hocam marka modellerini boşverelim 4 çekirdekli bir işlemci 4gb ram 1gb ekran kartı ile valorantta kaç fps alırım? Marka model boşvermemizin sebebi kişisel. Tahmin esasında yorumlarınızı bekliyorum.
  3. S

Bilgisayar Açılıyor Ama Mönitöre görüntü gelmiyor

Bilgisayarı açıyorum mouse vs ışıkları yanıyor ancak ekran gelmiyor monitörün power tuşu yanıp sönüyor.
  4. S

Anakartım Bu Ekran Kartına Uygun Mu

Anakart: Gigabyte GA-G31M-ES2L v2 Ekran Kartı:MSI GeForce N730-4GD3V2 4GB GDDR3 128 Bit Ekran Kartı Anakart-Ekran Kartım Uyumlu mu uyumlu ise 4gb ram +bu sistemle nasıl bir performans alırım?
  5. S

Sistem İle valorant Cs goOynayabilir Miyim

İşlemci: QuadCore İntel Core2 Quad Q8300 Sistem Belleği: 4gb Ekran Kartı NVİDİA GeForce 9500gt 1gb
  6. S

Bu sistemle aşağidaki oyunlardan hangilerini rahat oynarım

Sistem: 4gb ram(çift kanal 2200 mhz) 2gb ekran kartı 4 çekirdekli 2.50ghz intel işlemci Windows 7 Oyunlar(En düşük ayarlarda baz alalım) Valorant CS:GO GTA 5 (hayal gibi) (Dostlar sadece ram için yükseltme yapabilirim) (en fazla 10 gbye çıkar ram) Fazla Marka Belirtemedim Çunkü PC Kıyıda kösede...
  7. S

Öneri Ekran Kartı Fiyatları

Evet dostlar başlıkta göründüğü gibi ekran kartı fiyatları hakkında konuşmak istedim. Abdullah abi bir videoda anlatmıştı etherium düşerse fiyatlar ucuzlayabilir diye; Türkiyede kripto paraya sınır geldi diye biliyorum, sene sonuna doğru fiyatlar normal seviyeye geriler mi?
  8. S

Ryzen 3 2200g GTX 1650 darboğaz yaşatır mı

Malum ekran kartı bulunmuyor bulunanlarda çok pahalı bende apu sistem satın alacğım şimdilik özellikleri şöyle planlıyorum: Ryzen 3 2200g 2x8gb ram 3200 mhz B450m 4 slotlu bir anakart Sorum şurada başlıyor bu sistemi aldım diyelim ileride gtx 1650 veya 1660la darboğaz yaşatır mı oynadığım...
Top Bottom